סיכום שבועי D:

YuvalSP

New member
סיכום שבועי D: ../images/Emo203.gif

שיר השבוע של סאם:
שיר השבוע לא של סאם:
להקת השבוע:
תוכניות השבוע:
סרט השבוע:
מאכל השבוע:
תמונת השבוע:
ציטוטי השבוע:
משהו מצחיק שקרה לכם השבוע:
מישהו שעשה לכם את השבוע:
מישהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע:
משהו שהרס לכם את השבוע:
תכנונים לשבוע הבא:
איך היה יום העמצאות? ^^

נסטי XD

New member
../images/Emo104.gif

שיר השבוע של סאם: -- לא שמעתי שיר השבוע לא של סאם: הרבה.. להקת השבוע: אמממ rage against the machine תוכניות השבוע: -- סרט השבוע: וידוייה הסודיים של כוכבת הוליוודית- נו הזה עם ג'וג'ו הזמרת מאכל השבוע: סלט
תמונת השבוע: אני במהירה ציטוטי השבוע: ~מדברת עם חברה שלי~ אני:"לא לא מטומטמת!,אני פשוט לא חכמה" ~אחותי~ שי:"ואז בשמיכה מתה לי ציפור מתה" XDDD ~יש לי מורה למתמטיקה מצחין. זה כבר לא מצחיק.~ אני:"ואני יושבת שם, מחכה לאזעקה שתהיה לי סיבה מוצדקת לשים מסכת אבך..." משהו מצחיק שקרה לכם השבוע אמממ.....לא היה כלום מצחיק.. מישהו שעשה לכם את השבוע: שיקוש- כפרות מישהו שהרס לכם את השבוע: אבא, מיכאל משהו שעשה לכם את השבוע: שהוא נגמר DX משהו שהרס לכם את השבוע: שיש מתכונת..XSS תכנונים לשבוע הבא: לחרוש-להתכונן-לשמוע בריטני ולתכנן את הקפיצה מצוק שלי איך היה יום העצמאות?? פסדר, בכלל לא אכלתי בשר כי המשפחה שלי עלצנית כמו פרה...XD

Johnni456

New member
חחחחחח הרגת אותי עם הציטוטיםXDD../images/Emo79.gif

"ואני יושבת שם, מחכה לאזעקה שתהיה לי סיבה מוצדקת לשים מסכת אבך..." XDDDDDD

נסטי XD

New member
XDככהההה

זה היה בלתי נסבל.
הרגשתי כאילו נגמר האויר הצח בעולם.....

i love CONE1

New member
אני קצת חדשה ואם אפשר אז: הסיכום השבועי שלי

היי אני מתה על סאם וגם לפי הכינוי שלי גם על קון... XD שיר השבוע של סאם: Always שיר השבוע לא של סאם: Thank you for the venom-My Chemical Romance, Shut Up-Simple Plan (אני יודעת שהשירים האלו ישנים... אבל יש שיר שהוא חדש!!!! Know your enemy-Green Day להקת השבוע: ברור שסאם!!! אבל גם גרין דיי.. בגלל שהם הוציאו סינגל חדש וסיימו את האלבום והוא ייצא ב-15 לחודש!!! תוכניות השבוע: לאהוב את אנה סרט השבוע: אקס-מן המקור וולברין מאכל השבוע: עוגת העצמאות של סבתא... XP (איזה כאפות אני...) תמונת השבוע: התמונות החדשות של גרין דיי ומההקלטות של סאם. ציטוטי השבוע: So many people treat you like you're a kid. So you might as well act like one and throw your television out of the hotel window- מישו ממיכמיקאל רומאנס ניראלי שג'רארד... משהו מצחיק שקרה לכם השבוע: ... ראיתי סוף כל סוף את A Big Package For You של סימפל פלאן מישהו שעשה לכם את השבוע:כל החברים החמודים והמתוקים שלי!!!!! מתה עליכים!!! מישהו שהרס לכם את השבוע: ההורים שלי!!! אחרי שקניתי כרטיב לרוק עצמאות הם החליטו שאני לא הולכת... :( משהו שעשה לכם את השבוע: למדתי לנגן מלא מלא שירים חדשים ואני עוד מעט אתחיל להקליט אותם ולפרסם ביוטיוב משהו שהרס לכם את השבוע: צריך לפרמט לי את המחשב... :( תכנונים לשבוע הבא: להקליט, לצלם קליפים וליסוע לידיד שלי בגיבעתיים!!!

PerfectSP

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo190.gif

הציטוטXDDDDDDDD יצא לי לזרוק פעם גיטרה מהחלון^^ - ביג פאקג'~ריר~ את מוזמנת לפורום שלהם,את יודעת^_^ - וברוכה הבאה לךD: אני יסמיןD: - מנגנת בגיטרה?איזה שירים למדת?^^ - המ פעם הבאה כשאת רוצה להגיב למשהו את יורדת לסוך של ההודעה שאליה את רוצה להגיד ועושה "הוסף תגובה\ תגובה מהירה" <:

i love CONE1

New member
אה תודה...

חצמזה אני יודעת מי את... פגשתי אותך בשדה תעופה כשחיכינו לדיוויד (שבסוף לא בא
)

PerfectSP

New member
אההההההההההה ../images/Emo190.gif

אופ
חח אני לא זוכרת את הפנים אני מאמינה שאני מכירה אותךD:

i love CONE1

New member
אני לא מאמינה!!!

אני לא מאמינה שאת לא זוכרת אותי!!!! סתם לא... זה בסדר הנה להנאתך תמונה:

PerfectSP

New member
אה נו פסדר,פנים אני מכירה!@ ../images/Emo190.gif

XDDD אני תמיד הייתי קשה בשמות

Johnni456

New member
להלהלהלה../images/Emo79.gif

שיר השבוע של סאם: הממ בקושי שמעתי.. אולי some say שיר השבוע לא של סאם: מלא שייגעצ ומוניקה סקס להקת השבוע: כל מי שהופיע ברוק עצמאות
תוכניות השבוע:
סרט השבוע: שוב בן 17
חחח מאכל השבוע: כלמיני.. תמונת השבוע:
ציטוטי השבוע: מלא של יובל מנדלסון מרוק עצמאות XD יש איפשהו למטה.. הבנאדם הזה הכי מלך וסטלן ושיכור בעולם!
משהו מצחיק שקרה לכם השבוע: רוקצ [?] מישהו שעשה לכם את השבוע: חברות מישהו שהרס לכם את השבוע: הוא קצת.. משהו שעשה לכם את השבוע: רוק"צ
משהו שהרס לכם את השבוע: בי"ס.. תכנונים לשבוע הבא: אודישנים למגמת מוזיקה
איך היה יום העמצאות? ^^ הכי כיף בעולם!

nofnof12

New member
יובל מנדלסון הרג אותי! אני שמה ציטוטים.. כנסו

מפגר במובן הטוב... יובל: "אתם רוצים שמישהו אחר יופיע?" קהל: "כן" יובל: "לא יא חבורת מפגרים אתם לא רוצים! בואו ננסה שוב" יובל: "אתם יודעים מה אני רוצה לעשות עכשיו? להזדיין איתכם! עם כולכם! ביחד!!!!! אתם חושבים שזה אפשרי?"

Johnni456

New member
חחחחחח כןןןןןXD../images/Emo79.gif

"אני מוסוליני!!!" "הוא רגע עושה לי סולם גנבים ואז אנחנו נמשיך עם החרא הזה!" חחח אני מתה על הבנאדם הזה הוא כזה מלך

למעלה