סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

מותק, נראה לי שכדאי לשנות את פורמט השאלות..

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- בעזי? יש לך משהו לספר לנו במקרה?
בכל אופן- לא אוהב אף אחד שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- new age women- שלומי שבן. בילוי השבוע שלכם- שחיתי בים של רחמים מלא משמעות? כאילו, עוד לא מצאתי את המשמעות אבל הרחמים ישנם
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- starting over אבל נמאס לי אז אני אדבר על מדריך מגניב שקיבלתי היום והוא חובה לכל בעלי הילדים הפרוותיים
הוא נקרא "מדריך מפה לבילוי עם הכלב" והוא מגניב! אני ובילי כבר בחרנו משם יעדים
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אלבום השבוע כאילו?
עיר/ שלומי שבן, picaresque+ the crane wife/ the decemberists ופנים ושמות/ דני רובס תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- בילי
אבל הוא רק שלי ואנחנו נגד שיכפולים גנטיים! משהו שהרס לכם את השבוע- אנשים באופן כללי. מי המציא אותם?
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- בשבת אני צובעת (כאילו, נותנת הוראות לאבא שצובע
) ואז נשאר רק לעבור בעיקרון.. מאכל השבוע: כל דבר אכיל? משפט השבוע שלכם: "Trying to rid you from my bones"
האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? אין תגובה.

bזוהר

New member
עונה...

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- פריז בחורף שיר השבוע שלכם [לא של בעז]-כולם אומרים לי תיזהרררר/משינה בילוי השבוע שלכם- הופעה בהיכל התרבות וללכת לקנות משהו עם בת דודה שלי בנחלאות :) סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- המורדים תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אין תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אין כזה לצערי משהו שהרס לכם את השבוע- בשורה רעה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לעבור כל מיני דברים שאני צריכה לעבור:/ אני מתחילה את השבוע בהורדת 2 נקודות חן ואני ממש לחוצה מזה
ועוד משהו לא טוב ומלחיץ במהלך השבוע ואז ביום שלישי אחותי חוזרת מהודו אחרי שנה !!!!! מאכל השבוע: קוקומן... משפט השבוע שלכם: estar seguro es venderte en cuotas, armarle una muralla al corazón, dejar que te licuen la pasión - estar seguro es eso (להיות בטוח זה למכור את עצמך בכמה תשלומים, לבנות קיר ללב, לתת שיתיכו לך את התשוקה, להיות בטוח זה זה) האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא...

השבוע חנוכה!

שיר השבוע שלכם [של בעז]- כל השבוע מרגיש כמו שבת שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- memories של גבע אלון בילוי השבוע שלכם- היום בערב אני הולכת להופעה של רונה קינן סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- מסכימה עם עדי שכדאי לשנות את פורמט השאלות תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - נגיד שאלבום השבוע ואז יש כמה אבל נגיד ש"עיניים זרות" של רונה קינן. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- עוד לא, אבל יהיה היום בערב- הופעה של רונה קינן, ובגלל שכבר הייתי בהופעות שלה אז אני יכולה להמליץ כבר עכשיו. משהו שהרס לכם את השבוע- עבודה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- במוצ"ש קונצרט של אסתרית בלצן מאכל השבוע: סלט ירקות... משפט השבוע שלכם: "I have never said a word about it" האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא, ולא נראה לי שיצא לי לפגוש אותו בחודש הקרוב, האמת.

FRD

New member
נו..גם אני../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- שתי פנים-ברי סחרוף בילוי השבוע שלכם- מממ סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- נמלטים
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אל תשפצו את הבית והכל יהיה טוב משהו שהרס לכם את השבוע- שיפוצים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אין שיפוצים וווהוו! מאכל השבוע: שניצל בפיתה משפט השבוע שלכם: היי, אני רן
האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא

למעלה