סופשבוע רגוע, או שלא...

• פותח הנושא vagz
  • פורסם בתאריך

vagz

New member
סופשבוע רגוע, או שלא...

שיר השבוע של חמי- גלגל את החלום, אל תפגע בילד שיר השבוע לא של חמי- אפרת גוש- אה אה אה משהו שעשה את השבוע- חמשו"ש+השבעה אחרי שבועיים של שטח ממש קשים כולל לסגור שבת בשטח.. משהו שהרס את השבוע- כל מיני שטויות קטנות של הצבא אבל תאכלס היה בסדר בילוי השבוע- אני מניח שיהיה מחר בהופעה של משינה לסגירת בארבי כפ"ס סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הישרדות עונה 19 נגמרה... מה קניתם השבוע?- אוכל וכדומה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ממש לא מחכה לשבועיים הבאים שבוע שמירות ואחריו שדאות :S תמונה שבא לשים- יותר מאוחר אני אעביר תמונות מהפלא למחשב.. שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מה עם הופעות?
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שעזר לי לחזור לאיפה שרציתי =]

אורי נה

New member
מיאו

שיר השבוע של חמי- הרוב הדומם, הברית שצריך לחדש, בואי ניפרד וחדרים שבלב שיר השבוע לא של חמי- להתחיל מחדש של סקאזי וקספר משהו שעשה את השבוע- המחליק של מאיה משהו שהרס את השבוע- המחליק שלי בילוי השבוע- סנטר בחמישי סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- עדיין עם גורל החרב של וייס והיקמן מה קניתם השבוע?- מלא דברים וכרטיסית רכבת משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אמא חוזרת לארץ
תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא היה יותר פשוט להוריד את החסימה מהמסנג'ר? תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שהצחיק אותי

Oyster Girl

New member
שנייה לפני שנגמרת לי הרגילה....../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- הברית שצריך לחדש שיר השבוע לא של חמי- i have a dream - connie talbot משהו שעשה את השבוע- כללללל השבוע הייתי ברגילה וחזרתי לחיות כמו שצריך
לפחות ברוב התחומים.... משהו שהרס את השבוע- היה פוטנציאל אבל זה לא קרה
בילוי השבוע- ברית לבן של אחת השוטרות סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- בית קברות לחיות
מה קניתם השבוע?- בגדים, מגפיים, מתנות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- עוד ברית, הפעם של בן של אחד השוטרים שאני אוהבת
, חוצמזה התגעגעתי לעבודה אז יהיה כיף לחזור
תמונה שבא לשים- הקצין שאני הכי אוהבת בעולם
הדגש|שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שתהיה שנה מצויינת לכולם
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- כמו הסעיף למעלה......אחלה פורום שבעולם!

שבת שלום, ועשור שמח

שיר השבוע של חמי- חדרים שבלב, השמים הגבול שיר השבוע לא של חמי- Rebel, התקווה 6 משהו שעשה את השבוע- זה לא לפורום D: משהו שהרס את השבוע- מבחנים בילוי השבוע- מחר טיול סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-אולפן שישי! מה קניתם השבוע?- פלאפל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ראו 5 סעיפים למעלה תמונה שבא לשים- לא תודה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שורש 45. זו התשובה לכל הבעיות שלכם תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למיכל

למעלה