סטטוש...

Digi Lista

New member
ערב טוב!

אני אגיב על כול מה שקראתי כאן היום(אני לפחות אשתדל...) אז נתחיל... קודם כול אני שמחה על כול מי שנכנס לכאן,אני עדיין מתרגשת מהעניין שבאמת העבודה שלי לא הייתה לחינם(תאמינו לי ששכנוע הנהלת תפוז היה ארוך ומתיש) 1)המדבב של דיוויס והקריין בפרקים של העונה השלישית ששודרו היום ואתמול הוא אכן אותו המדבב,שרון טייכר, לחלקכם הוא מוכר מהתוכנית "של מי השורה הזאת?"(הישראלית...),כול כך התרגלתי לעובדה שהוא הקול העברי של דיוויס(ככה זה כשצופים בלי הפסקה בפרקים המוקלטים ובשידורים החוזרים...)עד שראיתי אותו באיזה ראיון בטלוויזיה ופשוט ראיתי את דיוויס!(חולני,אך נכון...),אני מנסה להתרגל לעובדה שהוא מקריין בעונה השלישית(אני עדיין רואה את דיוויס בעיני רוחי...)לדעתי הוא מעדיף לדבב את דיוויס אחרי הכול אין דיג´יגורל מצחיק וחמוד כמוהו(אולי טאי אבל זה נושא אחר...) 2)עד כמה שידוע לי אין עונה שמינית בינתיים, למעשה חיפשתי באתרים יפנים גם עונה חמישית כמו שכתבת ואין!שלא נדבר על העובדה המוזרה שכרגע משודרת ביפן העונה הרביעית והיא עוד לא הסתיימה ועוד לא עברה לשאר העולם, מה שדיי מוכיח שהיא רק בהתחלה,אולי יש עוד משהו שאנחנו לא יודעים עליו?אם כן נחמד יהיה אם תוכל להוסיף פרטים על כמה דיג´יגורלים יש,מה העלילה,ומה קורה בסוף עונה ארבע וכו´.... 3)לדעתי כאשר דיג´ימונים מתים בהחלט כואב להם!גם אם המידע של מאתחל את עצמו(אלא אם הם לא דיג´ימונים אמיתיים כמו אלה שיוצרת ארוקנימון בעזרת שערות ראשה), בסיום העונה השנייה לא היה כיבוש של העולם הדיגיטלי על ידי בני אנוש,הילדים מכול העולם באו להביס את האפילה שהפיץ מיוטיסמון מה שעלול היה לגרום להרס שני העולמות,בסוף הראו מין פגישת מחזור של כול הדיג´יגורלים(מיפן)וטי.קיי סיפר מה נהיה מכול אחד מהם(כלומר ההרפתקאות שהן למעשה העונות קרו בעבר,25 שנים קודם וטי.קיי שכתב אותם לספרים). יכול להיות שלא הבנתי נכון את העניין, אם זה באמת ככה אני אשמח לקבל תיקונים וההערות(גם הארות זה טוב...) 4)סוף סוף התחיל לזוז משהו ואני יודעת בוודאות שזה רק יילך וישתבח(הדיג´יגדילות מהממות!)הקול של הנרי(גגגררררר זה פשוט שם שמרגיז אותי,מה היה רע בלי?)באמת חמוד ומוכר אני רק לא יודעת מאיפה...הקול של טקאטו מעצבן אותי הוא לא נשמע כמו ילד(כמובן שזאת דעתי בלבד) וריקה קצת מגזימה ברצון שלה להילחם אבל היא תלמד בדרך הקשה שהדיג´ימונים הםלא מכונות לחימה!אני דיי אוהבת את הדמות שלה וגם את הדיבוב. 5)אם היה לי דיג´ימון משלי הוא בטח היה דומה לכלב עם גוונים של בורדו(יש לי תמונ בראש אבל אני לא יודעת לצייר אז אין לי אפשרות להמחיש את העניין...)לכלב היו גם קונכיה של חילזון וצבטות של עקרב וקרן בעלת גולה בקצה בראש...(דימיוני הפרוע מכה שנית...) טוב הגיע הזמן לסיים את המגילה...(אם מישהו בכלל יהיה מספיק סבלני לסיים אותה...)אני ממש שמחה שאתם כאן בפורום הזה!ואני מקווה שהוא יהיה ממש טוב עד שלא תרצו לעזוב אותו!

LILO digital

New member
סטטוש...

מה המצב נשמה? האינטרנט המחורבן כל הזמן מתנתק לי כשאני מנסה להוריד את הקובץ ששלחת לי, אז כל פעם אני צריכה להתחיל להוריד אותו מהתחלה... אם עוד פעם אחת אני מתנתקת, אני לא יודעת מה אעשה למרציפלוח!! (=זה השם של המחשב שלי)

Digi Lista

New member
לילואית...הבעיה מוכרת...

חצי שעה אני מנסה להיכנס לאינטרנט וירוחם(המחשב שלי)נסגר זה קרה כבר חמש פעמים וכול זה בחצי שעה!זה שיא מדהים,אבל בהתחשב בעובדה שירוחם נמצא רוב חייו (העלובים)בתיקונים אין על מה להתפלא!הייתי מנסה לשים את מה ששלחתי לך כאן בפורום אבל אי אפשר זה יותר מידיי זיכרון יחסית לכמות שניתן להכניס לכול קובץ כאן בפורום! השם שלך נראה מוזר למה לילו דיגיטל?ולא הפוך?(אני אתרגל...)

LILO digital

New member
נו, כמובן...

הקובץ יורד ברגעים אלה ממש ועם קצת מזל ממרציפלוח הוא לא יקפא וייתן לי לגמור להוריד אותו... ובנוגע לשם, נחמד לפעמים קצת לגוון... חוץ מזה רציתי להבליט את השם: לילו! לילו! והדיג´יטל בא אחר כך.

LILO digital

New member
את מספרת לי?

לעשות מהשם שלך ראשי תיבות זה כבר השיא!! ליסטה? "ליטסים" בשפת הגמרא זה שודד... (ולא כדאי לך לשאול אותי מאיפה אני יודעת....)

LILO digital

New member
אני חייבת להשלים

...את כל התיקיה שלי!!! 90 אחוז מהתיקייה שלי נמחק והיו שם דברים ממש יקרים!! אני זקוקה לכם, חבר´ה... כל מי שיש ברשותו תמונות יפות ויקרות שהוא מוכן לנדב לילדה אומללה ועניה שכמוני, מוזמן לשלוח אל כתובת האימייל שלי! הו, אנא... ואגב, ריינמון היא הכי מדהימה. ואני גם אוהבת את ריקה. ואת הנרי. דווקא את טאקאטו הכי פחות אהבתי...

Digi Lista

New member
את יכולה להתחיל בגלריות...

הוספתי להן עוד תמונות היום(וזה לא הסוף)...אבל את ילדה אומללה שכמותך תיאלצי להמשיך ולהתחנן לנדבות כי גם אם יהיו לך תמונות זה לא יספיק ועדיין תהיי אומללה...(אם המחשב היה שלי בלבד הייתי מקליטה מכול הדיסקטים את התמונות שהיו לי לפני שנה בנוסף לתמונות שאספתי מאז-ביחד זה היה בערך 9000...אבל...)

star_female

New member
אני לא...

לי הדיבוב לא מפריע בד"כ... כמובן שהכי טוב זה ביפנית, אבל אין סיכוי שזה אי פעם יקרה בטלויזייה בארץ... את האנגלית לא שמעתי.. אבל לדעתי הדיבוב בעברית בסדר גמור. במיוחד של העונה השנייה (הפרקים הראשונים של העונה הראשונה באמת היו... זוועתיים). ו..הייתי אומרת שקשה להרוג משהו שהוא לא חי. ^^;;

Morphia

New member
.........

א) אי אפשר להרוג דיבוב (זה לא חי) ב) אין טעם, זה לא ישנה שום דבר. פשוט מעדיפים את האנגלית (ואני ראיתי את הגרסה האנגלית) שם לפחות לבדיחות יש פואנטה כלשהי, ומשפטים כמו hold your horses לא הופכים ל´תפסו את הסוסים´. או heads up לראשים למעלה ויש עוד מלא דוגמאות...

burhtk1

New member
חחחח

אני מיתכוון שאתם לא רוצים את הדיבוב ברור שאי אפשר להרוג אותו חחחח \/_\/ (^_^) -----

Morphia

New member
אתה ממש...

חד הבחנה ~_^ אני לא יודעת מה עם האחרים, אבל אם היו משדרים את דיג´ימון באנגלית, אני בטוח הייתי צופה בזה...

star_female

New member
בקשר לשם של הנרי

במקור קוראים לו Jenrya (Jiang-Liang) Li לי זה השם משפחה שלו. בגלל זה תרגמו את זה להנרי. וטוב שלא הפכו לו את השם... כמו לי מסויים אחר *-* (עוד מישהו כאן מכיר קארדקפטור סאקורה?)

Digi Lista

New member
אני יודעת אבל...

הנרי זה שם מעצבן!(לפחות אותי),האמת שראיתי באתרים יפנים שקוראים לו פשוט לי ולא שזה שם משהו אבל הנרי???טפו

Snake Bandage

New member
אין עונה חמישית עדיין, אבל...

יש ליוצרים של דיג´ימון חוזה שאומר שהם מחוייבים לעוד שתי עונות אחרי פרונטיר. זאת אומרת עונה חמישית ועונה שישית. רק שתדעו. ושרון טייכר הוא דיוויס?! יו דונט סיי! אני חייבת לרשום את זה! הממ... אם כבר מדברים על מדובבים, את יודעת במקרה מי מדובב את הדמויות האחרות? אני יודעת מי מדובב את ווימון ופטמון, ואני חושבת שעליתי על מי שמדובבת את יולי ומי שמדובב את שליט דיג´ימון, אבל אין לי מושג ירוק על הדמויות האחרות. אני רוצה לדעת במיוחד מי מדובבת את ארוקנימון. אני פשוט חייבת לדעת מי היא האישה שגורמת לשם מטופש כמו "התקפת מחטים" להשמע כל כך מרושע! ^^

אני יודע חלק

יולי זוהי כמובן מאיה בר שלום (עושה גם את ג´סי לפוקימון ובלוסום לפאוור פאף). מאיה היא גם במאית הקולות של הסדרה. את אגומון עושה אפי בן ישראל (פרפר נחמד). בתור אגומון זה נשמע בסדר אבל כשהיא מנסה לגרום לגריימון מלחמתי להישמע גברי זה פשוט לא זה. קודי (לאחר התחלפות הקול באמצע העונה) עושה יונתן מגון (אש לפוקימון). קארי היא לא אחרת מאשר לירז ברגמן (אמא של אש לפוקימון, פטרה פינה לפלינט בלש הזמן, האמא של הילד למדאבוט) בקשר לאחרים אני לא יודע את השמות כי הם פחות מוכרים אבל אני יכול להגיד לכם את מי הם עושים בתוכניות אחרות. לדוגמה המדובבת של מימי (שעושה עכשיו את אמא של טאקאטו) עושה את הת´ר לסופר פיג, נסיכה לפאוור פאף וכמה דמויות לאסופית. ורמון הוא הג´וקר לבטמן ו"הוא" לפאוור פאף. טיקיי 02 הוא הארלי לסופר פיג וכמה דמויות אורחות לפוקימון. וימון הוא ראש העיר לפאוור פאף. סורה היא קאסידי לפוקימון וסמנתה למדאבוט. ארוקנימון הייתה פעם מפלצת בחתולים הסמוראים. יש עוד הרבה שלא עולים לי לראש עכשיו, אם אני אזכר באיזשהו שם אני אוסיף.

למעלה