סופשבוע רגוע [כן בטח]

Oyster Girl

New member
סופשבוע רגוע [כן בטח] ../images/Emo54.gif

נראה מה חברינו החרדים יחליטו לעשות בשבת, את מי הם יחליטו לדקור ועל מי הם יחליטו לזרוק אבנים.... שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- שבת שלום

Oyster Girl

New member
וכמובן שיקפיצו אותי בסופ"ש לירושלים ../images/Emo54.gif

אז בוא נענה לפני שאני עפה... שיר השבוע של חמי-
שיר השבוע לא של חמי- אין קץ לילדות משהו שעשה את השבוע- אימון עם היחידה משהו שהרס את השבוע- שום דבר ספציפי בילוי השבוע- אימון עם היחידה? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-
מה קניתם השבוע?- חולצה לרותם ולי, רק ששלי יצאה מכוערת
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- קצת כיף? תמונה שבא לשים- היה לי משעמם לילה אחד... שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תגיבו תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל הפורום

אורי נה

New member
אין שום טעם לספור את הימים לאחור

שיר השבוע של חמי- משיח קרטון שיר השבוע לא של חמי- המילים הכי יפות של שייגעצ משהו שעשה את השבוע- זכרונות משהו שהרס את השבוע- ההווה בילוי השבוע- אולי יקרה נס ונצא בערב סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- תעביר את זה הלאה, נער החידות ממומביי (הספר) מה קניתם השבוע?- לק, ג'קט וצמידים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- שהכל יחזור לקדמותו (כן, בטח) תמונה שבא לשים- ככה נראה השיעור רישום שלנו היום
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-"בפלאפון שלי זה מתנתק ממש מהר" "בפלאפון שלך זה התנתק" יפעת, כשרון תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למאיה, למורה לערבית

Oyster Girl

New member
ממש נראה כמו שרשור זכרון ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

עם כל הנרות האלה בתמונות [שלי ושלך
]

שבת שלום

שיר השבוע של חמי-להיות באור, הנגאובר בלוז שיר השבוע לא של חמי-לעולם מצדי, עכשיו את-היהודים משהו שעשה את השבוע-הסופ"ש משהו שהרס את השבוע-אנשים
בילוי השבוע-הערב, בעזרת השם סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-
סיימתי את מכושפות והם עוד לא העלו את העונה השישית מה קניתם השבוע?-כרטיסי רכבת. הרבה מהם. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-סופ"ש תמונה שבא לשים-יום אחד אני אשכרה אעלה לפה הודעה, ואתם לא תדעו איך להתמודד עם זה XD שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-"זו לא בושה להיות אני, זה רק חבל" תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכל, רוני

joyjy

New member
../images/Emo228.gif

שיר השבוע של חמי- גאולה שיר השבוע לא של חמי- pure morning משהו שעשה את השבוע- שומדבר.. משהו שהרס את השבוע- אנשים.. בילוי השבוע- שוק סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- תעביר את זה הלאה מה קניתם השבוע?- חולצה
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אמ.. טלפון חדש? תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אני לא אשמה שהוא צנח
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- טלפוני ז"ל

vagz

New member
סופ"ש אחרון...

שיר השבוע של חמי- אמריקה קרובה שיר השבוע לא של חמי- שיהיה לך טוב-אפרת גוש, כל מיני של שולי רנד משהו שעשה את השבוע- יציאות עם חברים ועד עכשיו פיתרון של 90 שאלות מתוך חידון בלייזר, אחת החידונים הקשים שראיתי משהו שהרס את השבוע- שום דבר בילוי השבוע- אני מניח שהיום או מחר סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- עכשיו סיימתי את "עת להרוג" של ג'ון גרישם וזה ספר נחמד.. מה קניתם השבוע?- ציוד לצבא משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- גיוס תמונה שבא לשים- not dis time שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אני די עוזב אתכם לזמן הקרוב לפחות אז שלכל אחד מכם יהיה בהצלחה במה שהוא עושה ותהנו בהופעות תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל חברי הפורום

A t z a

New member
ואווו זה מעולה!!!../images/Emo80.gif

באמת...ויש לך את המפקד הכי חמוד בכל צה"ל
.....

Oyster Girl

New member
עוד כבוד לפורום ../images/Emo54.gif

בקרוב חברי הפורום יאיישו את כל תפקידי המפתח במודיעין הצה"לי
, ואז נוכל, לאט לאט, להשתלט על העולם ולהכריח את כולם לקנות את חמלה

chen1litvak

New member
בא לי גם

שיר השבוע של חמי- אולי בכל זאת סאלי, העצב שלה שיר השבוע לא של חמי- מעיין הירשביין- יש לך מיליון משהו שעשה את השבוע- סיימתי ללמוד את כל המעברים ב'העצב שלה', 90 בתולדות הקולנוע משהו שהרס את השבוע- 'העצב שלה' יצא לי מכל החורים, רק 90 בתולדות הקולנוע בילוי השבוע- סדנאות תופים וג'אמים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הגיע סופ"ש אז סופסוף יש זמן לעונה החדשה של מכושפות, ולפני זה כ-ל התוכניות הטובות בhot שבזכות הממיר המקליט אני גם מצליחה לראות ולנהל חיים סדירים מה קניתם השבוע?- מגבר בס משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- חזרה לקראת הופעת חנוכה, יהלי סובול מארח את שלומי שבן, צילומים, סדנת אפקטים עם רם אוריון ואם יתמזל מזלי אז הופעה של ציפורלה. תמונה שבא לשים- נהה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- נראה לי שמעל לחצי שנה לא עניתי על כזה תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- בן המלך
?

Oyster Girl

New member
תולדות הקולנוע זה שיק ../images/Emo54.gif

מאד אהבתי ללמוד את השורשים של הקולנוע, זה פותח את המחשבה ומעניק לך כל כך הרבה ידע והשראה בתחום...

chen1litvak

New member
אני חושבת שהמורה שלי מנסה להרוס את זה מהיסוד

נעזוב את הקטע שהוא איכשהו הכניס למבחן בקולנוע שאלה על עליית הנאצים לשלטון ב1933 (כאילו, אם במבחן בהיסטוריה לא ידעתי לענות. למה שעכשיו אני אדע?) הוא טרח להוסיף לנו הערה בסוף המבחן- "כתוב מינימום 10 עמודים."

למעלה