סוף סוף היא חזרה....ספרי..

stilgur

New member
חזרתי`ש ו..

אני נוטש המחשב להיום, אז שיהיה לך לילה נפלא מלא כוכבים מנצנצים... אני ... נדבר מחר (?)

Enni

New member
אגב,

בגללך אתמול אכלתי בסוף חביתה ועוד בפיתה (!!!!). ועכשיו אני עושה על האש. למה פורש? מה קרה?

Enni

New member
הוא עזב אותי לבדי, בודדה

מול העולם... 8-( ואין איש שיעלים את פחדיי.. (ואת השטויות שאני מדברת) הוא הלך לו ואני פה.. פויה!!!

stilgur

New member
טוב נו....

הנה אני כאן, לא התכוונתי לחזור.....אבל הגעגועים..... בקשר לפיתה.... אני מתנער לחלוטין מאחריות, זה היה רעיון שלך מלכתחילה.... להזכירך ! טוב, אז זהו... רק קפצתי להגיד שלום (שוב) ולילה טוב (שוב) וחבל שלא הוזמינותי (שוב... מילה מצויינת) לעל האש או שמא את(ם) עושים ברביקיו או בכלל מנגל (תלוי במוצא....) , סתם בצחוק, לא להיות גזעני חלילה.. :cool: אני... אה,אה,אה.... מור, תודה על ההתעניינות... ו- vmax גם אני ירושלמי אז גם אני בסדר (?) יאללה ביי...

Enni

New member
שוב???

שוב הלכת בלי לתת לי הזדמנות לענות לך בכלל. אתה פויה בריבוע!!! עכשיו עונש, קובעים מחר.. לילה קסום :cool:

stilgur

New member
בוקר טוב לך...

וגם לכל שאר הצופים.... תשאירי לי הודעה מתי תהיי.... ונדבר אני ! ואני מודיע לך מראש היום, אני כנראה שוב בסנימטק, אם בא לך ...

Enni

New member
בוקר נפלא...

התעוררתי רק עכשיו (!!!) כי השעון המעורר שלי התפלץ לו, ואני שונאת לקום בשעות כאלו!!! בכל אופן, אני עכשיו פה, אם אתה רוצה לדבר. יום נפלא, אני

stilgur

New member
אני מסכים איתך...

אבל קצת קשה לי, סליחה.... מאוד קשה לי כשקיר (ואפילו לא מכוון) עף לי לכיוון הפרצוף... אני...

Enni

New member
עוד הרבה זמן

תמשיך לכעוס עליי? אם כן, נורא חבל.. כי בדיוק כשברחת, רצית להגיד לך לבוא איתנו בערב אם אתה יכול לבטל את הסנימטק. חוץ מזה, יותר לבנה מקיר... יום נפלא לך

Enni

New member
אולי אסור לי להגיב בשמו

אבל אני חושבת שזו השקפה שונה ורגש שונה, לאו דווקא קטנוניות. בכל אופן, תודה לך פומלית יום נפלא לך אנני :cool:

dubmusic

New member
אהבת אופנועים אמיתית?

כל מי שאוהב\ת אופנועים באמת......הגעתי לארץ לאחר 4 שנות לימודים הזויות ומיניות להפליא בעיר הקודש אמסטרדם , ומ ש ע מ ם לי כאן..... ה צ י ל ו

Enni

New member
סליחה????

מה כל כך משעמם לך כאן? הסבר, פרט והבא דוגמאות.. :cool:

dubmusic

New member
תגובה לאנני

מבלי שתבקרי אותי בשימוש בטיגמות ....אבהיר כי אני מתכוון לשמעמום שיש לי מהקבעונות של האנשים...ובפרט מהפסאודו ליברליות...למזלי אני אוהב את האופנוע ואת הדברים האחרים שאינם מצריכים אנשים אחרים והם מספיקים לי. אבל רוצה להאמין שיש משהו ``שונה`` כאן אמיתי...לא סטיגמתי ולא מנוכר בצורת ההתייחסות שלו. נ,ב, זה רק חלק מהדברים :) הכי חשוב-אופטימי הייתי ואשאר

למעלה