סיכום השבוע

סיכום השבוע ../images/Emo48.gif

ברכות למצטרפים החדשים:
שנץ, היד הכותבת, ג ו ל נ י
_________________________________________________________________ אז מה היה לנו השבוע...
דרוש/ה מארח/ת פורום. דרישות התפקיד: חייכנות, הכנת קפה, נסיון מיני וידע בסיסי בהצעות מגונות. המעוניינים מוזמנים לשרשר קו"ח להודעה זו. בברכה הנהלת הפורום.
NEVER - הזוכה בתואר מופקר הפורום (עם 14 נקודות) הוא:
EyeSeeYou הזוכים בתואר חסוד הפורום (עם נקודה 1 בלבד) הם:
דרור22
spainbar ברכות ואיחולי הצלחה לזוכים. כל השאר: שפרו ביצועיכם! בקרוב (עוד כמה שבועות, אחרי שההנהלה תתאושש) יתחיל משחק אחר.
היד הכותבת התעניין במין אנאלי, והעלה חששות לגבי חדירה ראשונה של פאסיבי. רוב התשובות היו זהות – דווקא כשיש בן זוג קבוע כדאי לנסות. זה לא נורא אם לא מצליחים מיד, תמיד אפשר לנסות שוב (practice makes perfect), או להחליט שזה לא מתאים ולעבור הלאה. מאחלים לכם
. ואיך XANADU אומר: "ואל תשכח לחזור לפה עם דיווח מלא"
התקפת הסקרים של לירוי הביאה את חברי הפורום לגילוי מדהים: כולנו לסביות
. ההנהלה מפנה אתכם מיד לפורום גאווה, כדי ששמנתולה ואוגי לא יהיו הלסביות היחידות שם
וגם מנצלת את ההזדמנות לברך שוב את המנהלת (האורחת) החדשה ב"גאווה" יעל נור. עלי והצליחי
פינת האקטואליהמביאה לכם לינק לאתר של אריאל ז"ל. תסתובבו בו קצת, הוא בהחלט מעניין.
פינת האינפורמציה החשובה
: מדענים בדרום אפריקה פיתחו שיטה המאפשרת להלביש את הקונדום תוך 3 שניות, לעומת 30-40 שניות כיום; הקונדום מחליק על איבר המין באמצעות מתקן מיוחד; מממנת המחקר: חברה לביטוחי חיים (תודה ל- EyeSeeYou) החדשות הטובות: מדענים פיתחו שיטה לגידול חלקי חילוף לזין. החדשות הרעות: הביצועים כשל גבר בן 60... (תודה ללייזר פלס) ____________________________________________________________ הסקר הרשמי דווקא מעניין... מתוך 8 גברים שענו על הסקר (איפה כל השאר?!): רק 1 רואה את עצמו נשוי לגבר. 2 רואים עצמם נשואים לאישה 2 לא רואים עצמם נשואים כלל ו-3 חושבים שכל האופציות פתוחות. אצל 5 הנשים שענו הפילוח שונה במקצת: 3 רואות עצמן נשואות לגבר אחת חושבת שכל האופציות פתוחות אחת לא רואה את עצמה נשואה כלל ו-הפתעה – אף אחת לא רואה את עצמה נשואה לאישה! עכשיו לכו לענות לסקר החדש. _____________________________________________________________
פינת הציטוט: (כאן אנחנו בודקים עד כמה אתם באמת מקשיבים לחברי הפורום האחרים
) מיהו חבר הפורום שרצה להצטרף לבריכה של לירוי והנסיך? (גם) השבוע ה
הולך ל-EyeSeeYou. התשובה משבוע שעבר: אבא גאה. ____________________________________________________________ לתשומת לבכם - שרשור
מועדון התאטרון
התחדש. הייתם במסיבה? אנחנו מצפים לקרוא על כך!
איתי ומאי.

EyeSeeYou

New member
15 נקודות../images/Emo70.gif לא 14..

ככה גונבים לי נקודה ומשאירים אותי אם ברמה אחת עם "מופקרי החן"? חבר הפורום שרצה להצטרף לבריכה של לירוי והנסיך הוא עוגי עוגי......מיד לאחר שהקנאי הקטן שמע שגם אני מסתובב שם בין החסוד והמסיר בשעווה. מדיווח עדכני שקיבלתי...הבריכה כבר מלאה... ברכות למצטרפים החדשים ולמנהלת החדשה
ולגבי איוש התפקיד שהותרתי מאחורי, מארח הפורום, אני ממליץ על ספינבאר ודרור22...ואולי גם להם יהיה סקס סוף סוף
עדכון חשוב נוסף, פינת האקטואליה שלי (הרצינית לא השטותית) עברה לפורום של אנשים רציניים (טוקניזמים- כפ שאמר אלאדין) שמוכנים להתפלסף שעות על דברים כאלה- לפיכך תמצאו אותה מהיום בפורום "גאווה". שבת שלום...

ההנהלה מתנצלת

ומודה לך על השבת הנקודה האבודה. תפקיד "מארח הפורום" ממתין לשובך מהחופשה שלקחת (בלי לתת שבועיים התראה, ושלא תחשוב שהעניין חמק מאיתנו
) כמו כן לאן נעלמה פינת הקונוטציה? |עין רואה הכל| ההנהלה.

למעלה