סטאר טארק האויב מבפנים

סטאר טארק האויב מבפנים

הלכתי לראות את הסרט עם אחותי. לצערי הרב לסרט הזה לא היה ביקוש כמו שחשבתי שיהיה והייתי שם עם עוד 2 אנשים בלבד! ממש הקרנה פרטית. לצערי הרב החויה עצמה נהרסה בכלל שלא הורשנו להכניס למקום אוכל ונאלצתי להגיע לסרט שניות לפני שהתחיל. אין מה לומר בנדיקט חטף את הצגה וזה אחד מהפעמים היחידות שאתה ממש מריע לנוול ולא לגיבורים הכביכול של הסרט. הסרט אכן סיפק את אשר הובטח ובנדיקט נתן את הופעת חייו שם. אני אנסה לראות אותו בשנית בבית קולנוע כך שאם משהו רוצה אשמח ללכת איתו. בשלב זה נראה לי שהוא לא יחזיק מעמד עוד הרבה בבית קולנוע כך כדאי ללכת לראות אותו כמה שיותר מהר.

בדיוק באתי לפתוח על זה שרשור

גם אני חזרתי הרגע מסטאר טרק.
אין מה להכביר במילים... רק אציין שממש קיוויתי שהרשע ינצח...

נתעלם מזה שהוא היה מעולה. זה ברור, כן?
אבל כמה חתיך אפשר להיות? יאללה!

למות...

הסטטוס שלך הרבה יותר טוב משלי... אין אני מתה ללכת השבוע עוד פעם אני כזאת קרובה לקנות כרטיס און ליין ומתלבטת בין YES PLANET לבין רב חן... איפה את היית? אני חייבת לחוות את זה עוד פעם.

יש לך אופציה ליס פלאנט ואת בכלל מתלבטת?!

ברור שיס פלאנט, קולנוע הרבה יותר איכותי וחווית הצפייה הרבה יותר נעימה! ואני אומרת את זה מניסיון של עשרות סרטים בשני בתי הקולנוע...

גם אני מתה לראות את זה שוב. בספק אם בקולנוע, אין לי כסף מיותר... אבל אני אוריד אותו למחשב ברגע שיעלו כתוביות וככה אני אוכל לצפות עד שיימאס. מה שלא יקרה אף פעם

טוב, נשברתי. הלכתי לצפות שוב.

אני צריכה להתנצל בפני הבנקאית שלי על החיים הקשים שאני עושה לה...

The LadyKiller

New member
לול.

במקרים האלה אני שמחה על ה1+1 בכרטיס שלי. לא יודעת איפה הייתי בלעדיו

The LadyKiller

New member
סינמה סיטי ראשון קרוב לך?

אם כן אשמח ללכת איתך שוב, לפניי שיורידו את זה.

האמיתי

הזמנתי כרטיס להיום בקניון איילון ליס פלאנט אבל תודה על הצעה. הנסיעה לראשון לציון תעלה לי הון תופעות

למעלה