סיכום השבוע שבין ה-12 ל-18 בפברואר

אריה31

Member
מנהל
סיכום השבוע שבין ה-12 ל-18 בפברואר

שיר השבוע של אפרת- שיר השבוע לא של אפרת - משהו שעשה את השבוע - משהו שהיה פחות טוב השבוע - תוכנית\סידרה/סרט שאהבת - מאכל השבוע- בילוי מיוחד - תוכנית לסופ"ש -

ady18

Well-known member
מסכמת

של אפרת: מגדלור לא של אפרת :תחת עץ האהבה יוסי בנאי+נורית גלרון. משהו שעשה:סרט עם חברות\קניתי בקבוק חם סוף סוף תוכנית:עובדה סרט\לא תשכח בילוי מיוחד טיול ג'יפים מאכל :מיטבולס\גחנון סופ"ש היום קצת בעיר מחר לא החלטתי נזרום .

Francine1

New member
מסכמת

רציתי לפרסם ושכחתי >< שיר השבוע של אפרת - טוב לבד שיר השבוע לא של אפרת - בדרך הביתה\רונה קינן משהו שעשה את השבוע - 98 בתרגיל בהרמוניה, הציון הכי גבוה אי פעם, וזה ממש קשה! [על כל טעות יורדות לפחות 10 נקודות] משהו שהיה פחות טוב השבוע - ממ אותם הסיפורים והתחושות כמו כל שבוע, ומשום מה החורף ממש מעצבן אותי. תוכנית\סידרה/סרט שאהבת - אבא אמריקאי D: מאכל השבוע - אין בילוי מיוחד - עוד מעט, כנראה, יוצאת למסיבת יום הולדת אצל ידיד :) תוכנית לסופ"ש - המסיבה, בתקווה שאצליח להגיע אליה. לקוות שיירד שלג ואם כן אז לצלם קצת, אם לא אז ללמוד לבגרויות במוסיקה ולנגן. סוף שבוע לבן לכולם

אריה31

Member
מנהל
כל הכבוד על הציון, עופרית

ואם כבר חורף קשה, לפחות שיהיה אצלכם שלג הלוואי עלינו

Francine1

New member
לא היה :( דרך אגב, שוב חלמתי על אפרת חח

חלמתי שהיא באה לאיזה מקום שנראה כמו שילוב בין ירושלים לתל אביב. בכל מקרה, אני והיא ישבנו ודיברנו מלא זמן, הייתי שם עם עוד שתי חברות נדמה לי. ושאלתי אותה כמה הופעות יהיו לה החודש והיא אמרה ש5, אמרתי לה שזה הרבה הופעות יחסית לעובדה שהיא הכריזה על סיום הסיבוב. היא הייתה ממש חמודה ויפה ו..אפרת כזו
חלמתי גם שבאתי לספר לכם את זה, כי הייתי בטוחה שהחלום אמיתי. התעוררתי והבנתי שלא וזה היה ממש מאכזב.

בר דותן

New member
חלומות לפעמים מתגשמים ..

מקווה שהז יקרה ותוכלי לספר לנו ולהביא תמונות :) חח ושזה יהיה ממש בקרוב

אריה31

Member
מנהל
את יודעת מה, זה היה

כאילו לחלום יש גם משמעות עצם זה שחלמת את זה, גם אם זה לא קרה, וזה יכול לקרות, מראה על החיבור שיש לך אליה:)

Francine1

New member
חח נכון :) הלוואי שזה יקרה.. ובאמת יש לי

חיבור אליה.. גם ראית שאמרתי לך שנהייתי בעצמי מצוברחת כשראיתי אותה אחרי ההופעה בזאפה, והרגשתי שמשהו לא בסדר. או שאני סתם מגזימה חחח

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע: All at once - Whitney Houston
http://www.youtube.com/watch?v=utWPKM5sLgg עשה את השבוע: התחלתי להתכתב בפייסבוק עם הזמרת החדשה והמקסימה מוריה אור
פחות טוב: כאבים בצד האחורי של הראש כתוצאה מלחץ נפשי סרט השבוע: צייד הצבאים, סרט מקסים מ-1978 מאכל השבוע: סופלה שוקולד תוכניות לסופ"ש: הליכה, אינטרנט, סדרות טי וי, עבודה מחר בערב

למעלה