סוף סוף גם לי יש משהו להראות

סוף סוף גם לי יש משהו להראות ../images/Emo13.gif

התחלתי לסרוג לפני כחודש, אחרי שיעור קצר אצל אמי, שבעבר הרחוק היתה סורגת לנו דברים מקסימים, אך כבר שנים לא נגעה במסרגות, ואין מה להגיד - פשוט התמכרתי! יופי של תרפיה, ואין ספק שכל הדוגמאות פה בפורום רק עושות חשק ללמוד ולסרוג עוד ועוד דוגמאות... אז בינתיים סרגתי כמה פריטים, כשגולת הכותרת הוא הסוודר הוורוד שבתמונה - לאחייניתי המתוקה בת ה-6, יעל, וכעת כבר התחלתי עוד 2-3 פרוייקטים ויש עוד 2 בקנה... כן, בהחלט קשה להפסיק!
(רק חבל שאין 30 שעות ביממה...) אני מעלה את התמונות, אשמח לקבל תגובות/הצעות/רעיונות/... תודה

צעיף אפור

זה בעצם הפריט הראשון שסרגתי. ותודה לחבר שלי שהסכים להיות שפן הנסיונות...

כובע וצעיף

עד עכשיו סרגתי הכל בשתי מסרגות, אך התחלתי לעבוד על סט תואם במסרגה אחת. הסט הנבחר יעבור לאחותי.

רוצהשלג

New member
מיכל, יש לך הוראות לסריגת כובע כזה?

אני רוצה לאדם מבוגר. לא לילד. אבל תמיד אשמח לקבל הוראות ומקסימום להגדיל את מספר העיניים, בכדי להתאים לאדם בוגר. תודה.

כובע לאדם בוגר

הכובע שלי אכן מתאים לאדם בוגר ולא לילד. סרגתי במסרגות 6מ"מ, 80 עיניים, בסריגת עין ימין, עין שמאל - עד לאורך של כ-20 ס"מ, ואז עוד כ-10ס"מ שבהם מצמצמים עיניים בהדרגה (לזה אין לי הוראות מדוייקות, כי צמצמתי לפי תחושה. בהוראות המקוריות אין צמצום) - בערך ל-40 עיניים. בסיום מעבירים את החוט דרך כל העיניים שעל המסרגה ומותחים, וכעת כל מה שנותר הוא לתפור את שני הקצוות יחד.

ועוד צעיף - ב"מכשיר סריגה" מאולתר

בהשראת סריגת האצבעות, בניתי לי מעין "מכשיר סריגה" מאולתר של 10 אצבעות ממקלות של ארטיק, ובאותה טכניקה סרגתי עליו מצמר עבה במיוחד, את הצעיף המתגלגל שבתמונה. נחמד ומתקדם ממש מהר

leah1010

New member
יפה מאד, מצא חן בעיני הרעיון של

בנית המכשיר באופן עצמאי - כל הכבוד ליוזמה ולרעיון

תודה ../images/Emo140.gif

האמת היא שההשראה הגיעה מאחת הכותבות בקומונה (מצטערת שאיני זוכרת מה היה הכינוי), שאילתרה טבעת סריגה מקופסת

רוהאנדה

New member
יש עוד דוגמאות לסריגת אצבעות?

חוץ מהצעיף המתגלגל מה עוד אפשר לסרוג באצבעות? ואגב - אחלה רעיון עם המכשיר הזה. אם יש עוד דוגמאות יפות לסוג סריגה הזה אולי אבנה לי אחד גם :)

HollyGolightly

New member
איזה דברים יפהפיים + שאלה

וגם הדוגמנית. כל הכבוד על המכשיר. רציתי לדעת באיזה צמר סרגת את הסוודר לבת. הוא יפהפה והייתי רוצה לקנות אותו.

תודה רבה. השתמשתי בצמר bravo

עדיין אינני מתמצאת כ"כ בסוגי חוטים - לרוב בוחרת פשוט לפי העובי והצבע. הנה מה שמופיע על האריזה: bravo OKYANUS renk - 7105 lot - 53447

HollyGolightly

New member
תודה רבה רבה ../images/Emo39.gif

את ועוד איך מתמצאת! אלה בדיוק הנתונים שצריך. ממש ממש תודה

iris3111

New member
זה לא משהו זה הרבה משואים יפים

אהבתי הכל כל הכבוד על התוצרת המרובה וברוכה הבאה למועדון המכורים...... ההיתמכרות הזו לפחות מניבה פירות טובים.

רבקה6

New member
וכל זה בחודש הראשון לסריגה?

שאפו! לי לקח חודש לעשות לסבא שלי ז"ל צעיף...עקום ומעוות. זה שהוא הלך איתו ברחובות ת"א כאילו היה פריט יוקרתי מבית אופנה הכי נחשב...זה כי הוא היה סבא שלי.... כל הכבוד! (והפריטים? יפים יפים!!!) ר/

למעלה