סופ"ש

• פותח הנושא 5044
  • פורסם בתאריך

5044

New member
סופ"ש

הבנתי שאני לא מרגישה כל-כך טוב בסופי שבוע... הסופ"ש הזה במיוחד. לאלו מכם שאיבדו רק הורה אחד- האם גם אתם מרגישים חרדים על ההורה שנותר?.. אמא שלי התחילה להתלונן על כאבים השבוע והניידות שלה התמעטה ביותר מחצי. אני מפחדת פחד מוות (למרבה האירוניה). מה אם זה סיפור דומה לשל אבא? גם הוא התלונן תקופה ארוכה על כאבים בצורה כרונית, אבל לא התייחסנו אליהם בכובד ראש, כיוון שהוא לא התייחס אליהם כך, וטעינו כולנו- לבסוף גילינו שאנחנו מתמודדים מול מחלה סופנית (שהאמת, לא היה עוזר לגלות אותה מוקדם יותר). אני מפחדת מהיום שאצטרך לטפל בה, אני עדיין "הילדה הקטנה שלה", היא עדיין מטפלת בי! מה אני אעשה אם מדובר במשהו נורא וגם היא תאלץ לסבול?! אני פוחדת, ואני בטוחה שגם היא, בטח יותר... אני מפחדת להתייתם גם ממנה, מפחדת לעבור שוב את הסבל של מחלה סופנית, מפחדת לראות אותה נובלת, לא עכשיו, לא ככה!

אני מכיר את זה

מאז המחלה של אבא שלי (כמה שזה כל-כך רחוק) אני מתייחס בחשדנות לכל מחלה הכי קלה של אמא שלי או שלי. אבל - באיזשהו שלב גיליתי שזה אוטומאטי, זה לא שאנחנו נמצאים בסכנה, זו רק בהבלה האוטומאטית שלי. ותתפלאי - זה בדיוק מה שמרגיע אותי. כי אני מבין שזה אוטומאטי ושזה לא באמת... אני רואה שאת משתפת כאן הרבה ושיש לך הרבה מה לשפוך. אם את רוצה - את יותר ממוזמנת לשתף אותי בפרטי ולהתכתב, אני אשמח להקשיב.

למעלה