סיכום השבוע

סיכום השבוע ../images/Emo176.gif

ברכות למצטרפים החדשים:
שמנתולה, assafcohen1, משנה תורן, ביג דיל, giloosh, נEלי, judy, אביב נטר, pumic, 1SHIR
________________________________________________________________________________________________________ אז מה היה לנו השבוע?
אסף עדכן אותנו בסוג הבחורים שהוא מעדיף (מוזרים), ואח"כ התפלא שהם מתעניינים בחוויות הילדות שלו...
אקסים: חלק ממליצים לנתק מיד כל קשר, עם כל הקושי שבכך בהתחשב בגודל הקהילה. חלק מעדיפים להשאר חברים טובים. אבל לו יכולנו - כולנו היינו רוצים לשלוח אותם לאי בודד ולהתחיל מחדש... הצרה היא שאנחנו חוזרים אליהם שוב ושוב (בגלל הפחד? בגלל ההרגל? בגלל החינוך?...) חברות וחברים – השאירו את ה
ים מאחור. זמן ללכת קדימה
חוץ משמנתולה (וזה לא בגלל שאנחנו מפלים לסביות, פשוט בגלל שאין לה
יות...)
בולעים או לא? פה דווקא היתה הסכמה די גורפת – בולעים רק לבן-זוג קבוע שכבר נבדק. וגם אז, הזכיר לנו אבא גאה, עדיף לבלוע מיד, כדי להקטין את הסיכוי להידבקות.
פינת האינפורמציה החשובה של השבוע
: בכפית של נוזל זרע יש 5-7 קלוריות.
מה הפנטזיות של חברי הפורום? שיר של עברי לידר, שולחן ביליארד, פדופיליה, בראד פיט ודודי בלסר, כושית, ו(כמעט) הסבר איך מגיעים לנהריה... אהה, וביג דיל עדיין מפנטז על המתכון הנכסף למאפינ´ס בננה-שוקולדצ´יפ.
לא מספיק, אבל התחלה יפה. לנושא הזה -אנחנו עוד נחזור.
עלילות יניב בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות: השבוע שמענו על שתי נסיעות מתוכננת לקנדה, ועל הזיון מזעזע של חייו. לא נורא יניבי, כולנו עברנו כאלה. יש עוד המון גייז בים
דיון על בגידות הפך במהרה לדיון על יחסים פתוחים. עדכון מלא בשבוע הבא.
בפינת האקטואליה התעדכנו שדודי בלסר יובל את קמפיין קופ"ח כללית לצעירים. לא נרשמו התעלפויות.
ט"ו באב – חג האהבה
הגיע וחלף לו, ואתם? רווקות או נשואים, נשים או גברים – פשוט לא שיתפתם פעולה!!! _______________________________________________________________________________________________________
בפינת התרבות אתם מוזמנים להציץ בשיר הבא. וזה המקום לומר – אנו מעדכנים (לאט, אבל בטוח) את מאמרי הפורום, את קישורי הפורום, ואת הגלריות. מאמרים , שירים וסיפורים, כמו גם תמונות וקישורים, יתקבלו בברכה, שילחו לנו מסר. _______________________________________________________________________________________________________ הסקר הרשמי: שאלנו עם מי היתה הפעם הראשונה שלכם, והנה התוצאות: 11% שכבו עם אישה 54% שכבו עם גבר והפתעה – 33% עדין שומרים על הבתולין. סקר חדש כבר מופיע, אוצו רוצו לענות... _________________________________________________________________________________________________________ תזכורת: שרשרו את תאריכי הלידה שלכם לכאן (רצוי, אך לא חובה לציין שנה ), כדי שנוכל לחגוג לכם כראוי. ניתן גם לפנות אלנו במסר אישי. ________________________________________________________________________________________________________
פינת הציטוט: (כאן אנחנו בודקים עד כמה אתם באמת מקשיבים לחברי הפורום האחרים
) מי אמר שהוא מוכן לדבר עם מייקל ("הכי גאים") על קומיקס... במיטה ___________________________________________________________________________________________________________ תשתדלו להמנע מחשיפה ל
, ותקפידו למרוח מסנן קרינה. שיהיה ממוזג
איתי ומאי.

ביג דיל

New member
אני יודע לענות על השאלה

מאוד קל - עודד א. שגם הוא חובב קומיקסים. מה אני מקבל?

.m

New member
מאפין בננה-שוקולדצ´יפ, כמובן.

לא, לא את המתכון
. |כובע של אופה| mai

Liroy25

New member
מי בדיוק שומר על בתוליו??

eye seeyou!! זה מה שמראה שמישהו כאן לא ממלא את תפקידו כראוי...

EyeSeeYou

New member
רגע רגע

הסתייגות קלה
ראשית, ייתכן מאוד ואנשים שמעולם לא נחדרו, אך קיימו יחסי מין הכוללים את שאר הדברים
, מחשיבים עצמם כבתולים. ואני מחזיר אותך לדיון שנערך על סקס-פור פליי.. שנית, מספר נתונים מספריים- ענו לסקר 42 אנשים. מתוכם 14 איש עדיין בתולים, לטענתם. הפורום קיים כשבועיים - 14 יום אני חבר בפורום כ10 ימים. את המינוי קיבלתי רק לפני כשבוע, אולי אף פחות מאחר ואני נאלץ לבזבז את זמני בלנסות ולהשכיב אותך את בן זוגך ואת מאי לפני השאר כבר מספר ימים...זה מותיר לי בדיוק חמש שעות לנסות ול"קבל" את שאר האורחים! נראה אותך עומד בלחץ הזה
???? המערכת לא יכולה לתפקד. אני מבטיח לך שתוך מספר שבועות המדד הזה ייעלם כלא היה, נשים וגברים. ועכשיו אם תרשו לי לשנות שוב את סדר הפגישות, לאור הממצאים החמורים שנתגלו בסקר- הבתולים והבתולות נדרשים לפנות אלי במהרה על מנת שנוכל להכינם להשתתפות נבונה בפורום אשר בין השאר מדבר גם על סקס הלוווווווווווווו???? בתולים בפורום סקס??? נראה לכם הגיוני????? אי לכך ובהתאם לזאת, בימים הקרובים אתעסק רק בבעילת בתולי ובתולות הפורום ואתפנה לבדוק את שאר כישוריהם המיניים של האחרים בעתיד, על כך תבוא הודעה
חדשה.

xanadu

New member
משהו פה לא מסתדר לי

את לירוי, את הנסיך ואת מאי אתה מנסה להשכיב. ואני עז הרים?

Liroy25

New member
סליחה גיברת את נשואה להזכירך!

אני בעד לצאת במבצע חיפוש בן זוג קבוע/זיון איכותי ל-Eyeseeyou לפני שהוא יתחיל לשגל כאן את כל הפורום. לא תגיד אבא לא דואג לך!

עודד א

New member
תיקון אחד קטן

בנוגע לדודי בלסר והכללית: לא נרשמו התעלפויות
יקיריי, אני בודק אם הוא כלול בביטוח הבריאות המשלים שלי
. וחוץ מזה - שבת שלום

.m

New member
ואגב דודי

היית לו יומולדת ב- 22/7. סתם ככה, שתדעו...
mai

Yaniv-DC

New member
לא משעמם כבר?

בסגידה לדודי כבר נראית לי משעממת בערך כמו בחור שלובש חולצות A&F...

נתן.ל

New member
../images/Emo12.gif שאלה ../images/Emo35.gif

מה הקטע עם הדודי הזה
שמישהו יסביר לי בבקשה מה עושה אותו מושא לכל כך הרבה פנטזיות? האם זה הפרסום ? או שאולי הוא באמת נראה כל כך טוב? אני לא הצלחתי לראות בו משהו כל כך מיוחד.

.m

New member
דודי חמודי

למרות כל הפרסום, למרות כל הכסף, למרות שכל העולם פרוש לרגליו - עושה רושם שזה לא עולה לו לראש. הוא עדין מסמיק כשיאיר לפיד שואל אותו אם הוא מודע לזה שהוא הפנטזיה הרטובה של נשים וגברים כאחד. יש משהו כובש בבישנות הזאת. ועם כל זאת. אני עדין מעדיפה את הברברי האנושי - רז מאירמן (מי מרים את הכפפה ומוצא תמונות של רז?)
mai התמונה של דודי (מתוך קטלוג "קסטרו-מן 2001) לקוחה מגלרית "דודי בלסר" בפורום "בנים בלבד". תודה.

Yaniv-DC

New member
מצטער

לא לא לא ולא. גם רז מאירמן הוא חלק מהזרם. וזרמים - מה לעשות - מתחילים לשעמם ודי מהר. לא שחלילה אני לא חושב שהם שווים, אבל... כמו כל דבר ממוסחר ומאוס - גם כאן האצבעות יורדות מטה.

למעלה