סופ"ש שלישי בעמוד חחח:] תהנו:]

belledejour

New member
כזהה מושלםםם ../images/Emo99.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ראשון עם סיגי זולו דוש וערב מונולוגים שולט, שני סתם יום משעשע עם צ'וצ'ו ומירג' כפרעליהם, שלישי עם נשמתיי, רביעי תל אביב ולים עם כולם היה כזה כיףףף, חמישי עם הגדוד, שישי בבוקר מסיבת בריכה אדירהה עם כולם, כפרעלינו! שבת בים, שבוע מעולה =]] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אנשים
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שלישי ללא ספק. התעצבתי מעט כי.. אני מתגעגעת לאנשים. התעצבנתי על.. צ'וצ'ו אייל אמיר ושאר חסרי הטאקט. אבל בסוף סלחתי כי .. כפרעליהם. התאכזבתי מ... כי... מחזיק הידיים הסדרתי. כי זה שיש את ההוא לא סותר שומדבר. בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק הרבההה =] הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. כולו, באמת שכולו... עם סיגי צ'וצ'ו אייל ובכלל כולם בשישיי
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "התמכרתי" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי ככה
. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לצאת כל כך הרבה השבוע נראה לי. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. מושבה, בריכות וחופים למיניהם =] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. בגדיםםם. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. חיימשלי, צ'וצ'ו, כל מי שהיה
התודה שלי השבוע היא ל.. חיימשלי. פינקתי את עצמי השבוע עם.. שוקולד מאנגליה, אעע. מאכל השבוע שהיה הוא.. שקדים ושוקולד. המון שוקולד. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? girls just wana have fun. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. yellow - coldplay. אלבום השבוע שהיה.. chris brown. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. עזבו אותי ממשפטים מתחכמים. תראו אותי של הקספרים, וזהו. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. שומדבר. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. כבר עבר והיה מצויןן =] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. חיימשלי ^^ השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. בריכה וים, לגמרי. חבריםם. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. כל מיני. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אהבת חיייייי :]] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):שבוע כפרעלינו.

למעלה