סיבוב שני

קטניפ

New member
סיבוב שני

האם זה נורמלי שאחרי "סיבוב" אחד,מושקע ככל שיהיה, הוא נשפך ואין עם מי לדבר?

חברות מתלוננות יותר ויותר שלא אחת הן יוצאות לדייט, מכירות גברבר נחמד ובאופן טבעי מגיעים למיטה. הסקס לעיתים קרובות לא רע,ולפעמים אפילו ממש ממש טוב.
אבל מיד אחרי שמר בחור גומר הוא מסתובב על צידו ונחרה קלה מעידה שהוא כבר לא ממש איתה.סיבוב שני? רק אם את בעסקי הנקרופיליה.

, הרי לא מדובר בקשישים בני 70, מדובר בגברים בני 30 - 40, בריאים, משקיעים בעצמם, כושר, אוכל וכל החבילה.
זו עצלות? חוסר התחשבות בבת הזוג?

אז אני הגבר היחיד שלמזלו איתו לא צריכה סיבוב שני ?

אבל ברצינות .. אישית מאחר ואישתי אפ'פם לא הייתה חיית מין ולרוב לא ממש משתפת פעולה אז רוב המאמץ הפיזי בסקס שלנו נופל עלי ככה שאחרי סיבוב אחד אני דיי גמור

newcharm

New member
כל התשובות עשויות להיות נכונות

ויש עוד אפשרויות אפשריות.

bitom

New member
ואולי היא לא מספיק מפתה?

אצלי יש ויש - יש פעמים שאחרי סיבוב אחד אני מותש, ויש פעמים שגם 3-4 סיבובים עוברים בלי בעיה. לא עניין של חוסר עצלות או חוסר התחשבות, עניין של מבנה פיזיולוגי שונה של גברים ונשים.

קטניפ

New member
אם זה היה קורה רק לאחת

הייתי מקבלת את טענתך,אבל שמעתי את זה מכמה וכמה חברות ויש בהן כאלו שאני יכולה להבטיח לך שהן אטרקטיביות למדי ומוצלחות למדי בכל הנוגע לביצועי המיטה שלהן.

bitom

New member
כמו שאמרתי...

יש הבדל גדול בין האנרגיות באורגזמה של גברים ושל נשים - אורגזמה של גברים מתוארת כאורגזמה "מרוקנת" ואורגזמה של נשים מתוארת כאורגזמה "ממלאת". ההודים, אגב, יודעים על זה כבר המון שנים, ולא מזמן שמעתי ראיון עם מאמן ספורט שממליץ לנשים על סקס לפני תחרויות ולגברים ממליץ ההפך - להימנע מסקס.

זה מעניין, מה שאתה אומר

זה בדוק? דווקא מאוד מסתדר ומתחבר לי.
מילא להירדם ללא סיבוב שני (היתרון (?) של זה שאני לייט בלומרית הוא שאני עוד לא בשלב שאני מוותרת על סיבוב שני, שלישי ועוד
) - אבל הצורך של הצד הגברי לנוח בין הסיבובים, לנמנם קצת, כשאני לא מסוגלת לעצום עין וכולי שטופת אדרנלין... זה מאוד מתיישב עם התיאוריה הזאת.

bitom

New member
זו לא איזושהי תאוריה אמורפית...

אני די בטוח שזה אפילו מוכח מחקרית.

Sharoman

New member
זה תלוי בכ"כ הרבה משתנים

אולי לגבר זה באמת מספיק, אולי הוא עייף אחרי יום עבודה או לא רוצה להישאר ער עד מאוחד מידי כי הוא צריך לקום מוקדם, אול זה תלוי בשלב שלהם בקשר.
לי בדרך כלל מספיק סיבוב אחד, אבל אלא אם אני ממש הרוג מעייפות או צריך לקום מוקדם אשמח להמשיך לסיבוב שני, אבל לרוב כן אצטרך יוזמה מהצד השני, במיוחד אם מדובר על סוף יום עבודה ולא על סוף שבוע או יום חופש.
האמת היא שאני לא רואה בזה משהוא רע, לא עצלות ובטח שלא חוסר התחשבות בבת הזוג שהרי אני לא יכול לדעת אם ומתי תרצה להמשיך לסיבוב נוסף.
אני יכול ליזום סיבוב חוזר כל עוד אני יודע שיש לי זמן לזה (החשק כמעט תמיד יהיה קיים). כל עוד אני מסופק אני לא ממשיך, אבל הייתי מצפה ממנה ליזום בעצמה אם היא רוצה להמשיך הלאה.

בכנות

אני לא טיפוס של סיבוב שני.

כן, זה קרה לי כמה פעמים בעבר...

הפתרון שלי: סיבוב אחד, ארוך מאוד ומושקע מאוד

ואם זה לא מספיק, תמיד יש חברים

mynameisktt

New member
תשובה

אין לי הסבר למה, אבל מידי פעם שאני גומר, אני מרגיש כאילו שאבו ממני את כל הכוחות, השרירים רפויים ומרגיש חולשה נפשית ופיזית אבל כייפית (סאטלה בטירוף) שאני לא יכול להסביר.
מבחינתי, באמצע שבוע בדרך כלל מספיק סיבוב אחד, בסופ"ש\חג\חופש אפשר כמה סיבובים, אבל מסכים עם גמד, גם אם סיבוב אחד אז שיהיה מושקע ואז גם לה לא יהיה אנרגיות לעוד סיבובים.

אני חייבת לתהות "בקול רם"- בואו נגדיר מה בכלל

נחשב "סיבוב" -
אורגזמה? מקבץ תנוחות בסיסיות? פרק זמן מוגדר?
אני, למשל, נוטה להגדיר כסיבוב את המצב שבו שני הצדדים הגיעו לפחות לאורגזמה אחת.
אבל אז - מה לגבי נשים שמתקשות לגמור, או אפילו חוות סקס שלם ומושקע ונהנות בטירוף בלי לגמור? ולהיפך - מה אם אחרי שעה שלמה ו-5 אורגזמות שלי אנחנו נחים לפני שממשיכים עד לגמירה שלו - אז זה היה סיבוב או חצי סיבוב?
ומה אם כולם גמרו ללא חדירה - זה לא סיבוב?
60 שניות של פילוסופיית סמנטיקת הסקס

mynameisktt

New member
הגדרה שלי:

מבחינתי סיבוב זה שאחד מהצדדים או שניהם מגיעים לסיפוק (לא חייבת להיות גמירה).

bitom

New member
אין כאן שחור ולבן...

לדעתי "בגדול" סיבוב זו אורגזמה אחת (אצל הגבר) או לפחות אחת (אצל האישה) - אבל אז יבואו אלו שיגידו שלפעמים הגבר מתעייף לפני שהוא גומר או שהאישה לא מצליחה לגמור, והם כמובן יהיו צודקים.

חכם ממני אמר פעם (לגבי פורנוגרפיה) שהוא לא יכול להגדיר אותה, אבל כשהוא רואה אותה הוא יודע שזו פורנוגרפיה. אני חושב שאותו הדבר נכון לגבי "סיבובים" - לא ניתן להגדיר אותם באופן שיכלול 100% מהאקטים המיניים, אבל במציאות כולנו יודעים מה הוא "סיבוב".

אני איתך!

אבל נשמע לי שהחברה של קטניפ מדברת על גברים שלא דואגים לספק את בת זוגם, גומרים והולכים לישון. אחרת היא לא היתה חושבת בכלל על סיבוב שני..

אם אני נמצאת עם מישהו שלא גומר מהר ודואג שאני אהיה סופר מסופקת- גם אני אשמח ללכת לישון אחרי שהוא גומר.
עם בן זוגי הנוכחי אנחנו עושים הפסקות לפעמים, בעיקר עם יש אינטראקציה בדסמית. לפעמים יש צורך לשכב מחובקים, להרגע מהרעידות/צעקות, להתקלח, לשתות מים- ואז אחרי ההפסקה אנחנו ממשיכים למשהו אוהב=ונילי יותר.

תכלס, את מי מעניין לספור סיבובים אם את מסופקת??

danak1975

New member
מניסיון שלי - זה בגלל הגיל

האון של גברים בגילאי 30-40 יורד משמעותית

למעלה