סופ"שש

SILVER LADY

New member
סופ"שש../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

MaYa505

New member
רק על אתמול בלילה../images/Emo9.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שלישי - פעולה אימון טקסים... רביעי- יום העצמאות
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..שיעור , אנטרופוסופים מוזרים
ועוד ועוד...ושדברתי עם ספיר סוף סוף
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. הטקסים... צפירה
התעצבתי מעט כי.. כי הוא פשוט חרא!!! והיא שרלילה שרמוטה.... התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי .. לא שלחתי , הוא פשוט מוזר
התאכזבתי מ... כי...=/ , גם הוא מוזר... מעצמי , כי הבאתי לשחר להרים אותי והרבצתי לו
בכיתי מעצב/אושר כי.. התמוטטות עצבים
, ומצחוק
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..ערב יופ העצמאות , ואני חולה על סבלימינל אנשים
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..את חמודה
מיואבסP-: ודגי של גלעד
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. תקעתי לו כזה מבט של ילדה תמימה , אמרתי לו שהוא חופר
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לארגן את כולם ליום העצמאות מוחה חה חה חה , לעלות על הכתפיים של שחר , אמאלה!!!!! הסרט הכי טוב שראיתי..ההופעה של סבלימינל
והצל
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..אצטדיון מרכז.... משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..מגנים , אולי אוכף? מיקי מאוס
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..גלעד , יואב , שחר ,לא את אור סעמק , תמר , לירן , קסטרולה ומלא אנשים
וספיר שבאה עליי באליפות... נכון?!
התודה שלי השבוע היא ל..כל מי שלקח חלק בו תודה תודה תודה [ ציניות אנשים !!! חצי מהאנשים שראיתי השבוע שישכבו חולים שבועיים בבית אמן
] פינקתי את עצמי השבוע עם..פופקורן , אממממ קרטיב מאכל השבוע שהיה הוא..קרטיב תותי פרוטי [ ולא דובדבן לא יותר טעים!! ]
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?למה יואבס ושושו לא ביחד
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..אחריות אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..אממממ הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אישן , אעשה שיעור , אראה אנטרופוסופים נחמדים
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..שיעור , פעולות , מבחנים
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..מלא דדברים
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..וואווו אני לא רוצה להתחיל
, אבל לא את רון !!!!
סתם:כתבתי שיר מדהים על גבי הגבישה וביש הגביש!!!! - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) הודגש באמצעות מדגישומטיק

SoosKatan

New member
D:

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ברור שאתמוללללללל [כאילו היום לפנות בוקר] כי זה היה רוק"צ! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רוק"צ הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. יום הזכרון
ושירת התקווה.. התעצבתי מעט כי.. המון אנשים נהרגו התעצבנתי על.. לא זוכרת אבל בסוף סלחתי כי .. - התאכזבתי מ... כי... יובל. פשוט לא התייחס אלי. באמת! :O בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב. יום הזכרון. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. רוק"צ מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..אסמס: "בוקר טוב ילדה. את משהו מיוחד שתדעי לך." - אין, אין עם התומי הזה. חולה עליו הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הצלחתי לשרוד עד 8 בבוקר בלי לישון!! ויש לי חוסר שעות שינההההה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת היום בבוקש לרותם!! הסרט הכי טוב שראיתי.. ממ.. אבודים בטוקיו? המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. רוק"צ- דהה חחחח משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. כל כך רוק"צ. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. חחחחחח שישנתי עם יובלי. התודה שלי השבוע היא ל.. רותם ורודין.....? או ברנדי ורוקיטה. כן, ברנדי ורוקיטה. פינקתי את עצמי השבוע עם.. פחחח. מסיבה בת זונה מאכל השבוע שהיה הוא.. מממממממממממממממממממממ אין משהו מיוחד אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? וואווווווווווווו אלוהים יודע. אולי "החיים ע"פ ליאור?" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. יא יא יא שכחתי את שמו :( אלבום השבוע שהיה.. מממ.... בלקן ביטבוקס משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. - הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. לא ידועת הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אומייגאד. אלמד טוב לספרות ותולדות השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. ?לא יודעת. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. מחר?
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שאצליח במבחנים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. הרבה אנשים!!!

nooka

New member
באא לי

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..אולי אממ...אתמול? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..שיעור קפיצות (סופסוף ) בשני נראלי... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..טקס יום הזיכרון בבצפר
התעצבתי מעט כי..בגלל שנמאס לי מהקטעים שלה
התעצבנתי על..עלייה!!! אבל בסוף סלחתי כי ..לא סלחתי..כרגיל עברתי הלאה
התאכזבתי מ... כי...ממנה כי נמאס לי מהשט ויו שלה כבר- again בכיתי מעצב/אושר כי..מעצב או יותר נכון התרגשות, מטקס יום הזיכרון בביצפר
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..מלחמת קצף אתמול במדורה עם שיר אילי וכולם
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..לא היו: / הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי...קבעתי שיעור פרטי, קפיצות, עם יסעוררר למחר!! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לנסוע לטופדן עם אמא... הסרט הכי טוב שראיתי..סופר הירו המקום הכי טוב שאליו יצאתי..המדורה! משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..מכנסיים מפול אנד בר ל*בסמסווה* של אילי
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..איליייייייייי
התודה שלי השבוע היא ל..איליייי, ולמדריכה שלי שהגביהה רק בשבילי את המסלול בשני
פינקתי את עצמי השבוע עם..מממ...המון זמן עם הגיטרה הכוסית שלי
מאכל השבוע שהיה הוא.. מרשמלו שעולה באששששש אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? ממ...לא יודעת שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..נו השיר הזה של פינק פלוייד, שלמדתי בגיטרה
אלבום השבוע שהיה..לא היה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..לא היה הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את הקטע שהיא דפקה לי אתמול... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..שאני לא אעזה פאשלות בתור מרימת מכשולים בתחרות בשבתXD השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..אילושקושקוש
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..

May Saporta

New member
...[=

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..רביעי כי.. רכבתי ואזערב יום העצמאות כמובןן...P: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אחרי הטקסים ראיתי את כל השיכבה מהיסודי אחרי 3 שנים בלעדיהם..33> הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. טקס יום הזיכרו לחחלי צה"לן בבצפר התעצבתי מעט כי.. הרגיזואותי! התעצבנתי על.. אבא.. אבל בסוף סלחתי כי .. זה אבא שלי רביםוזה נגמר אחרי 5 דקות..חח התאכזבתי מ... כי...- בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..נסיון לתפוס מוניות ב2 בלילה וזה הצליח!!!XD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היום.. די-חופר-מה??-ניש-מההההההה XD הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. - לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... - הסרט הכי טוב שראיתי.. - המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה,כפ"ס הופעות רעננה- פארק משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..כל הזבל של יום העצמאות [= משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. כולםם התודה שלי השבוע היא ל..כולם חח פינקתי את עצמי השבוע עם..על האש אצל סבתא מאכל השבוע שהיה הוא.. שוקולד אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?המרוץ נגד הזמן שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- אלבום השבוע שהיה..- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "אין מקום אחר" יוני בלוך הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. - הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אוכל ללכת לראות תתחרות.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. הצהובה שבשמים השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. מבחנים...בע משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. להצליח בהם! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..שחר סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים,

netapet2

New member
../images/Emo6.gif שבוע, מתיש.

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. הערב של אתמול, האמת שיותר לקראת הלילה... וזהו, אני חושבת.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הסוף של הערב אתמול. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. יום ראשון, ואני ממש לא יודעת למה. התעצבתי מעט כי.. לא מעט האמת, וממש לא מעט, כי כל מה שהולך ממש מעצבן, וגם כי יום הזיכרון וזה יום רע בשבילי, וגם כי היא עלתה לי על העצבים, וגם כי הוא עלה לי על העצבים, יאיי? התעצבנתי על.. עלייה במיוחד. אבל בסוף סלחתי כי .. לו סלחתי כי הוא, הוא מטומטם
, לה לא, אני אל בטוחה גם אם בא לי, רק אם יבוא נאום קורע לב
התאכזבתי מ... כי... מעצמי בשיעור, כי היה ממש רע וממש ממש מבאס חוץ מהסוף. בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב, יום הזיכרון. ולא מאושר- אבל מצחוק, כי נתקפתי אתמול התקפת צחוק
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. אתמול. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. לא היה
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי בסופו של דבר כן הצלחתי את התרגיל בראשון. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לא להרביץ לה, ולרכב... הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. אני חושבת שאתמול לפארק :D משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. פיצה? סליחה- משולש פיצה? משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. אופיר, והם. התודה שלי השבוע היא ל.. לאופיר, שגרמה לי להחזיק מעמק
, ולכל אלה שבאו אתמול ועשו את הערב כייפי
פינקתי את עצמי השבוע עם.. אממ, ל איודעת, לצאת? מאכל השבוע שהיה הוא.. --- אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "WTF" כמו כל שבוע. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. "הבלדה על" של יזהר אשדות
אלבום השבוע שהיה.. אמממ ליזהר אשדות יש אלבום, אז שלו? משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "תלתלים תלתלים, אישה רעה" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את הריב המטומטם. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אנוח, מה שממש לא יקרה
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. אופיר!!! השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אממ השיעור, והתחרות הפנימית. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיעור טוב... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אמממממממ אופיר!!!! סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אני צריכה לבוא לבקר אותו

עונה

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..כל השבוע הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..אתמול כל מיניי דברים הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..השיחה הזאת התעצבתי מעט כי..לא משנה התעצבנתי על..לא משנה אבל בסוף סלחתי כי ..לא סלחתי ואני לא בטוח שאני יסלח התאכזבתי מ... כי...ממנו בכיתי מעצב/אושר כי..מצחוק אתמול הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..שיחקתי פיפא אם שלט סוני מול אח של חבר שלי...זה היה אחד המשחקים המצחיקים... מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..כל מיניי הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..לא נגררתי למכות האלה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לקום היום חזרנו ב 9 בבוקר וב 1 ורבע היה לי אוטובוס חזרה הביתה(ישנתי שלוש שעות!) הסרט הכי טוב שראיתי..לא זוכר איך קוראים לו המקום הכי טוב שאליו יצאתי..לעיר משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא גרם לי להכנס למינוס אבל ארוחת בוקר היום משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..יש הרבה... התודה שלי השבוע היא ל..טל היה נחמד... פינקתי את עצמי השבוע עם..לצאת ולעשות מה שבא לי... מאכל השבוע שהיה הוא..בשר!!! אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?תעשה מה שאתה חושב! שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- אלבום השבוע שהיה..- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום,הכל היה טוב הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ילך לרכב...אני רוצה ללכת לים כבר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לא נראה לי שיש משהו - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיעורים טובים,עוד אימונים טובים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..כל מיניי

2STRIPE

New member
איזה אושר הדבר הזה../images/Emo99.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ראשון - מנוחה בבית חח, שלישי - סתם יום נחמד =], רביעי - לא למדנו =]], חמישי - יום העצמאות =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. חופש מבצפר, מיקה, חווה =]] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. להחזיק אותה
התעצבתי מעט כי.. כואב לי לראות אותה ככה.. התעצבנתי על.. לא חסר.. אבל בסוף סלחתי כי .. חתיכת בנאדם חסר חייםםם שלא שווה את זה בכלל התאכזבתי מ... כי... אמאבא בכיתי מעצב/אושר כי.. אושר
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. חח היום בהחלטXD שלישי ורביעי
חח הסיורים היו משעשעיםXD בחווה עם מוריע שתקבל סטירעע מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. חח כמה וכמה
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. החזקתי מעמד
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לשרוד את הרכיבה הזאת
הסרט הכי טוב שראיתי.. מארגנת החתונות באיזה 2 בלילהXD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. בית חולים ~נו מיקה
~ , לעיר, חווה, גן זאביק חח משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. מממ משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. ממ משפחת אשרי חח, רוני, קפלן, זורקה, מיככ, בר, ברבי, ענבלי, תמר, גל, לולו, ענברו, מורן ואלכס
מוריע שתקבל סטריעע ולא תראה ממני שקל בקצב הזה.. התודה שלי השבוע היא ל.. ממ כמה וכמה
פינקתי את עצמי השבוע עם.. הברזות חח מאכל השבוע שהיה הוא.. מהעל האש הוים חח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..One Republic - Stop and Stare אלבום השבוע שהיה..ממ The Best Damn Thing בין השאר חח משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..Stop and stare You start to wonder why you're 'here' not there And you'd give anything to get what's fair But fair ain't what you really need Oh, can u see what I see הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. התנהגות של אנשים.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. יעשה תעבודה המחורבנת הזאת למניוק הזה
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מיקה כ"כ
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אחותי חוזרתת!$^#!&@ ממ יומולדת חח
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. הרבה מתנו?XD טוב זה ידוע כבר חח -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. מעיין
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): הבטחתי ללולו אחרת הייתי שמה משהו אחר
http://uk.youtube.com/watch?v=b1iYWAAarYc דורשש
ביום הראשון שלה חח
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

kongo77e

New member
כי מתחשק לי... ../images/Emo205.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. יום רביעי... כי סופסוף היה יום עבודה נחמד וכי היא פשוט מותק של בנאדם.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. השיחה איתה... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כל השיחות... התעצבתי מעט כי.. זה עדיין קשה... התעצבנתי על.. עליה, כי היא בכלל לא תומכת וכי היא לא חברה... וגם עליה כי היא פשוט לא מבינה... אבל בסוף סלחתי כי .. עוד לא לגמרי סלחתי... התאכזבתי מ... כי... ממנה כי ציפיתי שתהיה שם כשאצטרך.. בכיתי מעצב/אושר כי.. בליסוף... כי זה מרגש וזה מייאש וזה קשה ושמח והכל ביחד וזה פשוט יותר מדי.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. אתמול בערב D: והחייל החתיך P: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. יהיה טוב.. את תראי... הכל קורה לטובה... הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי הוצאתי את המקסימום שיכולתי להוציא מעצמי... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לעבוד ברביעי... אבל בסוף היה טוב... הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי... המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. אממ... לא היה משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. נטע... וחגית התודה שלי השבוע היא ל.. נטע, שעזרה לי להתגבר על הקושי.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. ... לא יודעת מאכל השבוע שהיה הוא.. פנקייק P: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שינוי שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. דנבר הדינוזאור האחרון XD אלבום השבוע שהיה.. לא היה... משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.." I'll never be with you" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את יום ראשון... פשוט היה מיותר.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. יקרה נס ונלך לשם... גם אם זה אומר לבטל את שאר התוכניות :| השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. היא.. ונטע... וחגית... השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לללכת לשם - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שנלך כבר... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אותה.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): הודגש באמצעות מדגישומטיק

netapet2

New member
מעניין מי אמר לך לשים את התמונה היפה הזאת

מעניין מי צילם אותה
מעניין מי זו נטע ^^ מעניין מי אוהב אותך כל כך
נטע

kongo77e

New member
התכוונתי לכתוב אבל שכחתי ../images/Emo3.gif

מתה עלייך! צלמת מוכשרת שלא יכולה לשלוח תמונות XD מחכה למחר....

netapet2

New member
כי אנחנו חווה מאגניבה ../images/Emo13.gif

סתם, לא יודעת
וסורי

kongo77e

New member
מה לעשות שאנשים מאבדים את כל המגנים ואז

נשארים רק מגנים לא תואמים

וואו,איזה שבוע ארוך.

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שני אצל בת אל.שלישי,חחח מבחן מצחיק בפיזיקה,חזרות וחווה. רביעי בלילה,יום העצמאות, יום חמישי-כנ"ל. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..לסיים את החזרות,יום העצמאות. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..ללא שום ספק כל יום הזיכרון מהערב עד הערב שאחרי וכל מה שכלול בו [אבל בעיקר הצפירות והטקס שעשינו]. התעצבתי מעט כי..האנשים ><. ואממ כי בסוף לא עשיתי את הקול השני בדמעות של מלאכים כי הידיים שלי רעדו
התעצבנתי על..הבצפר המחורבן הזה. ועל הפאשלה הזאת עם המקום שלא היה והיינו צריכים לחזור לבצפר. אבל בסוף סלחתי כי ..לא סלחתי,עד שהם קונים מגבר אז מכריחים אותי עוד להביא את שלי?! באלי להרוג מישהו בגלל זה >< התאכזבתי מ... כי...עצמי אני מניחה. בכיתי מעצב/אושר כי.. מעצב,יום הזיכרון. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. הישיבה הזאת ביום שלישי עם מורני בחדר מוזיקה חחחחח,אי אפשר אפילו לתאר במילים
. ויום העצמאות בערב עם יעלו,אילתוש,ורד,יערה,נעה המלכה וכולם
. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..חחחח היו הרבה :] בעיקר עם הזה שביקש את הזה XD ><" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..סיימתי עם הטקס. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לסחוב את המגבר והגיטרה החשמלית כל יום,בצפר מחורבן. ובכלל,לעשות את הטקס ואת כל החזרות. אה,וכל הדרך לבת אל,כל כךךךך. הסרט הכי טוב שראיתי..אממ לא היה. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..בכל זאת,בצפר
,חווה,העיר,בת אל,תרקיקקי.... משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חחח הדבר הזה עם יעלו? חוצמזה לא משהו מיוחד. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..כל מי שהיה בחווה ובעיר [שזה אומר אנשים מהחווה ובערך כל השכבה שלי והשכבה שמעלי]
וכללללל המגמה,אבל כל כך. התודה שלי השבוע היא ל..מורני,שלימדה אותי את הקול השני,למרות שבסוף לא עשיתי את זה XD ולאמא,שלקחה אותי לכל מקום D: פינקתי את עצמי השבוע עם..המ כלום. מאכל השבוע שהיה הוא.. פיצה אולי? אעהאעה הקרפ עם אילת! אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "מליון כוכבים בשמיים תופסים את הצבע שלך בעיניים,רציתי שניה אחת לומר לך שלום" :\. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..דמעות של מלאכים,מיליון כוכבים,עכשיו טוב,אחי הצעיר יהודה,מה אברך,עטור מצחך,ואוף,כל שירי יום הזיכרון. ואנגלית Open your eyes, What have you done, Solitude. אלבום השבוע שהיה..ליודעת. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "דמעות של מלאכים. דמעות שקטות דמעות יפות ועצובות. זולגות באופק דמעות ומחפשות... מה הן מבקשות? אהה... כי כשהמלאכים בוכים בעולם אחר, אז בעולם הזה עצוב לנו יותר." זה דביק. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את הגרירת ציוד הלא נורמלית הזאת. ובעצם,חוץ מהציוד? כלום. לא מתחרטת אפילו על רגע אחד שבו רבתי עם המורות המפגרות האלה על הטקס ועל הזילזול במגמה השולטת שלי
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אעשה את העבודה במתמטיקה XD השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..צ'ינצ'י הצ'ינצ'ילה XDD באמת
. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לא השבוע,אבל מחר,שיעור קפיצות. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיעור קפיצות טוב. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..בצפר איי גאס. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): יש,אבל הן לא ברשותי
.

nikoosha

New member
מצ'עמם לי! אני גלמודה למדיי...חחח

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..-חמישי! כי..- היה מנגל
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..- לצאת להופעות ברביעי בערב!
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. - פפפףףףףף
התעצבתי מעט כי..- אמרו שהיו זיקוקים מיוחדים והם היו סתם מעפנים...
התעצבנתי על.. - העירייה,
אבל בסוף סלחתי כי .. - מי אמר שסלחתי?!
התאכזבתי מ...-ניקי כי...- היא לא רצתה אמבטיה!
בכיתי מעצב/אושר כי..- לא בכיתי! [שיא חדש!
] הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..- שריססו עליי ספריי, הייתי מכוסה לגמרי!
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..- לא זוכרת! הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..- הצלחתי ללטף גמל תוקפני!
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...-לאכול כ"כ הרבה בשרים!
הסרט הכי טוב שראיתי..- כוורת בסרט!
[אתמול בדיוידי נייד...
] המקום הכי טוב שאליו יצאתי..-פארק רבין
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..-כובע
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..-את ניקי... התודה שלי השבוע היא ל..-אבא שלי שטרח כ"כ הרבה! פינקתי את עצמי השבוע עם..-גלידההההההה
מאכל השבוע שהיה הוא..-
אתמול אכלתי הרבה כאלו... אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?- "אכול כפי יכולתך!"
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- .....
אלבום השבוע שהיה..-
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- "הכל יהיה בסדר... תאמינו לי!"
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..- את הספריי על הפרצוף
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..- אשלים שעות שינה...
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..-
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..- סופסוף אחרי שבועיים שיעור עם חגית! [ברוך ה'...
] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..- שיהיה פסדר במבחן בשני
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..- חברה שלי שחוזרת מחו"ל
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

SapirElias

New member
המממ..

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..רביעי-חמישי בבוקר, רוקע"צ אשש.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. ^^^ הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא קרה
התעצבתי מעט כי.. היה שיעור לא משו.. קיבלתי מלא מכות ברוקע"צ XD אל תקרבו לבמה!! התעצבנתי על.. עצמי, ובטח עוד מיליון איש. ועל אלה ששיחקו בי מסירות ליד הבמה!! X: אל תתקרבו לבמה !! מפחיד שם!! אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... אמממ.. מעצמי, ויתרתי לה.. בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. חחח בשק שינה עם ששחרר
, אנשים נבהלו XD , ובכלל , הרבה קטעים ברוקע"צ.. כמו, "יש לנו קונדומים אתם באות?" XD ושלישי בלילה [כן כן =\ ] היה מצחיקקק.. אני, למישו חתייךך שרץ "לאלא לאן אתה רץ?? אל תרוץץץץץץץ! למה אתה רץ?? אל תרוץ אני אוהבת אותך!!! " XD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. לאדעת.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... אממ.. לחזור הביתה!!! לכו סתובבו אתם ברחובות ב7 בבוקר אחרי לילה ללא שינה =[[[ הסרט הכי טוב שראיתי.. "איך לאכול תולעים מטוגנות"
XD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. רוקעעעעעע"צ
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..כרטיס לרוקע"צ , נקווה שמחר סט ורוד וחתיכי ביותרD: משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..משהו- רוקע"צ.. התודה שלי השבוע היא ל.. אממ.. הורים, על הרוקע"צ P: פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. יאאו כמה שירים של אביב גפן ממש אהבתי XD ..... עכשיו גיליתיי שאני אשםםם אני חושב על זה ולא נוששם P= אלבום השבוע שהיה.. כל השירים ברוקע"צ XD אזמה אם הרוב רוק חחחחחח בהתחלה נבהלנו אח"כ התרגלנו נהינו כמו כל האנשים המוזרים שםםם O0 משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..לא יודעת.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..שיעור, טוב יותר .. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיעור טוב, אני צריכה את זה.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..לאדעת.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): פחח זוועה XD

למעלה