סופ"ששש

גולע

New member
באלללללי=]

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שני- רכיבה, ועוד כמה דברים בדרך=], רביעי- שיעור מעולה=] ועם ענברו ושיר., שישי- רכיבה מעולהD: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רכיבותD: הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כלום התעצבתי מעט כי.. חח כי אין לי מקום ללכת לתחרותD: התעצבנתי על.. נובאדי:] אבל בסוף סלחתי כי .. ^^ התאכזבתי מ... כי...אפאחד. בכיתי מעצב/אושר כי.. לא הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..שיווקןןD:, בטן גב בטן גבP: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..^^ ועוד כמהP: וואוו היה כ"כ מצחיק ברביעי.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הוא הלך טוב
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב היום-חםם.. הסרט הכי טוב שראיתי..לא יצא.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווהP: משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..אולי מחר בקניון=] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ענברו, שיר, שירלי, אלו, דנולה, קרן, עדדן, אמראליי=] התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם..חחחP: מאכל השבוע שהיה הוא..פייירה. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..שיהיה יותר נעים וזהP: הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ילךך לתחרות ולראות את כולם
. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שלוק=] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..טיווווווווול שנתייייייייייייייי
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..חחח שנמצא מקום לישון יותר טוב מאשר עם הפאקאצות.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..אלו, מאיו'ש, מיכ, ספירוו'ש
, אבל לא יצאP: סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

שבוע טוב../images/Emo9.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-רכיבה ממש טובה, שני-היה יום מצחיק
חמישי-היה מצחיק בחווה עם הריקודים וזה והיום-כי גם היה לי ממש כיף בחווה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רכיבה טובה הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. מממ אין התעצבתי מעט כי.. כיי כיי.. לא התעצבתי
התעצבנתי על.. ילד מפגר מהכיתה שלי אבל בסוף סלחתי כי .. לא סלחתי התאכזבתי מ... כי...עצמי כי היה יכול להיות טוב יותר.. אבל חפיף בכיתי מעצב/אושר כי.. לא בכיתי הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..יום שני בבצרה עם מאי ואתמול בחווה עם ניצ ושיר מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..מממ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..כי הלך לי ממש טוב במבחן=] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לשיעור ביום חמישי אחרי שכל היום כאב לי כל הגוף=/ הסרט הכי טוב שראיתי..כלמיני.. ראיתי מלא סטרים השבוע המקום הכי טוב שאליו יצאתי..מוזאון באשדוד עם הכיתה חח משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..שומדבר משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אורי
,מאי,שיר,ניצ פינקתי את עצמי השבוע עם..שוקולד
מאכל השבוע שהיה הוא..פיצה אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?ממ לא יודעת שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..כל מיני חדשים שהורדתי לא זוכרת איך קוראים להם אלבום השבוע שהיה..אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..מממ הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלוםם=] הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אשן מה שממש לא יקרה מחר חחח השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..השמש הצהובה ששם למעלה השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..שיעורים, טיול שנתי סוף סוף=]]] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..טיול כיפי ושלא תידפק לי הרבך באמצע=| -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מאי,קופיפה(חיחי את תביני
) סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): תמונה כבר חרושה אבל לא אכפת לי
(מוזמנים להוסיף שאלות..)

sAp14

New member
"And I'd give up forever to touch you"

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון,עם ירדי
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..נאדהה הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התעצבתי מעט כי.. 3 שבועות
התעצבנתי על.. אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי...כי הלך חרא.. בכיתי מעצב/אושר כי.. 3 שבועות=\ הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..יום ראשון..."שיכורות מהחום"
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה טוב(?) לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להישאר בבצפר באותו יום עד 6 הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..קסדה:] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ירדי
התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..James Blunt - Goodbye My Lover אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..And I'd give up forever to touch you 'Cause I know that you feel me somehow הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את יום שני הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ייזכר בזה כמה שפחות
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..ירדי אהובתיי
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..יום שלישי-נסיעה לצילומים של הגמר של הישרדות
=]] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שילך טוב..בכללי . -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. . סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

May Saporta

New member
באלי גם..נמ נמ

סופ"ששש תוכן: סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שישי וראשון כי.. -ראשון ים שישי סתם כיף P: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..92 בביולוגיה! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. החיים שלי לא מרגשים חח התעצבתי מעט כי.. אנשים מעצבנים אותי זאת עובדה! התעצבנתי על.. יותר מידי קשה לספור אבל בסוף סלחתי כי .. אני מרוקאית זה פשוט עובר התאכזבתי מ...- כי... - בכיתי מעצב/אושר כי.. צחוק כרגיל... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. שחר ואני מנסות לא לדבר אחת עם השניה...זה לא עבד ברגע שמישהי אמרה משהו התחילו צעקות מטורפות!
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. אמא"מאי שידרגנו לך תפלאפון" עדיין מחייכת חח הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה לי שיעור טוב! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...עשות שיעורים בצרפתית הסרט הכי טוב שראיתי.. "אני רובוט" המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. יםםם משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. - משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. שחר,ספיר,חופר.... התודה שלי השבוע היא ל..אמא ואבא החמודים פינקתי את עצמי השבוע עם.. - מאכל השבוע שהיה הוא.. אוכל של סבתא אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?-המרוץ נגד הזמן חח שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. - אלבום השבוע שהיה.. - משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. DONT STOP ME NOW הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. - השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. יומולדתת משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. תחרות סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים,

May Saporta

New member
סליחה סליחה נועה...-נועה צילמה את התמונה

אז כולם כפיים לנועה!! מעריצים אותך צלמת מוכשרת!! חחח סתם סתם תודה נועה 3>

בא לי גם../images/Emo107.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום... כי... שישי, חווה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע... השיעור היום. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע... לראות אנשים מהחווה שלא ראיתי המון זמן. התעצבתי מעט כי... חברה טובה שלי עוברת בסיס.
התעצבנתי על... פנדה. אבל בסוף סלחתי כי ... היא חמודה.
התאכזבתי מ... כי... עצמי, ויתרתי לה יותר מדי. בכיתי מעצב/אושר כי... חברה שלי עוברת בסיס...
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע... "איזה Happy End עצוב" (ציטוט של מישהו שאני מכירה).
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו... "את חשובה לי". הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי... איכשהו היה לי מספיק אומץ בשביל לעלות חזרה על פנדה. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לקום היום לחווה אחרי שהלכתי לישון מאוחר והפסדתי שעת שינה (שעון קיץ). הסרט הכי טוב שראיתי... ראיתי שבוע שעבר, אבל רודף העפיפונים.
המקום הכי טוב שאליו יצאתי... חווה, שופינג בממילא. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה... בגדים לקיץ (אבל לא נכנסתי למינוס עדיין...). משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע... אנשים מהחווה, חברות מהבסיס. התודה שלי השבוע היא ל... כנ"ל. פינקתי את עצמי השבוע עם... העוגה שהבאתי לחווה.
מאכל השבוע שהיה הוא.. כנ"ל. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "נפילה". שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה...--- אלבום השבוע שהיה..--- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..--- הייתי מוחקת מהשבוע הזה... את הכאבים מהנפילה ואת השפשוף בגב. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני... לא אהיה שבוזה. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא... זוהר.
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע... יום שישי, ולראות את כל החברות מהבסיס ואת המפקדים. ואני יוצאת רבעו"ש!
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע... שיעבור מהר. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע... החברות מהבסיס והמפקדים *מתגעגעת*. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): ברוח פורים (למרות שנראה לי שכבר שמתי את התמונה הזאת בעבר).

SILVER LADY

New member
כי היה סיום מעולה =]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..הכי הכי היום =] כי.. תחרות מעולהה, שייני היא האושר שליי
||והיה כייף עם זורקה=] ומיכי וגלוש ושייניקיטהה..=] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..תחרות =] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..ממ תחרות ? =] התעצבתי מעט כי..לשמוע את השם שלו מעלה לי את הסעיףף
התעצבנתי על.. אחותייי אבל בסוף סלחתי כי .. היא התחנפה
התאכזבתי מ... כי...אףאחדדד =] בכיתי מעצב/אושר כי..לא בכיתתי P= הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..כל השבוע אני אוגרת משפטים ובסוף שוכחת כשאני צריכה..P= מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."לא רע בכללל" "פנטסטי אפילווו=]" חיחי =] הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..רכבתי טוב והיה מעולהה=] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... אתמול
הסרט הכי טוב שראיתי..ממ שכחתי חחח אבל הוא היה יפהP= יש לי בעיות זיכרון קשות :| המקום הכי טוב שאליו יצאתי..יגורר =] וחווההה =] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..ממ אימא בקניות בשוויץץ =] והתיקון פלא
ולשלם על ההובלה לצח
אבל הכל על ההורים חחחחחח =] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שייני זורקה מיכי גלוש שייניקיטה נויקה מורקה= ] התודה שלי השבוע היא ל..^^ כ"ככ =] פינקתי את עצמי השבוע עם..ממ כלום חח מאכל השבוע שהיה הוא..קורנפלקס נראה לי חח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?"כדורעףףף" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..לאמשו מיוחדד אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..ריב עם אחותי הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..עשיתי מה שתוכנן והיה מעולה =] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שייני וזורקה =] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..אללה ממחר עד חמישי טיול שנתיי=]שישי לראות את שייני
..ולנוחח ושבתת ממ לנוח P= - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..יהיה טובב=] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..ממ כל השכבה=] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):אין
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

gili600

New member
באיחור קליל.. ../images/Emo3.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. שבת
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. לבוא לתחרות
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שיר תצחק עליי
התעצבתי מעט כי.. לא הלכתי בשישי לחווה.. התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי... יום שני.. בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק אתמול
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. בתחרות... מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "טומטומתיקה" , "שניה אני בונה" , "בוקר טוב אהובה יום מדהים לך, אוהבת" (רונקי
) , "הרצל הביא 7 כוכבים מהשמים ועשה קניון" יופי קפלן
, "מי? זה? בשניה אני עושה שהפנים שלו לא יפות יותר!" - "לא!!! בהכל חוץ מבפנים!"
, "אני מרגיש כאילו אתם לא נהנים מדבריי!" (מגשר מוזר) חח ועוד כמה לא לפה
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. ... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לקום היום בבוקר
הסרט הכי טוב שראיתי.. אממ.. לא זוכרת.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. יגור, חווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. הא! כאפות נכנסה למינוס
שתלמד לא להתערב איתי
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. כאפות, רונקי, קפלן, נועם, נעה, מאיה, מיכלי, שלומי התודה שלי השבוע היא ל.. ליפה שלי
פינקתי את עצמי השבוע עם.. חיבוקיזם
מאכל השבוע שהיה הוא.. הארטיק אתמול עם רוני.. חח הדבר היחידי שאכלתי כל היום
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? :) שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Low אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "וטוב, טוב, טוב לי על הלב"
הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כ-ל-ו-ם-! הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. חח נגמר ממזמן.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. החמודים מלמעלה
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אימון
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אימון טוב
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. הרבה
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): זהר ונייטי...

בטח שאני אצחק עליך... חחחח

יש לך מזל שאין לי מצברוח בשיט, אחרת הייתי כותבת פה כמה דברים שאת לא רוצה שיידעו חחחחח

למעלה