סיבוב שני

פסלגוד

New member
נורמלי לחלוטין

כמובן שזה לא מחייב שיקרה
מה שכן אך שאת מתארת את זה
כנראה שאת החומוס לא הכינו כמו שצריך
או שלטנגו צריך שניים .
כשיש להט ויש משיכה יש רצון לעוד סיבוב קצת מנוחה ושוב בלאגן.
תנסי לנתח אם אותם גברים רצו המשכיות זוגית נראה שזה יכול לתת כיוון

קטניפ

New member
שאלתי בשביל חברה

אני בסדר גמור, תאמין לי, אין לי שום תלונות (בטח לא אחרי סופ השבוע הנוכחי)

Giuseppe Petri

New member
כמה סיבובים את צריכה ?

אם את מדברת על מצב שהגבר גומר אחרי 5 דקות ומסתובב לצד השני, יתכן שאכן מדובר בהרבה מאוד דברים (רובם כבר נרשמו).
אבל אם הגבר שלך גרם לך לגמור 3-4 פעמים וקיבלת לפחות חצי שעה של זיון (וזה בלי להחשיב את המשחק המקדים) למה צריך להפריע לך אם הוא נרדם אחרי שהוא גומר ?
הבחור עבד קשה בשביל לספק אותך, לא מגיע לו לנוח ?

אני יכולה להעיד על עצמי כאחת שחוותה תקופות

הפוכות בחייה (לרצות עוד אחרי כמה דקות ספורות וגם ההיפך, להשפך לגמרי אחרי אורגזמה אחת טובה, לא לרצות שיגעו בי אחרי האורגזמה, ביחוד באיזור הפנים והפה וכו')

שזה תלוי בכ"כ הרבה גורמים, בין היתר הורמונליים, נפשיים (התלהבות מקשר חדש) גיל, (בצעירותי האורגזמות לא היו "שופכות" אותי כל כך והייתי יכולה להשיג כמה אורגזמות בהפרש של כמה דקות בין אחת לשנייה), בקיצור, זה יכול להיות כ"כ הרבה דברים...

דבר אחד אני יכולה להעיד (אבל כאמור רק על עצמי) בביטחון-בקשר חדש ומתלהב (לא מדברת על סטוץ או יזיזות) זה לא יקרה כ"כ מהר, ולא אחרי אורגזמה אחת. נכון, אולי אני אדבר אחרת בגיל 60 (אם וכאשר וכו') או בגילגול הבא כשאהיה גבר, אבל נכון לכרגע בגילי, זה מה שאני יכולה להעיד.

ובעניין גברים-אני יכולה להעיד על גבר אחד כרגע, הגבר שלי (בן 49), שכבר "סובל" אותי במיטה יותר מעשר שנים, כמעט כל יום, לא אומר לא לסיבוב שני, בטח שלא נשפך, זו אני שנשפכת בשנים האחרונות
ואני לא מוצאת שום הבדל באון שלו בין גיל 33 (הכרתי אותו אז) לגיל 49. הדבר היחידי שהשתנה אצלנו קשור להתרגלות. לא שהיום אנחנו מתלוננים (אני באמת מאחלת לכל זוג אחרי 10 שנים את חיי המין שלנו, האמת, גם לזוג אחרי שנה
) אבל בשנה הראשונה לקשר כ"כ התלהבנו זו מזה וזה מזו שלא השארנו שום מקום ושום זמן לשום פעילות פנאי אחרת, אח"כ זה קצת נרגע

אני כמעט בטוחה שהנושא נחקר ויש לנורולוגים וסקסולוגים מה לאמר בתחום...אין לי כרגע זמן לחפש.

TheShining

New member
כל עוד אני אחרי אורגזמה/שרשרת אורגזמות

מה אכפת לי שזה יהיה סיבוב אחד?
ממילא הסיבוב הראשון תמיד ארוך, אלא אם כן הבחור שואל אותי אם הוא יכול לגמור יחסית מהר ולחזור לעוד סיבוב אחר כך. והם אכן חוזרים.
לי באופן אישי לא תמיד מתחשק/יש כוח לעוד ועוד חדירות, אבל כשאני רוצה אני בהחלט יודעת לגרום לזה לקרות

king david6

New member
תלוי בפרטנרית..

אם הפרטנרית מצליחה להדליק אחרי גמירה טובה ולהעמיד אותו חזרה וזה אפשרי :) אין שום בעיה לסיבוב שני,שלישי ואפילו יותר, כבר היו לילות של 6 סיבובים ומעלה. אבל בהחלט עדיפה האיכות,סיבוב ראשון ארוך וטוב עם אורגזמה מפרקת לפעמים עדיף על סיבובים קצרים. האופציות מתרחבות ששולטים בגמירה ואפשר למשוך אותה, חברות..סקס זה ריקוד של הגוף,אם הפרטנרית טובה..השמיים הם הגבול!

כבר נתקלתי במשפט המוצלח

"הסיבוב השני הוא בעיקר בשביל האגו".

האורגזמה הגברית, בניגוד לנשית, מרוקנת מאנרגיות. לא לחינם נשים רבות מתלוננות על בני-זוגן שנרדמים לאחר האקט המיני. ולא, בדרך-כלל, לא מדובר בחוסר התחשבות.
מאותה סיבה ספורטאים מקצועיים מקבלים הוראה מפורשת, להימנע מסקס לפני תחרויות חשובות.

הקשר לגיל הוא קלוש - גם גברים צעירים, בריאים ואתלטיים, ממשיכים לסיבוב שני ולשלישי בעיקר מטעמי אגו ורצון להרשים. מי ש"מסוגלים" ליותר מכך, הם בעיקר מי שנעזרים בממריצים.
אבולוציונית, מטרת השפיכה היא להעלות את הסיכוי לפיזור הגנים. ברגע שהושגה פליטה, פשוט אין טעם (וכוח) לעוד.

אה, שכחתי

מעניין היכן היו כל המשתתפים בשרשור המפורסם שהתחילה שריתוש26 - שטענו שאין שום בעיה עם ריבוי שפיכות באקט אחד.

זה תלוי בהרבה דברים, אם זאת מישהי חדשה או

משהו חד פעמי יש רצון למצות את הרגע וגם הריגוש אחר ואז עושים סיבוב שני ואחרי מנוחה אפשר גם עוד.
אם זאת זוגיות אז הסקב הוא חלק מהזוגיות אבל יש לו כבר מקום אחר אז באמצע שבוע עושים סיבוב אחד נגיד בדרך כלל בסופ"ש אפשר להתפנק יותר.
זה גם נורא תלוי בדינאמיקה בעייפות בזמן הפנוי שיש ועוד הרבה דברים.
זה גם תלוי באורך הסיבוב וכו'
רק להבהיר מבחינתי סיבוב זאת גמירה של הגבר, בסיבוב אחד אפשר ורצוי לענג את האישה כמה שיותר ויכולה לגמור כמה פעמים עוד לפני החדירה בכלל, שזה האידיאל מבחינתי ואז הכל יותר רגיש ונעים ומוכן לחדירה ואין מירוץ לאורגזמה.

too addictive

New member
האשמות קשות

בן זוגי כזה, היה כזה מאז מעולם, והוא רחוק שנות אור של תימנים מלהיות או להראות כמו בן 70.

ההתנהגות שאת מתארת, סתם גסה ולא מתאימה ל-2 אנשים שרוצים להנות מסקס אחד עם השני לאורך זמן. החכמים באמת יודעים, שאם הם משתייכים ל-one time man, עליהם פשוט לעבוד קשה יותר לפני הגראנד פינלה שלהם.

למעלה