סופית: מפגש ב-28.7 - 19:00 - יהודה וישראל

סופית: מפגש ב-28.7 - 19:00 - יהודה וישראל

אפשר להיפגש גם לפני המפגש עם יוני, רק אנחנו.
בסביבות 18:00 כזה. עדיף להיפגש לפני, כי אני נורא לא רוצה שנאחר לזה. כי אח"כ יבואו מלא אנשים וזה סתם יהיה לחוץ... עדיף להקדים מאשר לאחר
אם יש שינויים, אני אודיע. אם יש לכם שינויים - תודיעו לי! מחכה לפגוש אתכם

אחלה, רק שאלה אחת..

המפגש שקורה ב-19.00 הוא פתוח לכל מי שרוצה, או שלא הבנתי נכון...? אשמח להסבר
לי יש מה לעשות ביאנדי לפני, אז אני אהיה שם מאחה"צ בכל מקרה :) נתראה!

עאדי2

New member
כנ"ל

ותומר, דיברתי עם אבישי והוא אמר שהוא יחזיר לי תשובה סופית ביום ראשון לגבי המקום. מקסימום נלך לשבת בים

בגלל זה אני רוצה שניפגש לפני ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כדי שאם יהיו בעיות, תהיה תכנית ב'.

עדיפות לאנשי הפורום לדורותיהם ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אתה יודע... רגב, אליה, רינה, מאי. כל חבורת עדי-שחם והראשל"צים. כאלה שבחבר'ה אבל לא כזההה בפורום. זה סבבה. עשיתי רשימה של אנשים, וזה יוצא איזה 30 אנשים מהפורום בערך, אבל אני בטוחה שלא כווולם יבואו. נעם (הבת) נוי נוימן נעמי חנה אנה (היא תהיה בחו"ל) שקד גפן עומר (?) תומר איתי גל אלעד (?) דורון (?) נוי2 (?) ירדן (היא לא תבוא, היא תהיה באיזה מסע של הצבא בשם "תגלית") עדיש נעם הבן מרים (תבואייייייייייי
) שהם (תנהגייייייייי
) רינה רגב אליה מאי אם שכחתי עוד מישהו, תגידו לי. לא בא לי שזה יהיה מחתרתי וסודי, כי זה סתם חרא אח"כ. אבל אני לא רוצה שזה יתחיל להיות "חבר-מביא-חבר". אז אם אתם מודיעים בפייסבוק, תשתדלו להודיע לאנשים מהפורום שקשורים לזה.

עאדי2

New member
לגבי חבורת הראשל"צים

רינה אמרה לי אולי תלוי אם יהיה לה כסף רגב יהיה ביהוא ירון אבל יש מצב שיצטרף אלינו אליה בים המלח כמו שהבנתי אבל זה גם לא בטוח ואת מאי עדיין לא שאלתי.

יהוא ../images/Emo23.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

טוב, מבינה אותו. בצדק. זה פאקינג יהוא (שיספר לי איך היה, ושימסור לו ד"ש מאלוהים. ואני רצינית
) אולי אחרי ההופעה אני אדלג ל-"איזבו" באוזן, אבל נראה. אני צריכה לראות איך הקווי לילה באותו יום כדי שאספיק...

עאדי2

New member
לא נראלי הוא ימסור ><

אני נעם ונעמי הולכות לנערות ריינס בלבונטין אחר כך טוב שאת באמת מזכירה לי לבדוק איך אני חוזרת משם הביתה. בטוח יש לי קווי לילה השאלה מאיפה

אז עזבי איזבו, אני אבוא איתכן! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

ואז אני אחזור עם נעמי, נראה לי הגיוני. אני אדבר איתה על זה.

ננעעםם

New member
יס סיכוי שאני בסוף לא אגיע

יש לי כרגע משמרת צהרים בחמישי אז זה קצת בעייתי ויש לי למחרת שיעור נהיגה בירושלים על הבוקר....

עדיש16

New member
יש מצב חזק מאוד שאני אגיע

ומי שאוהב אותי חייב להגיע כי זו הפעם האחרונה שתראו אותי לפני תחילת הש"ש! :)

מי מתכוון לבוא עם אנשים שלא מהפורום למפגש?

תראו, המפגש יהיה רק חצי שעה בערך עם יוני (19:00 עד 19:30). זה יהיה בסדר אם החברים שלכם יחכו לכם חצי שעה מחוץ למפגש? אני לא רוצה שזה יהיה עמוס מידי. מפגש שהוא עם 50 אנשים זה סתם... המוני. אני לא יכולה להחליט מי מהפורום ומי לא, זה גם לא "תפקידי", אבל אני מניחה שאתם מבינים למה אני מתכוונת. השאלה היא גם אם חברים שלכם יבינו. אז... לכל האנשים שמתכוונים לבוא עם זוגות ועם חברים/חברות - אשמח אם תאמרו לי כדי שאוכל לראות מה עושים. לא בא לי לצאת חרא בקטע הזה, אבל אי אפשר יותר מידי להעמיס, כי זה צריך להיות משהו שלנו בתור פורום. אם כל אחד יביא את החמולה שלו, זה לא יהיה כיף. מצד שני, מה? נשאיר אותם בחוץ?
יאללה, קפה דילמה?

המפגש ב-7. השאלה היא אם - ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אתם חושבים שיהיה נכון להקדים? לכל מקרה שלא יהיה. שנוכל להפעיל תכנית ב', אם פתאום משהו ישתבש עם יהודה וישראל, לא יודעת. שיהיה לנו זמן להחליף מקום וכו'... אולי 6 זה קצת יותר מידי מוקדם. אז... 6 וחצי? אני מניחה שיהיה עדיף להקדים מאשר שאנשים יאחרו ויגידו "מה, כבר נגמר? אופס, סליחה שאיחרתי". כי... דיי חבל
אז אני שואלת אתכם לפני שנחליט. אי אפשר לומר "תתחייבו להגיע בזמן!" אבל תשתדלו להשתדל. אז גם אם זה אומר לחכות קצת יותר, אתם חושבים שזה יהיה בסדר לעשות את זה?

למעלה