סופסוף דיון!

Blade Of Fire

New member
אחרי חודשים של חיפושים, מצאתי אותו

לפני חודש בערך להורדה... אבל יצא לי לראות אותו רק פעם אחת עד היום... זה עוד יישתנה

יש לך אותו על המחשב וראיתי אותו רק

פעם אחת?
בעיקרון יש לי צרוב אבל אני עדיין רואה את זה כל פעם שזה מופיע בטלוויזיה. (אלא אם כן אני יוצאת או שיש לי דברים חשובים לעשות.
)

slallum

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

האחד הסרטים הכי הזויים וגאוניים שראיתי בחיים שלי =]

קראת אי פעם מילים של אליס?

תהיה בטוח שהם היוח מסוממים!
אין היגיון בגרוש במה שהם כותבים שם. נירוונה גם, אבל כיף לשבת ולחשוב למה לעזאזל קורט התכוון ודווקא יצא לי למצוא היגיון בכמה דברים.

slallum

New member
אבל לאליס אין צ'יינז

יש ליריקה מדהימה
לפחות ל-Down in a Hole
אחד השירים הכי טובים שלהם לדעתי.. I've got to fly.. But my wings have been so denied מדהים =]

DanieLushka

New member
המ

אני באמת חושבת שיש משמעות נסתרת, לפחות ברוב השירים של רוב הלהקות

McBlack

New member
דעתי בנושא.

*כמו שאתם יודעים, אני לא מכירה הרבה להקות פאוור, ככה שנוותר על הדוגמאות* (כמעט) לכל אמן, כשהוא כותב/מצייר, יש לאמנות שלו משמעות נסתרת (עניין של מטאפורות, דימויים, סערת רגשות וכו'). רוב האמנים עושים את עבודתם במטרה שהקורא/צופה ייקח את התוצר שלהם למקומות שהוא בוחר לקחת אותם. בשירי פאוור (בלי הכללות), עם שילוב של פנטזיה וימה"ב, הם בעצם לוקחים אותך למעין תקופה אחרת, קדומה/ קסומה/ פראית/ הרפתקנית יותר, כך שניתן להפריד בין שני סוגים של שירי פנטזיה - רלוונטיים למציאות/ לחיים כיום, שהכל זה בעצם מטאפורה אחת גדולה, שהדרקון הוא המדרפאקר שחטף לכם את האהבה, האביר הוא הגבר-גבר, הפיה/הנסיכה היא, למעשה, התכלית לקיומך, וחד-הקרן הוא ה-4X4 שלך. לא רלוונטים, הזויים, שאישית, אני מפרשת את החוסר-רלוונטיות של התכנים שלהם לוואנאבי-כותבי-פנטזיה, וואנאבי-פאוור-מטאליסטים, איך שתעדיפו לקרוא לזה. בבקשה אל תתייחסו לכתיבה ולחוסר-קשר בין הדברים. באתי לבצפר רק בשביל מבחן בהיסטוריה ולקחת את המיקוד בלשון. אני תשושה

McBlack

New member
יש לי יציאות כאלה לעתים קרובות....

הייתי מעתיקה את זה ושולחת את זה לאנשהו תחת ההגדרה "הגות", אבל הניסוחים יצאו מטומטמים מדי.

Armed Angel

New member
יש הרי שיר שברור שהוא על ספר.

ב-WishMaster של נייטויש, יש מלא מילים שהם מתוך רומח הדרקון, סילברה, שאלאפי, כל מיני כאלה, זה לא בדיוק על סיפור מהספרים, אבל בערך.

McBlack

New member
ומה ניסית לומר בזה?

תשמע, יש מצב שהם כתבו את זה כהערכה לספר, יש מצב שהם כתבו את זה בהשראת הספר ומתוך אהבה לדמויות (אם תתעמק במה שכתבתי, תבין שזה שונה אחד מהשני. אולי. אם אתה ממש ממש מסטול עכשיו)

Armed Angel

New member
נראה לך שהייתי מביא ת'הודעה

הלא קשורה ההיא אם הייתי במצב נורמלי? :p

Blade Of Fire

New member
נו.. ברור....

ווישמאסטר *הוא* רייסטליין תעשה-לי-ילד מאייר, אדון העבר ההווה והעתיד, אדון מגדל הכישוף הנלעה ובעל ספרי הכישוף של פיסטנדלנטילוס!

למעלה