סטרייטים....
מה עושים בהם?

MARMELAD

New member
סטרייטים....../images/Emo11.gif מה עושים בהם?

סטרייט: גבר הנמשך לנשים. קורה. כולנו מכירים סטרייטים. אפשר למצוא אותם בכל מקום. ברחוב, בעבודה, בתור לבנק. לאחרונה אפשר אפילו למצוא סטרייטים במסיבות של גייז. הגיע הזמן להכיר בעובדות - לא יעזור כלום - תמיד היו סטרייטים ותמיד יהיו. כל מה שנשאר לנו לעשות הוא להכיר בכך, ואז להשתמש בסטרייטים המצויים סביבנו למטרותנו אנו. ובכן, למה נועד הסטרייט? או - מה לי, כהומו, יש מה לעשות בסטרייטים? באופן עקרוני חשוב לזכור תמיד שהסטרייט הוא בנאדם בדיוק כמוך. גם לו יש רגשות ורצונות, גם הוא לא רוצה לישון לבד בלילה, גם הוא נהנה ממוזיקה טובה ומאוכל משובח. ברגע שנלמד להתייחס לסטרייטים כאל שווים, נדע להשתמש בהם ובכל זאת להשאיר אותם חברינו לשעות מצוקה. להלן כמה רעיונות לדברים שאפשר ואף מומלץ לעשות בסטרייט. הסטרייט כתחפושת. כולנו עברנו שלב זה או אחר שבו היינו בארון. כדי לבלבל את החברה ולגרום לה לחשוב שגם אנחנו סטרייטים, קח לך מספר חברים סטרייטים. פזר אותם מסביבך ביד נדיבה. בלה איתם בפומבי, תוך תקיעות גרעפסים קולניות ובדיחות שוביניסטיות. ככל שהסטרייטים שתאסוף יהיו גבריים, מסוקסים וקשוחים יותר, סיכוי ההצלחה שלך עולים. האיכות היא בכמות. אם תבלה את כל שעות הפנאי שלך בחברת סטרייט אחד, כל מה שיקרה הוא שהחבר´ה יחשבו שהוא הומו וכך למעשה תיכשל בהסוואת מיניותך. הסטרייט כחומה ומגדל (שימוש זה חשוב במיוחד לתיכוניסטים שבינינו) בין שלב היציאה מהארון לשלב הגאווה ישנו שלב ביניים. בתקופה זו אתה כבר לא כל כך בארון, אבל עוד לא מטייל בחברת שלוש אוחצ´ות ברובע הוורוד של תל אביב. אין לדעת מי ייקרה בדרכך, ולכן קח את חברייך הסטרייטים משכבר הימים בכל יציאה מהבית. כך תהיה מוכן לכל דבר. נתקלת בהומופוב? שלח בו את חבריך הסטרייטים ושב בהנאה על המדשאה בזמן שהם מתכסחים. האיכות היא בכוח. ככל שחברך הסטרייט יהיה חסון יותר תוכל לנצל אותו יותר כשומר ראש א-לה וויטני יוסטון וקווין קוסטנר. הסטרייט ככלי עזר ביתי אין לך כח להרים את הספה לדירתך החדשה שבקומה החמישית? מקדחה נראית לך כמדע בדיוני? נתקעת עם האוטו במחלף פולג באישון לילה? הסר חשש מליבך. טלפן חיש מהר לחברך הסטרייט. הוא מבין. הוא יודע מה לעשות. ובגלל שהוא חבר שלך, הוא גש יעשה את זה בחינם. אל תשכח להודות לו. אם תפנק אותו מדי פעם בארוחות תוצרת בית, בילוי משותף או אפילו סתם חבילת סיגריות פה ושם תשמור על הסטרייט שלך שמיש לעוד שנים רבות של שירות. הסטרייט כפיתיון זה קורה בכל מועדון גייז. כולם רוקדים, נהנים, מבלים... ומחפשים חתיכים. ואתה אמנם נראה טוב אבל עוד לא בראד פיט. כיצד לשדרג את מעמדך? פשוט. הכן מראש סטרייט גיי פרינדלי ייצוגי. קח אותו איתך למועדון, והשתמש בו לפתות את מי שחשקה נפשך. ברגע שתיכנס איתו למועדון כבר כולם יפטרלו סביבכם ולך רק נותר לבחור את הקרבן הרצוי. ומה איתו? פשוט מאוד. או שתיקח איתך חבר שיש לו חברה, ואז לא תצטרך לדאוג לו, או שתשדך לו כבר אחת מהבנות המקפצות במועדוני ההומואים כאילו אין מחר. הסטרייט כעלה תאנה כולנו מכירים את הסרט - לא בא לי לצאת עם כל החבורה הרעשנית והקולנית של האוחצ´ות הקבועות. אז לא שאתה בארון, ולא שאתה בסרטים. אבל לשבת בבית קפה עם חמש אוחצ´ות פטפטניות זה יותר מדי מוגזם. הבא איתך את חברך הסטרייט. כאן יתרונו כפול - הוא גם יגרום להם להנמיך מעט את הטונים, מאחר והם לא ירצו להביך את עצמם יותר מדי ליד מישהו שהם לא מכירים, וגם, וזה הכי חשוב, ברגע שהם יתחילו להיות רעשניים מדי, תמיד תוכל לדבר עם הסטרייט ולעשות את עצמך כאילו אתה לא מכיר את האנשים שיושבים איתך בשולחן. ולא לשכוח את האוחצ´ות. מדי פעם פטפט איתן כדי שלא ירגישו מוזנחים. ולבסוף, הנה זה מגיע: הסטרייט כבן זוג כולנו רוצים סטרייטים במיטה. אין מה לעשות, קרקע בתולית תמיד תראה יותר מושכת משדה חרוש. "להפיל" סטרייטים זה לא בשמיים. קח בחשבון שברגע שהיית עם חברך הטוב הסטרייט במיטה - כאן נגמרים יחסיכם. אחרי הסקס הקשר בדרך כלל הופך להיות מאולץ ולבסוף מתנתק. השאלה היא אם הסקס שווה את זה. אבל זה כיף. MARMELAD

MARMELAD

New member
עכשיו תורכם.

ההודעה התווספה כמאמר לרשימת מאמרי הפורום שכרגע כוללת, נכון, רק אותה. יאללה בנים, זה הזמן לכתיבה יצירתית. כל מי שחושב שהוא יכול - לפנות חצי שעה, וכתוב מאמר שיתווסף לרשימת מאמרי הפורום. הנושא לא משנה - כל מה שנראה לכם מעניין. יש לכם תמונה להוסיף? תוסיפו. אני אח"כ אכניס את המאמר שלכם לרשימה. כמו שאתם רואים זה לא חייב להיות מאמר רציני ומלומד, למרות שזה יכול להיות. אז קדימה, להיכנס לאקשן. ואני מבטיח .. אמממ.. "לצ´פר" את מי שיתאמץ מספיק..! MARMELAD

MARMELAD

New member
אני מחכה..... ../images/Emo11.gif שבוע אמרנו...

סחתן טרמפיסט... ואני קורא שוב לכל האחרים: שבו, תתאמצו, ותכתבו!

../images/Emo6.gifמרמלד, כרגיל, ע-נ-ק!!!../images/Emo47.gif../images/Emo34.gif../images/Emo47.gif../images/Emo34.gif

אין כמוך

טיילר

New member
אין לי שום דבר נגדכם

שמעו א) חרם על הסטרייטים איזה שיטות את או אתה כותבים. לעשות בנו הסטרייטים ב)אני לא נגדכם אבל אל תתעללו בנו. אל תרמסו אותנו. נ.ב איזה קטע אני לא יודע מה אני עושה פו בכלל אבל לא חשוב נ.ג שנה טובה וגמר חתימה טובה נ.ד ביי

MARMELAD

New member
קודם כל זה אתה.

דבר שני, חשוב מאוד מאוד מאוד לזכור טיילר, שלא כל דבר צריך לקרוא כלשונו.. הומור.. מכיר? אז נכון, שבאמת הרבה הומואים "משתמשים" בחברים הסטרייטים שלהם כדי: להסוות את המיניות שלהם שייגנו עליהם בבי"ס מבריונים שיעזרו להם בכל מיני דברים אבל, הדבר הראשון והכי חשוב הוא שההומואים האלה הם קודם כל חברים של אותם הסטרייטים. ומנקודת המבט שלי בתור כותב ההודעה אני מציג את אותה מציאות שכולנו מכירים החיים שלנו, כן, גם להתאהב בחברים הסטרייטים שלנו, בצורה מצחיקה (אני מקווה) ומזווית אחרת קצת על המציאות שאנחנו חיים בכל מקרה.. אז אל תעלב, וברוך הבא.

אתם קולטים...

...שמלא ילדים סטרייטים (נגיד) נכנסים לפה כי הם חושבים ש"בנים בלבד" זה מקום לדבר על צרות של בנים - כמו מה לעשות עם חצ´קונים, איך להתחיל עם בנות וכו´... ?
ענק.

למעלה