סיכום שבועייי

orale12345

New member
מסכמת בדיליי ../images/Emo9.gif

שם: אור גיל: 19 אזור: מרכז שיר השבוע: lemon tree-the Beatles, ain't no sunshine-Leonard Cohen להקת השבוע: the Beatles סרט/סדרת השבוע: כל מיני ספר השבוע: מחפשת בנרות את ארוחת בוקר בטיפניס באנגלית ולא מוצאת
משהו טוב שקרה השבוע: לאונרד כהן בא לארץ משהו רע שקרה השבוע: לאונרד כהן בא לארץ ואני מרוששת
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: העובדה שבשבוע אחד הצלחתי לדפוק את האוטו פעמיים, פעם אחד לשלוח אותו למוסך פעם שנייה להחליף פרטים עם משהו ועוד פעם לקבל דו"ח . תמונת השבוע: חבר טובה שלי שהיא צלמת צילמה אותו לאלבום(?) חדש שהיא יוצאת שהקונצפט שלו הוא לצלם אנשים שונים על גשר הקירייה בעזריאלי. יצא יפה אבל זה עדיין על המצלמה שלה
ציטוט/י שבוע: הוא:"נו איפה אתן?" היא:"עוד דקה אני בעזריאלי, אני כבר רואה את המגדלים באופק" הוא:"את יודעת מאיפה אני רואה את המגדלים באופק?" היא:"מאיפה" הוא:"מהחלון של חבר שלי בחולון!!!!!! תגעו כבר" שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] כל כך כיף הדממה זה הדבר הכי טוב שיש בצבא חחח

מסכמת באיחור ../images/Emo6.gif

שם: ליאן גיל: עוד פחות מחודש 17 אזור: השרון שיר השבוע: People = shit - Slipknot מגבון וכמה של האחים גונאס להקת השבוע: האחים ג'נאס סרט/סדרת השבוע: 90210, על טבעי, גרייק ואחים ואחיות ספר השבוע:|סדגש | לא קראתי חח משהו טוב שקרה השבוע: בוםבמלה D:: משהו רע שקרה השבוע: אני שרופה.. דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: מאיפה להתחיל? XDDD כל בוםבמלה היה הזוי וקורע אבל הכי קורע היה ששחררנו את וילי XD חברה שלי הביאה טונה בקופסאת שימורים ואחד מהבנים המפגרים החליט שצריך לשחרר את הטונה ואז כולנו הלכנו לזרוק אותה את הטונה לים ואמרנו לה מילות פרידה וכמובן ששרנו לה מגבון ועוד מגבון בשביל שהיא תיהיה משכילה XDD ואז כנראה מי שזרק אותה לים זרק חזק מידי והקופסא נתקעה בחול בים XDD וגם שבנינו אמרון מחול ממש ממש גבוה בשביל שמישהי תקנה לי ולעוד מישהו צ'אי (כמובן שבסוף היא לא קנתה חח). ובסוף התחיל לרדת גשם אז כמה ילדים התחילו לרקוד את ריקוד הגשם על שירים מוכרים שהם פשוט אמור בהם גשם במקום המילים (כמון תותים) XDD תמונת השבוע: הארמון שלנו בחול (\ה יותר גבוה במציאות) XD ציטוט/י שבוע: אחותי שרה ליד אמא שלי:" מי אוהב את אמא? אני, אני מי אוהב את אמא? אני, אני אמא כל כך יפה, יפה יפיפה אמא כוסית,אמא כוסית" ואחר כך היא אמרה לאמא שלי "אל תדאגי אמא, זה לא עליך" XDD ידיד אחד שלי: "בואו נשחרר את וילי לים! ~כעבור כמה שניות~ רגע, טונות לא חיות בים" זה קרע את כולם XDD שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] מממש נחמדD:

sweet shir

New member
זה התמונה שאני צילמתי מהפלא שלך? כי זה כן

איכות טובה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די איזה קורע היה XD

Kawaii Me

New member
עונה באיחור +משבר BD חדש ../images/Emo58.gif

שיר השבוע: vanilla sky- umbrella new found glory- cry me a river חחח ככה זה כשמשעם לכם ואתם צריכים לענות לטלפונים.. להקת השבוע: אין השבוע אף להקה. חוץ מזה שגיליתי שירים חדשים של WT שלא הכרתי חחחחח...מי היה מאמין. סרט/סדרת השבוע: meteor garden ספר השבוע: breaking dawn
אני שוב קוראת שורה ועוד שורה בכוח...אבל הפעם זה באמת בלתי נסבל. הספר הפך להיות הזוי ברמות לא אנושיות..פחות או יותר. בפעם הראשונה בחיים אני שמחה שהספר לא מדבר על בלה ואדוארד ועל מה שקורה שם..בפעם הראשונה בחיים אני שמחה שג'ייקוב זה שמדבר..ואפילו מודה לאל על זה..ולא רק זה..אני גם מודה בכנות שאני ממש אוהבת את ג'ייקוב כרגע. אם נמחק לו את העבר של אקליפס..ונשמע קצת את המחשבות שלו..ולא דרך הפה של אדוארד..נגלה שבעצם ג'ייקוב הוא באמת just a human. אני חולה ומאוהבת נואשות באדוארד אבל מתחילה לפתח חיבה גדולה לג'ייקוב היהודי השחרחר :) אם לא היו מספיילרים לי שבלה כן תלד וגם הבת שלה וג'ייקוב יתאהבו..הייתי סוגרת את הספר ואומרת לו יפה יפה בייXD אני לא יכולה לסבול את האווירה העכורה הנוראית. כרגע הכל מאוד אפל, עצוב, סופני, אנגסטי..ויש אווירה כבדה של אבל. תודה לאללללללללל שאני לא צריכה לשמוע את הילדה הזאת בוכה ומרחמת על עצמה ועל אדוארד ועל מה שהיא גורמת לו להרגיש...נראה לי שהייתי כבר מקיאה
אני מקווה שאדוארד יחזור לעצמו ומהר לפני שאני שורפת את הספר ומחליטה שהוא נגמר באקליפס XD משהו טוב שקרה השבוע: אממ...חופשD: משהו רע שקרה השבוע: הייתי במוקד היום והיה לי משעמם קצת. דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: חחחחח הזוי שהתגברתי על המשבר הקודם ועכשיו נכנסת לדיכאון חדש מהספר הזה. תמונת השבוע: אין פה תמונות סורייי ציטוט/י שבוע: בערך חצי ממה שג'ייקוב אומר, כי הוא ממש משעשע. שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] עובר מעולה, ושלא יגמר לעולםD:

Kawaii Me

New member
אגב יש לי משפט טי-ג'ייקוב בשבילךXD

טים ג'ייקוב- כי אצלנו לא מתבוללים

UnReAcHaBle 12

New member
../images/Emo15.gif|נופלת על הרצפה ונחנקת|../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את בדיוק ברוח של השיעורי הסטוריה שלי
(כאילו בקרוב, עוד לא עם כל השטויות של התבוללות)

Kawaii Me

New member
חחחח אוי שיעורי היסטוריהXDDDD

זה באמת ברוח שיעורי היסטוריה..חפירות על אורח החיים של היהודים באירופה לפני המלחמה >.> חחח אבל אני מוכנה להתבולל בשביל אדD;

Kawaii Me

New member
מה לא הבנת? *בוכה בצד*

נוו..כי הוא יהודי ותמיד אומרים טים -משהו- ואז למה הוא עדיף XD

orw93

New member
הוא לא יהודי../images/Emo7.gif../images/Emo205.gif

הוא אינדיאני חסון!@

Kawaii Me

New member
הוא יהודי ולסבא שלו קוראים אפריייייםםםםם

יש לו בטח תעודות מהרבנות בבית

orw93

New member
אידיאני אינדיאני אינדיאני#@$../images/Emo205.gif

אל תעצבני אותי

sweet shir

New member
../images/Emo45.gif איןדבר כזה אינדיאני יהודי OO"

וכמו שכבר כתבו פה, אלו שמות נוצריים נפוצים. שהייתי בגרמניה בקבוצה אחת של נוער גרמני (כולם נוצרים) היו ג'ייקוב, רבקה, דוד ושרה. D:

adi dion

New member
עדןןן כפרעלייך!!! ../images/Emo24.gif../images/Emo58.gifBD

את לא מתארת לעצמך שהרגע כתבת בערך את כ-ל מה שאני חשבתי ברגע שקראתי את זה!!!!! כן כן זה ספר הזוי ברמות מטורפות שבחיים לא חשבתי שזה יגיע לזה...
ידעתי ואמרתי לך שחכי ותראי ואת עוד תאהבי את ג'ייק!!!!! מי היה מאמין הא?
גם אני מודה לסטפני שהעבירה לנקודת מבט שלו, זה היה נוראי לקרוא הכל דרך העיניים של בלה
זה באמת גורם יותר להבין אותו ולראות אותו באור אחר במיוחד אחרי כל הסיפור באקליפס... זה היה חכם מצידה לעשות את זה חחח קיצור, אל תתיאשי, תמשיכי לקרוא! זה שאת נהנית מהחלק הזה בספר זה כבר טוב
ולהגיד לך את האמת? ממש הייתי עצובה שנגמר החלק של ג'ייקוב

למעלה