סיכום שבועי וספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים

והוו סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
אשלי מוצאת בן ברית; פיליס לוקחת שליטה; אדם ושרון מתחברים; טרייסי חזרה; חג המולד וכו'

ספויילרים

28/12 - ויקטור מבהיר עניין ללוקה; ד"ר אנדרסון מזהירה את ניק לגבי סייג'; בן מקבל חדשות מאכזבות.
29/12 - אדם כורת ברית מסוכנת; נוח מגלה שמריסה ישנה עם לוקה; קווין ומריה חוגגים פרק חדש בחייהם.
30/12 - משפחה וחברים מתאספים לחתונתם של בן ואבי.
31/12 - ווידוי מזעזע נעשה על ידי אשלי; ניל מתגייס לעזרתה של ניקי; המתח גואה בין פיליס וג'ק.
1/1 - לא ישודר פרק.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2015/12/young-and-the-restless-spoilers-december-28-january-1-2016.html

פינת הנוסטלגיה
הלוויתה של קת'רין צלסוור, האלכוהולית והאישה המדהימה! הרבה רגעים מצחיקים שהיא הולידה, וכמובן, החברות שלה ושל ויקטור

sigalit1000

New member
תודה, בפרק של יום שני

דוקטור אנדרסון מזהירה את ניק שאסור לסייג' להיות ליד "סאלי" כי סייג' תשתגע
היא פוחדת שסייג' תזהה את הבן שלה חחחח אדם מתחיל לקנא.... צ'לסי מעצבת את השמלה לאבי, בן כועס שג'נה מונעת מבנם להגיע לחתונה, בילי שואל את מריה אם האקרית אמיתית, מריה מזהירה את שרון מדוקטור אנדרסון וניק ופיית עוברים לגור עם סייג' מול אדם וצ'לסי [הכנה לחזרה של התינוק].... [אדם יאלץ לראות את ניק מגדל את הבן שלו על בסיס יומי]

ohadcarrington

New member
סייג' לדעתי לא תשתגע

היא נראית דיי חזקה לאור כל מה שעובר עליה...
מה הקשר של בילי לנטלי?
יו! סוף סוף מישהו מבין שד"ר אנדרסון רעה, רק ששרון לא בהכרח תאמין למריה...
לדעתי בסוויפס התינוק כבר יחזור לסייג'...
החילופי זוגות ממש מעצבנים אותי!

sigalit1000

New member
לגבי בילי

אני לא כזה משוכנעת מה הקשר אבל אני חושבת שהאקרית אמורה לעזור לבילי להפיל את ניומן/ויקטור.... מה שמוזר שהשבוע נראה את בילי הנוכחי וכעבור שבוע כבר יופיע המחליף שלו, זה מוזר קצת לא?

אני מקווה שמריה תעזור לשרון שהאמת תתגלה וששרון תספר למריה בשבוע הבא שהיא תגלה ש"סאלי" לא שלה כי מריה תעזור לשרון לעשות את הדבר הנכון ותמנע משרון הסתבכויות מיותרות..... ואז מריה תתפנה לעלילה משל עצמה

ohadcarrington

New member
אה הגיוני עם בילי...

הם יביאו את המחליף ישר בלי שום הסבר, ויתייחסו אליו כאילו תמיד היה בילי...
&nbsp
נקווה ששרון תצא מזה טוב בסוף ואז מריה תוכל לקבל עלילה משלה ולהיות מאושרת

ohadcarrington

New member
לא יסבירו, איך הסבירו את זה שסטיבן קרינגטון #2 לא דומה

לראשון?
או שרידג' השני לא דומה לראשון?
פשוט מתעלמים....

sigalit1000

New member
הם הקפידו בבילי עד עכשיו היו 6 שחקנים בוגרים וכולם בלונדינים

בילי ה7 לא יהיה בלונדיני, לפחות שישים פאה לחודש ואז "יתרגלו" לשחקן והוא יגיד שהוא החליט לצבוע לשחור..... צופי הסידרה בכלל דורשים להשיב את בילי מילר מבחינתם הוא הבילי המעודף והם לא קיבלו את זה שהוא עבר לבית חולים כללי לאחר שזכה באמי של אופרות הסבון בתפקיד השחקן הטוב ביותר כבילי אבוט [הוא וויקטוריה זכו באותו שנה כשחקן והשחקנית הטובים ביותר מכל אופרות הסבון לשנת 2014] ודווקא בבית חולים כללי הצופים לא אוהבים אותו....

באדם הקפידו ללהק באותו צבע שיער [הקודם היה נמוך יותר] בפיליס הכריחו את החדשה לצבוע לאדום כמו פיליס הקודמת....

ohadcarrington

New member
תראי לא חייבים שזה יהיה אותו צבע שיער...

לפחות נותנים הסבר לכך שהצבע משתנה...
בכלל העדפתי את בילי מילר, אבל אני לא אוהב את הדמות בילי בכללי...
&nbsp
אבל פיליס הקודמת לא הייתה כזו אדמונית, השיער שלה היה יותר לכיוון הבלונד ג'ינג'י מאשר אדום אדום...
&nbsp
בכלל כל הליהוקים לא חייב שהשחקן יהיה דומה, רק אם ממש בא להם....

sigalit1000

New member
אף פעם לא ראיתי את בילי מילר, אני ממש סקרנית לראות איך הוא

בתפקיד, ואיך הוא וויקטוריה היו כזוג, ובכלל הבנת למה בילי הנוכחי פוטר? לא מצאתי משהו לא בסדר איתו, אני כמוך לא אוהבת את הדמות אבל השחקן בסדר....

ohadcarrington

New member
מהממש מעט שראיתי אותו דיי חיבבתי את מילר...

אני אנסה לחפש סרטונים מהתקופה הזו...
&nbsp
מממ יכול להיות שהיה משהו, נגיד הופ ביפים אז היו שמועות שהיא השתתפה באיזה סרט לא הולם וכו'...

sigalit1000

New member
אני לא מאמינה שהוא עשה משהו יש לו משפחה וילדה קטנה במציאות

לפי העיתון בסוף יום הצילומים הכותב ביקש שיכנס לחדר שלו והוא מסר לו מכתב פיטורים [הוא החזיק בחוזה לעוד שנה וקצת], את קלי הכותב פיטר במייל
לגבי הופ היא השתתפה בסרט מאוד לא הולם
מבחינת רשת CBS היא מחוקה והם לעולם לא יחתימו אותה על חוזה ולא יחזירו אותה [לפי הצהרתם]

ohadcarrington

New member
גם ברוק עשתה סרט עם סטיב מ90210 ב97 וביפים לא דיברו על

זה שזה לא הולם...
&nbsp
אולי הוא רב עם מישהו שם בהפקה...

sigalit1000

New member
המוסר השתנה משנת 1997 לשנת 2015

יכול להיות שבשנת 1997 היו מותרים דברים שהיום לא, CBS נהפכה לשמרנית יותר, סיפור העזיבה של אייברי שזו הייתה עלילה רגילה שרצה באופרות סבון נפסלה לשידור כי החליטו שהפעם זה לא הולם למרות שבעבר זה היה הולם, ודרשו מהם לשנות את העלילה ולצלם מחדש, היום כל פרק מקבל אישור מראש וזו הסיבה לפער של 6 השבועות בין הצילומים לשידור.... ומה שבעבר היה מותר לשחקנים לא הולם היום....

לגבי בילי, אני לא חושבת שזה הוא, בגלל שהוא הבילי הרביעי בפחות משנתיים, גם האח של התר טום שכבר גילם את בילי בעבר נלקח שוב לתפקיד בילי ופוטר לאחר 3 חודשים בלי סיבה והסבר.....

ohadcarrington

New member
לי זה לא הפריע בזמנו, וזה גם לא ממש מפריע לי היום...

תראי זה סוג של כפייה ואני ממש לא בעד זה, אם זה מה שהשחקן רוצה אין סיבה לפטר אותו על זה...
&nbsp
יכול להיות שזה משהו של הכותבים, פעם ביפים, כשהדמויות היו זקנות מידיי היו מצעירים אותם (נגיד אריק לפי החישוב המקורי בן עוד מעט 100 ומשהו) והם הצעירו אותו לשמונים ואחת ויצעירו אותו עוד לדעתי... יכול להיות שבמקום להצעיר רק את הדמות מצעירים גם את השחקן

sigalit1000

New member
הפרק של אתמול

מריה מקנאה בהאקרית, אני לא סובלת את קווין, וברור שנטלי תתגלה כבחורה יפה שחבל לבזבז אותה על קווין.....

נראה לי שאדם חושב שהוא יתחמן את לוקה ומשפחתו אבל לוקה ומשפחתו יצאו עם היד על העליונה, אני חושבת שהמשפחה של לוקה הולכת לחטוף אחד מהשלושה: נוח, אדם או בילי..... ליהקו חוטף חזק פיזית לכן מישהו הולך להיחטף השאלה רק מי אתם חושבים שזה הולך להיות?

ohadcarrington

New member
קווין מיצה את עצמו בנישה שלו...

הגיע הזמן להוציא אותו מהארון כמו שהשחקן יצא ויאללה רומן בין קווין לנוח

&nbsp
לדעתי, לוקה ייחטף על ידי נוח...
בילי על ויקטור לא יעבוד, כי זה ויקטור...
&nbsp

sigalit1000

New member
וואו בפרק של אתמול אשלי התעלפה בחתונה

אבל סביר להניח שהחתונה תמשיך כי בספוילרים הם בירח דבש, לפיית קשה להיות רחוקה "מסאלי" מעניין מה יקרה שהיא תגלה "שסאלי" לא קיים....

בשבוע הבא שרון מגלה "שסאלי" לא חולק איתה DNA ושהוא לא הבן שלה, היא תלך לדבר עם דוקטור אנדרסון ותגלה מי היא ומי התינוק שברשותה, שרון תבחר להסתיר ולא לגלות לאף אחד
, הכותבים סיפרו שהסיפור יגיע לשיא בסוף ינואר תחילת פברואר [כל זה כבר צולם]

ohadcarrington

New member
אנא עראף נראה לי שפיית' רגילה לדברים האלה כבר

הוא כן מת הוא לא מת הוא כן אח שלי הוא לא אח שלי הוא כן חי הוא לא חי...
&nbsp
נראה לי שלאשלי יש עלילה חדשה עם הבריאות שלה או משהו...
&nbsp
ברור ששרון לא תספר, באסה, אז זה בדיוק לסוויפס?

למעלה