סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע../images/Emo95.gif

שיר השבוע שלכם [של בעז]-
שיר השבוע שלכם [לא של בעז]-
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע:
משפט השבוע שלכם:
האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

bזוהר

New member
סיכום שבוע שאני אפעם לא באמת זוכרת

שיר השבוע שלכם של בעז- הקליטה שיר השבוע שלכם לא של בעז-ציפור בילוי השבוע שלכם-ישנתי הרבה(מאז שהתחילה השביתה),הלכתי פעמיים לקניון.. והיום הייתי במחווה למכשפות בקולטורה וזה היה ממש מזעזע חוץ ממה שיעל כהן דיברה ושרה וניגנה. אבל בגלל זה זה היה שווה ללכת סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-שנות ה70(סדרה) תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לא שמעתי... תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- לא יודעת אם כולם יכולים לעשות את זה,אבל בכל זאת אני אגיד-עשיתי אמבטיה עם מלא קצף והכל,ויש לי אייפוד ומתקן כזה ששמים בו את האייפוד עם רמקולים,אז שמתי את זה ועשיתי אמבטיה עם מוזיקה והיה ממש מגניב משהו שהרס לכם את השבוע- שהיה צריך לחזור לביצפר, גם אם זה היה רק ליומיים. היה ממש מעצבן. וכל המצבי רוח שהיו לי השבוע,וכל מיני אנשים. זה היה שבוע מלא עצבים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שתמשיך השביתה. אם לא..... שתמשיך השביתה מאכל השבוע: עוגיות של זהבה ו3 הדובים.. משפט השבוע שלכם: "i hate u...iiii hhaattee uu... i hate u i hate u haaate u hate u hate!! hate!! hate! hate!hahahahahahahahaaaaaahahahahaa...aaaaaa....haaaaaa..." האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?לא

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם [של בעז]- פריז בחורף שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- קטע מסוכן/ דני רובס בילוי השבוע שלכם- בתי קפה בעיקר.. לא משהו מיוחד
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- starting over תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - שמעתי רק אלבומים ומייספייסים השבוע תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] יש אבל אין כוח להקטין
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- בעז בנאי!!! משהו שהרס לכם את השבוע- שהודיעו לי על מועד מיוחד לבחינה מסויימת ושהחליטו שהיא תהיה עם שאלות פתוחות אחרי שעם האמריקקיות לא הסתדרתי
(פתוחות זה הרבה הרבה יותר קשה למי שעוד לא בשלב ההבדלה..) אה כן, ושהחליטו לעשות אותה ב-18 לחודש
בקיצור- הבחינה הזו בגדול.. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אולי הופעה של נעם רותם ובטוח לסיים עם המבחן שהרגע בכיתי לכם עליו
מאכל השבוע: אספרסו עם גלידה וניל
או יותר נכון גלידה וניל עם אספרסו? (אני ויעלי לקחנו מנה כזו בבית קפה שהיינו בו יום ראשון וזה היה.. הממ.. חווייתי משהו
) משפט השבוע שלכם: "אחד בתוך שניים לא יכול להיות שלם!"
האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא, אבל פגשתי אותו פעמיים שבוע שעבר, אז.. טוב, בעצם זה לא אומר כלום, אני כבר מתגעגעת

ZoHaRoT

New member
אני! :]

שיר השבוע שלכם [של בעז]- פריז בחורף שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- ספרי אקוסטי של סינרגיה בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סטארגייט תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: - משפט השבוע שלכם: - האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לצערי לא..

דברים מתחילים להסתדר....

שיר השבוע שלכם [של בעז]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- כל הדיסק קרוב בשלושה ימים אחרונים חרשתי עליו בילוי השבוע שלכם- עם עדי בבית קפה. מסתבר שזה היה השבוע. זה נראה לי מזמן. וגם קונצרט היום. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- נראה לי שמצאתי עבודה או משהו כזה. משהו שהרס לכם את השבוע- ראיונות עבודה מעצבנים. אה, ושקיבלתי עכשיו קנס של 100 שקל למרות שחניתי במקום שהוא לא כחול לבן. מאיפה אני אמורה לדעת שזה חניה בתשלום?!?!
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- להתחיל לעבוד.... מאכל השבוע: כרובית מטוגנת עם פרורי לחם. משפט השבוע שלכם: "אני מתאימה לעבודה שלכם כי...." וגם משיר של בעז: "אני באלף חלקים" וזה כי אני מרכיבה פאזל של אלף חלקים.... האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא

ady18

Well-known member
עונה

שיר השבוע שלכם [של בעז]-לא אוהב אף אחד שיר השבוע שלכם [לא של בעז]-אפילו שאני בואי הבייתה בילוי השבוע שלכם-הופעה של בעז סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-קרב סכינים תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -רשת ג תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-שהסינגל הבא של בעז הוא מדהים ומושלם משהו שהרס לכם את השבוע- נעזוב משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: פנקיק משפט השבוע שלכם: שהשבוע הזה יגמר האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?כן בהופעה:)

הסינגל הבא? ../images/Emo12.gif

את מדברת על "פריז בחורף", שזה הסינגל הזה כי הוא כבר יצא, או שיש משהו שאת יודעת ואני לא???
הוא סיפר משהו אצל יעל ששכחת לעדכן אותנו לגביו?

R h o n e

New member
השתכללנו לפורום, אה?

שיר השבוע שלכם [של בעז]- פריז בחורף שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- אין בילוי השבוע שלכם- בית? סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- חברים
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - גלגלצ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שתסתיים השביתה! מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: היה לי אחד ושכחתי חח האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? נופ!

למעלה