סופרלנד - מאיזה גיל?

רlנית

New member
סופרלנד - מאיזה גיל?

אני אחדד את השאלה: יש לנו החודש הטבת יום הולדת שנותנת הנחה משמעותית לסופרלנד/לונה פארק. הילדים שלי בגילאים 2.4, 5, 7.4. ברור לי שלגדול והאמצעית זה מתאים, אגב הם אף פעם לא היו באף אחד מהם. ביום חמישי אני עם שניהם, הקטן בגן, ואני מחפשת פעילות לשלושתנו, ומתלבטת האם לקחת את שניהם (בטוח יהנו מאד) או לשמור את ההטבה לבילוי משפחתי - אך האם זה רלוונטי בכלל לקטן או שרוב המתקנים לא לגילו?
וכמו כן במזג האוויר הנוכחי האם זה סבבה ללכת לשם בבוקר?

אז ככה :

סופרלאנד כמובן , יותר מתקנים מהלונהפארק.
אנחנו מקפידים ללכת כל שנה , בדרכ בשבת שמשית בדצמבר ואז מבחינתי זה מזג האוויר האידאלי :)
לי באופן אישי עדיין קצת חם מדי בבוקר בעונה הנוכחית אבל אני לא דוגמא מייצגת
לגבי המתקנים - גם עבור הקטן יש לא מעט מתקנים שיכולים להתאים לו והוא בטח יהנה מהחוויה בכללותה (כמובן שאל תלכו בלי עגלה )
אבל משהו אחר שכדאי לקחת בחשבון הוא שיש מתקנים שאולי יידרשו ליווי מבוגר גם לשני הגדולים ואז זו יכולה להיות בעיה כי אם תהיי לבד עם שניהם אחד מהם יצטרך להישאר ולהמתין
אני לא זוכרת בדיוק את פירוט המתקנים אבל שווה לקחת זאת בחשבון

גם יכול להיות עמוס בחמישי בגלל החג

ואז זה פחות כיף להמתין בתורים
אני הייתי הולכת בשבת האחרונה של אוקטובר

רlנית

New member
תודה על התגובה!

הקטן בכלל לא מוכן לשמוע על עגלה אז בכל מקרה זאת לא אופציה. חשבתי על זה שאולי צריך עוד מבוגר, בודקת את האפשרות להתארגן עם אמא נוספת . שוב תודה!

הגדולה שלי קצת פחדה בלונה פארק בפעם הראשונה

עלתה על מתקן מטוסים מסתובב תוך כדי הם עולים ויורדים ובכתה כל הנסיעה.... והיו תורים איומים שהפחיתו את ההנאה (שבת ביולינ בשנה שעברה).
לטעמי לא כ"כ מתאים לקטן (כי המתקנים של הגדולים לא מתאימים לו, והם ישתעממו אם יחכו במתקן של הקטנים)
בכל מקרה הייתי נמנעת בחול המועד.

רlנית

New member
שאלתי על סופרלנד, הבנתי שזה יותר מתאים לגילאים הצעירים.

הייבי

New member
לגבי הקטן

אני לא יודעת לגבי הגדולים כי עוד אין לי ילדים בגיל הזה אבל אנחנו היינו עם הדרדס שלנו בגיל 2.8 בלונה פארק ובגיל 3.1 בסופר לנד ואני חושבת שזה מיותר לקחת אותם בגיל הזה ואם הייתי צריכה לשלם על כרטיס הייתי מוותרת (שניהם היו אירועי עבודה שלנו). הוא פחד לעלות על מרבית המתקנים. הסכים בסופר לנד רק על הקרוסלה סוסים והבבור ששט באגם וגם אז בכה חצי מהזמן בתור כי זה מאוד גבולי לסבלנות שלהם בגיל הזה, בטח אם תבואו ביום רגיל של חג.

רlנית

New member
תודה! בכל מקרה נראה לי

שיהיה מחר עמוס מאד אז אחפש משהו אחר.

למעלה