סופ"שש

SILVER LADY

New member
סופ"שש../images/Emo22.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי על.. אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... בכיתי מעצב/אושר כי.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... הסרט הכי טוב שראיתי.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. התודה שלי השבוע היא ל.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

SoosKatan

New member
ראשונה ^^

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. יום חמישי, היה לי ממש כיף בחווה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. 99 בקולנוע הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. השלמתי עם סבא התעצבתי מעט כי.. לא היה לי כיף היום התעצבנתי על.. אבא אבל בסוף סלחתי כי .. הוא צודק בסופו של דבר התאכזבתי מ... כי... חבריי בכיתי מעצב/אושר כי.. אושר, ניצחנו הער בפיינל פור, עלינו חצי הגמר. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..לא יודעת.. שיעור קולנוע עם יובל ותום? מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "אוהב אותך ליאורי" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא עינשתי ! [: לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת למסיבה, וחבל שהלכתי הסרט הכי טוב שראיתי.. סודות המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. תומריקו משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. לא יודעת.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. ממ...... רותם? התודה שלי השבוע היא ל..רוקיטה!!!!!!! פינקתי את עצמי השבוע עם.. המון . המון . המוןןןן שטויות [ממתקים] מאכל השבוע שהיה הוא.. תותים עם שוקולד אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? SKMBTHRMEH:FHD שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. she's so lovely של scouting for girls אלבום השבוע שהיה.. לא יודעת משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. סיבה לעזוב [יוני בלוך] הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ממממממממממממממ הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אלמד ואהנה השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. ברנדי רוקיטה ואולי רותם השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לרכב - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שאקבל ציונים טובים וילך לי במבחנים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מנמנמנמנמנ

2STRIPE

New member
בוקר דודי ביותר חח =]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ממ, חמישי שישי שבת =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. היא נולדהה =]], שיחות ומשפטים מסויימים =]] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. חח היא =] התעצבתי מעט כי.. בכל זאת.. התעצבנתי על.. אבא אבל בסוף סלחתי כי .. אני שונאת שהוא עושה את זה!!! התאכזבתי מ... כי... בכיתי מעצב/אושר כי.. ממ אושר =] ועצב.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. יואו מוריה כ"כXD חח מה היא חשה?XD ועידות למיניהם.., חח שמתי לה באק והיא נפלהXDD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. חח עכשיוXD "דודה עמיתתתת"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. ממ לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב הסרט הכי טוב שראיתי.. הכי דומה לאהבה
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה, בצפר, גל ועוד =]] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חשבון פלאפון כ"כ
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. רונצ', מוריה, ברבי, מיכ, מאיוש, זורקה, מקלון, סלמה, קופיפי ^^, ענרוו, לולו ופיציייי התודה שלי השבוע היא ל.. פיצי
מורן =] חח פינקתי את עצמי השבוע עם.. שוקולד.., מנוחה.. מאכל השבוע שהיה הוא.. ממ הארוחה אתמול
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? ממ לא יודעת.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. של Lifehouse-Blind Lifehouse-Broken אלבום השבוע שהיה..Lifehouse
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. אין לי כוח חח הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ריבים.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. ממ יספיק לעשות הכל
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מי שלמעלה =] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..ממ מבחנים
אולי תחרות.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. נתחרה?XD -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. ממ לא חסר =]] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אהת חיי
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

2STRIPE

New member
עוד אחת../images/Emo99.gif

היא כזאת יפהה
נולדה היום ב-3 ורבע לפנות בוקר

עונה

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..כל השבוע חוץ מרביעי הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..החלק הראשון של האימון ברביעי!!! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..אנחנו מדברים כמו שצריך התעצבתי מעט כי..אני נפצע כל שניה התעצבנתי על..עצמי אבל בסוף סלחתי כי ...מה אני לא יסלח לעצמי
התאכזבתי מ... כי...עצמי בכיתי מעצב/אושר כי..מצחוק בשיעור בשני הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..השיעור משחקים בשני מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..כל מיניי הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..דיברתי איתה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לדבר איתה הסרט הכי טוב שראיתי..הזייפנים(היחידי) המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה,לעיר,לקניון משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..סתם שטויות משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ספיר,רם(חפרתי לה כל כך)ניצן,טל התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..קורסון שוקולד(הרבה) מאכל השבוע שהיה הוא..קורסון שוקולד
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?עוד פעם? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..הוזה אותך מולי(אייל גולן)נדבקתי לזה אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את הפציעה ברביעי הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ילך לטיול ארוך!!! השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..אימונים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיהיו אימונים טובים
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..חברים בבצפר

גמאני../images/Emo13.gif../images/Emo107.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום... כי... שלישי - טקס מצטיינים גדודי, שישי - שיעור מעולה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע... מצטיינת גדודית
, השיעור אתמול. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע... הקטע שהקריאו עליי בטקס, היום הולדת של הכלב שלי (10). התעצבתי מעט כי... הייתי חולה....
התעצבנתי על... מרפאה אצלינו ביחידה. אי אפשר לקבוע תור לרופא! אבל בסוף סלחתי כי ... מי צריך מרפאה כשיש מפקדים נחמדים?
התאכזבתי מ... כי... כלום?... בכיתי מעצב/אושר כי... מכאבים.... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע... המ"פ שלי התקשר לשאול מה שלומי, אז אמרתי לו (בצרידות נוראית) שאיבדתי את הקול שלי. אז הוא שאל אם חיפשתי מתחת לכרית, בכיסים...
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. ההודעה על זה שקיבלתי מצטיינת.
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי... הגעתי לטקס למרות הכל. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לעלות לבסיס באמצע גימלים (בגלל הטקס).... איזה תזמונים יש לי. הסרט הכי טוב שראיתי.. ראיתי בשבוע שעבר, אבל "הזייפנים". המקום הכי טוב שאליו יצאתי... חווה. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה... כלום? משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע... המפקדים שלי, החברות מהבסיס, אנשים מהחווה. התודה שלי השבוע היא ל.. כנ"ל.
פינקתי את עצמי השבוע עם... שבוע "נופש" בבית?.... מאכל השבוע שהיה הוא.. פטוצ'יני ברוטב שמנת פטריות (הייתי אתמול במסעדה).
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? גימלים?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..--- אלבום השבוע שהיה..--- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..--- הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את הדלקת גרון, הכאבים, השיעולים, החום וכו'. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני... לא אהיה שבוזה מזה שאני חוזרת מחר לבסיס וסוגרת שבת, אחרי ששבועיים הייתי בבית.
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מפקדים, חברות, משפחה, חווה, הכלב שלי. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע... לראות אנשים מהבסיס שאני מאוד מתגעגעת אליהם. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע... שיעבור מהר. ושאני לא אסגור.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע... ראו סעיף לפני הקודם. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): הכלב שלי כשהוא היה גור. פוזה מפחידה, אה?

גולע

New member
באלי../images/Emo9.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שני-רכיבה על שלוק, רביעי-שיעור קפיצות טוב ומצחיק לי:], שישי- רכיבה:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..נממ השיעור ברביעי.. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. נממ השיחה. התעצבתי מעט כי.. הייתי חולה.. התעצבנתי על.. איכ, אני שונאת אותו.. אבל בסוף סלחתי כי .. נוופפ.. התאכזבתי מ... כי...-- בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב.. עזבו. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בחווה בשישי, והשיחות עם ענברו ושירלי. "את רוצה שאני ישבור אותה?D:"עמיתוו..D: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..היוו כ"כ הרבה
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. מה שהוא אמר לי
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להמשיך לנסותת.. הסרט הכי טוב שראיתי..- המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה, ביתD: משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חולצה חדשה
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ענברו, שירלי, עמיתו, שיר, עדן, דור.. התודה שלי השבוע היא ל..ענבר שירלי ועמית
. פינקתי את עצמי השבוע עם..כלום מאכל השבוע שהיה הוא..נממ, פסטהה אלפרדווP:p: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? ממ.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כמה וכמה:] הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..נחמד.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. לא יודעת
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..רכיבות, יום העצמאות, חופש
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לא יודעת, שבוע טוב כאזה.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..כ"כ הרבבבההה
. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

shir308

New member
יוווו כמה שנים לא עשיתי!!! ../images/Emo3.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..אממ לא יודעת :-\ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..לא יודעת :-S הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..א....... כלום התעצבתי מעט כי..חברה שלי עצבנה אותי התעצבנתי על..עליה אוף! אבל בסוף סלחתי כי ..לא סלחתי
התאכזבתי מ... כי...עצמי כי נפלתי מגולה בגריד-קומבינציה (על העמוד של המכשול)
בכיתי מעצב/אושר כי..עצב! איזה מבאס!!! הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..אתמל בערב עם חברות
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."את רוכבת בדיוק כמו שאני רוצה"
ועוד... הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..יש יש יש!!! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...המשיך לקפוץ למרות המכה בברך כשנתקעתי בעמוד הסרט הכי טוב שראיתי..??? המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה? משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..מתנת יומולדת?? משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..גולע,ענברו,שירלי,שחיי והורי שהביאוני עד הלום התודה שלי השבוע היא ל..כנ"ל פינקתי את עצמי השבוע עם..שוקולד
))) מאכל השבוע שהיה הוא..שוקולד
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?שיר בממלכת השוקולד שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..:_\ היה מלאאאאא אלבום השבוע שהיה..??? משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..??? הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את הנפילה שלי על העמוד!
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..לא אאמץ את הברך המסכנה שלי השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..כולם

SILVER LADY

New member
שבועעע יומולדתת נגמר [=

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כלל השבוועע =]] כי.. שבוע יומולדתתת =], שיעור קפיצות טוב ושיעור דרסאג' טוב:) חיים מושלמים שליי:)), המתכונת עברה בשלוםם, וסופ"ש שלמות של יומולדתת אצל זורקה אהבת חיי, והמסעדה בערב=] וכל מה שנכלל בסופ"ש חחח =] אהה ושופינגג =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..פאקינג 16
שיעור הבנה P: וסופ"ש לפאנים =] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. גדלתי בשנהה נראה ליי.. =] וכל הסמסיםם ליומולדתת
התעצבתי מעט כי.. נאדה נאדה התעצבנתי על.. נובאדיי אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי...לא עשינו אימון בכפר הירוקק..אבל בקטנהה ביתי מעצב/אושר כי.. מצחוק במוניות ובאימון של ג'וקי ובמסעדה עם כולם חחחח הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..^^^ ולהתכונן למתכונתת המעפנה הזאתי=] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום.. חחחח הנהגי המוניות בהרצליההה, ושדן "דפק את הראש" תרתי משמע
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. פאקינג 16 D= לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... חחחח שלושה ימי עצלנות מטורפיםםם הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..זורקההה=] כפר הירוק, ספגטים, וקריון =] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..גופיה מהממת בפול אנד בר וזיהוו.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..זורקה אהבת חייי
וכולםםם =]] התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם..שבוע יומולדתתת =] מאכל השבוע שהיה הוא..ספגטים ומקדונלדד =] אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..לא משהו מיוחד =] אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..SWEET SIXTEEN =]] הייתי מוחקת מהשבוע הזה..נאדהההה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..כל מה שרציתי קרה =] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..זורקההה ושייני
וכולםםםם =] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..יום כיף עם גלי=] תחרותתת =] אימוניםם רכיבות =] יום העצמאותת#$^& ותספורתת =] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..כל התיכנוניםם יצאו לפועלל =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..גלי וכולם כולם =] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

SILVER LADY

New member
אעא והיום שייני שלי שנה ../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

מהבדיקת קנייה =]] שלמות שלי =]

גולע

New member
מזלטטווווווווווב:]

תמשיכוו להיות מדהימות כמו שאתתןן

למעלה