סיכום השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע של אפרת שיר השבוע לא של אפרת מאכל השבוע משהו שעשה את השבוע בילוי מיוחד הרס את השבוע תוכניות לסופ"ש?

בר דותן

New member
סיכום

שיר השבוע של אפרת: מגרד לי בגב שיר השבוע לא של אפרת: אביב גפן אור הירח מאכל השבוע: | משהו שעשה את השבוע:| בילוי מיוחד: חברים.. הרס את השבוע: ... תוכניות לסופ"ש?חברים .. * אריה... יש סטטיסטיקות של חודש שעבר?

ady18

Well-known member
מסכמת:

של אפרת מגדלור לא של אפרת:סמי הראל מויאל מאכל השבוע ציפס\עוגת ריבת חלב רולדין עשה: קבלתי את הדיסק מהמפגש של איה\הסרט אבא גנוב הרס:התקלקל המזגן וקצת לחץ הסתדר בילוי מיוחד מפגש איה כורם סופ"ש לבקר את בת דודה עם הקטנים.

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע: עוד מעט - סמדר אקראי http://www.youtube.com/watch?v=SmwmZVff0eo מאכל השבוע: פרגית ואורז במסעדת קיסר בשכונת התקוה עשה את השבוע: החמיאו לי בגלי צהל על כתבה שפירסמתי הרס את השבוע: תיקוני פחחות ברכב בילוי מיוחד: 16 שעות עם ידידה מאוד מאוד טובה אחרי הפסקה של ארבעה חודשים וחצי (היא עובדת באילת) תוכניות לסופ"ש: הערב סרט והליכה עם ידידה

ednaye10

New member
איזה שיר יפה!

שיתפתי בפייסבוק

ednaye10

New member
סיכום השבוע

שיר השבוע של אפרת:לא שמעתי אותה השבוע... שיר השבוע לא של אפרת:DAYSLEEPER/REM מאכל השבוע:פאי שוקולד שמישהי הכינה והביאה לעבודה משהו שעשה את השבוע:דיברתי עם חברת ילדות שלי בטלפון אחרי שהקשר איתה נותק.עברו שש שנים מאז שדיברנו וזה היה מאוד מרגש והחזיר אותי אחורה. בילוי מיוחד:לא ביליתי השבוע. הרס את השבוע:איחרתי אתמול לעבודה בשעה כי השעון צלצל שעה אחרי שהייתי אמורה לקום
תוכניות לסופ"ש? ללמוד,לנוח ולהיפגש בשבת עם חברה. שבת שלום!

Francine1

New member
מסכמת [שלג שלג שלג!!!]

שיר השבוע של אפרת - ממחר דף חדש שיר השבוע לא של אפרת -האריה בקינת דידו, מתוך האופרה "דידו ואניאס" מאת הנרי פרסל. יצירה מדהימה [http://www.youtube.com/watch?v=H3wAarmPYKU] מאכל השבוע - אין משהו שעשה את השבוע - שלג בירושלים! סוף סוף, אחרי חמש שנים! בילוי מיוחד- לשחק בשלג וללכת בעיצומה של הסערה בחוץ בלי מטריה :) הרס את השבוע - השלג גרם לדחיית הבגרות במוסיקה ליום ראשון וכבר התכוננתי נפשית לסיים עם המקצוע הזה, ובנוסף השלג החזיק רק שעתיים ): תוכניות לסופ"ש? ללמוד, לישון, לשמוע מוסיקה. סוף שבוע חורפי לכולם!

Francine1

New member
"מוסיקה קלאסית"

זה השם הכללי שנותנים לכל המוסיקה שנבדלת מהמוסיקה הקלה [כלומר ג'אז, רוק וכד'] אבל בעיקרון "בארוק" זו התקופה בה כתב וחי הנרי פרסל :) [המאה ה17]

למעלה