סוף שבוע הגיע

Liquid Dreams

New member
אה, מתי אני ארד כבר מהרשימה הזאת? ../images/Emo6.gif

1. שם: לינטו/מאיה 2. גיל: 13 3. חושב שתתגייס לצבא? 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לגור בשוודיה כמה זמן 6. השיר השבועי שלך? כל מיני של דיליין 7. האלבום השבועי? לוסידיטי 8. הסרט השבועי? אין 9. התוכנית השבועית? מגרשביתי 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? רביעי 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? דיסקים ;[ 12. היית קונה לי משהו? לא
13. מנגן? כן 14. אם כן, על מה? פסנתר 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? שנה שנייה עכשיו 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? לא 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגל לשמוע מרוב חרישות? אובר דה הילס 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? פאשן ;[ 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם ייצא, בטח 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? ברור

Liquid Dreams

New member
אין איתו שום בעיה! ../images/Emo2.gif

פשוט חפרתי עליו כ"כ שנמאס לי לשמוע אותו ++

קרניjack

New member
חה חה חה

1. שם: קרן 2. גיל:19 3. חושב שתתגייס לצבא? כבר מחצית מהשירות מאחורי 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? אחד התפקידים המגעילים בצבא, תרתי משמע, אבל דיי מעניין. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית?לא יודעת 6. השיר השבועי שלך? the haunting 7. האלבום השבועי?ONCE 8. הסרט השבועי? לא צפיתי באף סרט 9. התוכנית השבועית? גיבורים! פרק אחרון ומצוין למה שנקרא עונה 2 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? יום שני. נורא :S 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו?העונה השנייה של נמלטים
12. היית קונה לי משהו? נמ.. 13. מנגן?
14. אם כן, על מה? 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? sleeping sun 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? לא יודעת 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? לא נראה לי 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? דה

adida33

New member
עונהP:

1. שם: עדי 2. גיל: 15 מאתמול
3. חושב שתתגייס לצבא? יאפ 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? אנערף>< 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לונדון עם מאי
6. השיר השבועי שלך? Breaking Benjamin - You Fight Me 7. האלבום השבועי? אין 8. הסרט השבועי? לא ראיתי סרטים השבוע. 9. התוכנית השבועית? נמלטים
10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? לא יודעת
11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? את וונטוורת' מילר
. 12. היית קונה לי משהו? בטח
13. מנגן? לא 14. אם כן, על מה? 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? לא יודעת
18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? nemo
19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם הייתי יכולהXD 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? ברור.

A t a s h i

New member
וולוול. :]

1. שם: בר. 2. גיל: 17. 3. חושב שתתגייס לצבא? אם לא תהיה ברירה, כן. :X 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? להכין קפה נשמע לי אחלה.
5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? ארצות הברית, לפחות לתקופה מסויימת. שוקלת ללמוד שם מוזיקה איפשהו, אבל את זה כבר נראה. :] 6. השיר השבועי שלך? Epica - Chasing the Dragon. 7. האלבום השבועי? Flyleaf - Flyleaf [Special Edition] ו-Tarja - My Winter Storm. 8. הסרט השבועי? לא יודעת. :X 9. התוכנית השבועית? 'האוס'.
10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? אע. לא יודעת. 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? הוהו. הרבה דברים. בין היתר - פסנתר, מיליוני דיסקים, טיסה לארה"ב/הולנד... ואולי דירה. שם, כמובן. :] 12. היית קונה לי משהו? פעע, לא.
13. מנגן? אכנכן. 14. אם כן, על מה? קלידים, גיטרה. 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? אורגן בערך 7-8 שנים, עברתי לפסנתר לפני בערך שנתיים... גיטרה קלאסית בערך ארבע שנים, וחשמלית בערך שנה. 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? אני יודעת את הפתיחה של Nemo בפסנתר. משהו כמו ה-10 שניות הראשונות.
נו, זה כל מה שהצלחתי להוציא משמיעה, השמיעה המוסיקלית שלי איומה. XD 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? לא חושבת שיש כזה. :ם 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? לא יודעת, הרבה. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם היה לי כסף, והיה סיכוי כלשהו שההורים היו מרשים, בוודאי.
אבל, אין כסף, וההורים יהרגו אותי לפני שייתנו לי לטוס לבד להופעה. :X 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? בהחלט. :]

MispIaced

New member
נמנמ

1. שם: נעים 2. גיל: 15 3. חושב שתתגייס לצבא? כן, מקווה שלא. 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? dont know dont care 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לא. 6. השיר השבועי שלך? Poison- Tarja turunen 7. האלבום השבועי? My winter storn- tarja 8. הסרט השבועי? אין 9. התוכנית השבועית? כלום 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? לא יודע 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? כרטיס טיסה לפינלנד ולמופע של לורדי. 12. היית קונה לי משהו? טובלרון בדרך חזרה 13. מנגן? לא 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? poet and the pendulum 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? the kinslayer 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם תקנו לי כרטיס 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? לא

Bastet

New member
עונה נה נה נה (שיר של פרסומת זוגלובק) ../images/Emo3.gif

1. שם:אירה 2. גיל:19 וצ'ופצ'יק ארוך 3. חושב שתתגייס לצבא? מגוייסת כבר יותר משנה, זה לא הזמן לשאול... 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? לא יצא מה שרציתי...אל תדרכו על הפצעים שהגלידו זה גם כואב
5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? טיסה לניו זילנד (אני לא הולכ תחיות על פטריות תאילנדיות
), שיפור פסיכומטרי עד ל 720 ולימודים כמובן
6. השיר השבועי שלך? Lara Fabian - No Big Deal 7. האלבום השבועי? Scorpions - Humanity Hour 8. הסרט השבועי? כיפה אדומה - הסיפור האמיתי
9. התוכנית השבועית?קשרים אפלים
10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? רביעי
11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? דירה משלי 12. היית קונה לי משהו? אולי...
13. מנגן?כן 14. אם כן, על מה?פסנתר, גיטרה... 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת?11 שנים פסנתר ו3 גיטרה, השאר אימפרוביזציה מוצלחת 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? כל דבר שאני אתיישב ליד הפסנתר ואנסה (על הפסנתר) לנגן - לא מתרברבת 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? Amaranth 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? Angels Fall First 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם תהייה לי אפשרות, מדוע שלא ?
20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? בהחלט

נו, נענה גם על זה

1. שם: אלדד\ג'ים. (הצבא רוצח את ג'ים) 2. גיל: 19 כמעט:S 3. חושב שתתגייס לצבא? too late 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? תותחן טנק מרכבה 2ב' (זה מה שכתוב במשכורת שלי) 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לטוס ולישון, מקווה שברזליקה יתאחדו. 6. השיר השבועי שלך? XDDD הנה אחד חזק - Divinyls - I Touch Myself 7. האלבום השבועי? האלבום החדש של אייריון חזק, אבל שמעתי הרבה את in search of truth של אוורגריי. 8. הסרט השבועי? ראיתי אתמול אוסטין פאוורז. 9. התוכנית השבועית? how I met your mother 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? מסע כומתה:S 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? ג'וב במודיעין
, סתם, לא יודע. 12. היית קונה לי משהו? יש מצב. 13. מנגן? בטח. 14. אם כן, על מה? גיטרה. 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 5 שנים בערך. 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? די הרבה אפילו. 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? לא יודע. 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? beauty and the beast, sleeping sun וכאלה. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? לא. 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? בטח

mary06

New member
../images/Emo1.gif

1. שם: מרי 2. גיל: 18.5 3. חושב שתתגייס לצבא? כבר בו 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? עזבו מה שרציתי..קיבלתי קשלטית מבצעים...רק שזה רחוק מלהיות קשלטית..אבל לא נורא. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? אירופה או משהו. 6. השיר השבועי שלך? The Weight Of The World -ANTIMATTER 7. האלבום השבועי? Antimatter-Leaving Eden 8. הסרט השבועי? בקול גדול
היחיד שראיתי השבוע.. 9. התוכנית השבועית? תוכנית טלוויזיה? נמלטים 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? ראשון 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? את הירח 12. היית קונה לי משהו? נופ 13. מנגן? לצערי לא 14. אם כן, על מה? 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? וויש איי הד אן אנג'ל, פאנטאזמיק (איתי יבין למה) ממ אמראנת' כל כך עולה על העצבים! 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? אוור דרים, סימס, ביוטי אוף דה ביסט,ווישמאסטר..אנג'לס פאל פירסט.. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? מאוד מקווה 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? בוודאי

וואי איזו התדרדרות :S

זה מה שקורה כשכל הסופי שבוע שלי מוקדשים לגיל
1. שם: נועה 2. גיל: 17.5 3. חושב שתתגייס לצבא? כן 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? רוצה מאבחנת פסיכוטכנית, אבל לא הציעו לי במנילה 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? אוניברסיטה, טיול במקומות היותר שווים באירופה (שוודיה, פינלנד, לונדון, הולנד...) 6. השיר השבועי שלך? דברים שגיל ניגן לי
7. האלבום השבועי? אין לי מושג 8. הסרט השבועי? אבק כוכבים 9. התוכנית השבועית? משהו הזוי בביפ שראיתי עם גיל ויונתן 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? רביעי 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? כרטיס טיסה זוגי לפינלנד
12. היית קונה לי משהו? תסדר לי זכיה בלוטו ואני אקנה לך מה שאתה רוצה
13. מנגן? נופ 14. אם כן, על מה? - 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? - 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? - 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? אין אחד כזה. כל שיר חרוש אחרי זמן קצר של מנוחה חוזר להיות מדהים
18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? באופן כללי או של נייטוויש? אם של נייטוויש אז הפאנטום, אין, שמעתי כל כך הרבה גרסאות וחידושים וזאת פשוט הגרסה הכי טובה. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם אני אהיה באותה ארץ אז בכיף 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? כן

dralan

New member
אני

1. שם: דניאל 2. גיל: עוד חודשיים וקצת 19 3. חושב שתתגייס לצבא? אני כבר בפנים
4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? במשו שקשור לתואר שאני לומד עכשיו 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? נקווה לטוב :) 6. השיר השבועי שלך? Amon Amarth - Cry of the Black Birds 7. האלבום השבועי? אין 8. הסרט השבועי? Monty Python - Life of Brian 9. התוכנית השבועית? האוס 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? שלישי 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? לאידע 12. היית קונה לי משהו? סחטן
13. מנגן? לא
14. אם כן, על מה? -- 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? -- 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? -- 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? יש כמה חח 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? לאידע 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? כבר לא :/ 20. אם נייטוויש יחזרו לעוד מופע חודש הבא, תלך? לא :/

../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif../images/Emo129.gif

1. שם: מאי. 2. גיל: גיל 15. 3. חושב שתתגייס לצבא? אהא. 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? לא יודעת
. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לונדון
. 6. השיר השבועי שלך? 7. האלבום השבועי? Nightwish - Once, Within Temptation - The Silent Force
8. הסרט השבועי? הארי פוטר ומסדר עוף החול
. 9. התוכנית השבועית? מחשבות פליליות, דקסטר
. 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? הממ...רביעי וחמישי. וגם לא ממש D: 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? דירה בלונדון P: 12. היית קונה לי משהו? ברור
. 13. מנגן? הממ...פעם. 14. אם כן, על מה? גיטרה. 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? למדתי בסביבות ה...4 וחצי שנים :X 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? לא, אז עוד לא הכרתי את נייטוויש. 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? אין כזה
. 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? Nemo, Wish I Had An Angel, Dead Gardens ו..שאר המעולים P: 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם אני אהיה במקרה במדינה הזאת והם יופיעו, כן D: 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? ברור
.

היויו

New member
אני

קודם כל אני מודה - אני בוש להחריד מזה שלא הגעתי אפילו לנקודת הכניסה .אניגםאל בטוח שזה יתוקן בקרוב, לאור העובדה שבשבוע האחרון דפקתי 60 שעות עבודה...:-S טוב, ולשאלון : 1. שם:יאיר 2. גיל:31 מחר 3. חושב שתתגייס לצבא? נמנמ... 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק?טייס, אבל זה לא קרה
(אם אני לא טס - אפ'חד לא טס - נ"מ=נפגעי מוח
) 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית?לימודים,חתונה,בית,ילדים,עבודה... הכל כבר קרה, למה לתהות מה היה עלול לקרות ?
6. השיר השבועי שלך? הממ... לא יודע. 7. האלבום השבועי? לא יודע.כנראה שוואנס 8. הסרט השבועי? מי רואה סרטים? 9. התוכנית השבועית? המשחק של מכבי.סוף סוף נתנו קצת בראש. 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע?חמישי... 14.5 שעות בלי לכלול את העבודה אחרי 12 בלילה (שהיתה עוד 3 שעות בערך...) 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? משלם את המשכנתא 12. היית קונה לי משהו?מסטיק עגול
13. מנגן?כן 14. אם כן, על מה?גיטרה קלאסית, בס. 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת?למדתי 3 שנים קלאסית,לימדתי את עצמי בס 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש?לא... כבר הרבה זמן לא ניגנתי, אני יודע לנגן עכשיו בערך... יונתן הקטן XD 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות?לא יודע. 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח?BTC 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת?כן 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך?המממ... אני מקווה... אם אני אהיה בארץ

כןכן, אני בדיליי ../images/Emo11.gif

לא הייתי בבית בשישי-שבת ואתמול סתם לא היה לי כוח לפורומים וזה. P: 1. שם: זוהר 2. גיל: 15 3. חושב שתתגייס לצבא? אני לא רוצה להתגייס, לא כמשהו עקרוני, פשוט כי לא נראה לי שיש לי מה לתרום בצבא ואנלא רוצה להיות מאלו שסתם תקועים בצבא בלי תפקיד אמיתי, אבל נראה כבר לאן החיים יקחו אותי.
4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? אין לי שמץ של מושג, אני כ"כ לא מבינה בזה. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? ממש לא
6. השיר השבועי שלך? אין 7. האלבום השבועי? אין 8. הסרט השבועי? אין 9. התוכנית השבועית? How I Met Your Mother 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? לא היה
11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? לא יודעת. :{ 12. היית קונה לי משהו? אם היית מבקש ממש יפה.
13. מנגן? נגיד 14. אם כן, על מה? פסנתר 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? למדתי 5 שנים, הפסקה של שנתיים ומשהו, חזרתי לפני שנה ומשהו ועדיין לומדת. 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? גת שמנים P: 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? אין כזה 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? לא יודעת
19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם יצא לי, ולא נראה לי שלבד 20. אם נייטוויש יחזרו לעוד מופע חודש הבא, תלך? כמו שאני מכירה את עצמי אני לא אתן לעצמי לפספס את זה.

למעלה