סופ"ש הגיע! אגב, יש גשם קל עכשיו. טפטופון.

סופ"ש הגיע! אגב, יש גשם קל עכשיו. טפטופון.

שיר השבוע שלכם [של בעז]- שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- בילוי השבוע שלכם- ספר השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע- משפט השבוע שלכם- השאלה על האם פגשתם את בעז ואיך היה כבר עושה לי רע. אבל השבוע יש כאלה שראו אותו. אז אם בא לכם לחזור על מה שכבר כתבתם אתם מוזמנים לספר לנו שוב פה איך היה-

עונה

שיר השבוע שלכם [של בעז]- כל השירים שהיו בהופעה שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- שירים של רונה קינן כי אני עדיין חורשת על הדיסק שלה בעבודה בילוי השבוע שלכם- הופעה של בעז ספר השבוע שלכם- "פרפרים בגשם" של מירה מגן סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- מי רואה טלויזיה בכלל??? תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לא שמעתי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הופעה של בעז. משהו שהרס לכם את השבוע- אנשים מסויימים. לא משנה. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- עוד עבודה ועוד.... מאכל השבוע- שעועית צהובה משפט השבוע שלכם- כדי להיות נצחי צריך למות קודם

ZoHaRoT

New member
גם אצלנו היה קצת גשם!

שיר השבוע שלכם [של בעז]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- לא יודעת
בילוי השבוע שלכם- אין ספר השבוע שלכם- ספר השבוע... המממ... אני די לא קראתי משהו חדש השבוע... אולי השבת. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- השבט תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מבחנים? מאכל השבוע- משפט השבוע שלכם- "אל תתאבדי, את יכולה למות מזה
" (לאן הגענו.. אני מצטטת את עצמי
)

../images/Emo4.gif

שיר השבוע שלכם [של בעז]- למי אכפת. שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- shankill butchers/ the decemberists בילוי השבוע שלכם- הממ.. הופעה של בעז? ספר השבוע שלכם- איזון עדין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- ראיתי עכשיו את הסרט "נראה אותך אוהב" שהרעיון שלו ממש מגניב כיאה לסרטים צרפתיים וכמובן- starting over תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לא שומעת רדיו.. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- לסיים מבחן אחרון לתואר! והופעות של בעז, שזה תמיד מומלץ בחום.. משהו שהרס לכם את השבוע- כולו בערך.. אין אדם אחד בסביבה שלי השבוע שלא הצליח לעצבן אותי ברמות מטורפות ולהרגיש לי מוזר ולא נחמד.. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אני עוברת דירה, בערך... מאכל השבוע- אמא שלי החליטה להכין אוכל סיני להערב אז אני מניחה שזה.. משפט השבוע שלכם- "הרבה דברים עוברים בראש, את זה את שומרת לעצמך.."
השאלה על האם פגשתם את בעז ואיך היה כבר עושה לי רע. אבל השבוע יש כאלה שראו אותו. אז אם בא לכם לחזור על מה שכבר כתבתם אתם מוזמנים לספר לנו שוב פה איך היה- אין תגובה.. סתם, נו אבל כבר הסברתי את מה שאפשר אז לא סתם, אין תגובה.

paper pieces

New member
אני...

שיר השבוע שלכם [של בעז]- נה נה נה שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- שילה פרבר - לך בילוי השבוע שלכם- הופעה של בועז + הופעה של שילה + "למה אלפקה" ספר השבוע שלכם- משאלה אחת ימינה/אשכול נבו וגם קצת ספר באנגלית (לפסיכומטרי
) סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- משמורת... נראה הדבר היחיד שראיתי השבוע כשחושבים על זה.... תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - גלגל"צ, רק כשאני באוטו... מאז שהשתחררתי אני לא בעניינים! תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -> משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- ההופעה של שילה פרבר
וההופעה של בועז
משהו שהרס לכם את השבוע- המממ עבודה? למרות שלא עבדתי הרבה השבוע... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- הממ אין משהו ספציפי.. להמשיך לנוח
מאכל השבוע- עוגת שוקולד פאדג'ית
משפט השבוע שלכם- "פיצה זה דבר מחרמן"... ללא ספק

paper pieces

New member
עדי...!! ../images/Emo13.gif

אני מבטיחה לנסות לכתוב בעז בלי ו'.. חחחחחחח
ייקח קצת זמן.. אבל בסוף זה יקרה

bזוהר

New member
מנסה!

שיר השבוע שלכם [של בעז]- למי אכפת/חביתה וסלט ירקות שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- השירים של המורדים בילוי השבוע שלכם- הופעה של בעז/חיק המשפחה ספר השבוע שלכם- המכשפה מרחוב מלצ'ט 3 סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- המורדים!!! תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לא שמעתי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] למרות שעשיתי תגובה מיוחדת בשביל זה,אין לי משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- בני דודים שלי הקטנים והחמודים ביותר בעולם,אבל אי אפשר להמליץ על זה משהו שהרס לכם את השבוע- כל מיני דברים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שתימשך השביתה, שלא יגיעו לפשרה, שלא תהיה הסכמה בין אף אחד לאף אחד במערכת החינוך, שיהיו רחוקים מפשרה, שיחזרו לנקודת ההתחלה, שיחזרו להרבה לפני נקודת ההתחלה!!!שיחזרו לאיפה שהם היו לפני שהכרתי אותם וישארו שם :) מאכל השבוע- ג'חנון של סבתא וקרמבו משפט השבוע שלכם-"נו בוי אקדאר אן בראסוס קוסדוס!!" השאלה על האם פגשתם את בעז ואיך היה כבר עושה לי רע. אבל השבוע יש כאלה שראו אותו. אז אם בא לכם לחזור על מה שכבר כתבתם אתם מוזמנים לספר לנו שוב פה איך היה- היה לי ממש ממש כיף בהופעה הזאת כי גם נורא התגעגעתי והיה לי ממש טוב בהופעה שבוע טוב, והכי חשוב: שובת

למעלה