סיכום שבועי!!

tali44

New member
סיכום שבועי!!../images/Emo20.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:בגרות במעבד בביולוגיה הלכה לי טוב, מתכונות באנגלית כנ"ל, המבצע של סלקום [
] וכמה ימים נחמדים כאלה... דבר רע במיוחד שקרה השבוע: ימים קצת מוזרים.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: 2 מתכונות בתושבע, מתכונת ובגרות בביוטופ. סרט השבוע: - - ספר השבוע: - - אמן השבוע: מדונה!!
שיר השבוע:La Isla Bonita - Madonna המלצת השבוע: אל תקנו מ- fox!
ציטוט השבוע: - - אתר השבוע:
ופייסבוק, כמו תמיד. תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): מדונה באה לארץ באוקטובר!!11

tali44

New member
יש לי טראוומה מהם!../images/Emo69.gif

בחורף חיפשתי בנורות קפוצ'ון מזורגג ב-5 סניפים ולא היה!! והם לא הביאו עוד במלאי וזה היה רק איזה חודש\ חודש וחצי אחרי שהקולקציה יצאב בכלל!! ועכשיו קניתי משם חולמה ב- 180, אבל משום מה אני נראית איתה בהריון!
מאחורה היא ממש יפה לי! אבל מקדימה יש בד רופף בבטן וזה עושה ממש בטן מדומה. אז החזרתי את החולצה שחלמתי עליה בלילות.

mutantNINJAX3

New member
הוי, אני קניתי עונה שעברה בחורף חולצה שנראתה

כמו כותונת לילה XDDDD אבל היא ממש יפהD:

JackBaltar

New member
ואני

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: זכיתי ב100 ש"ח בחיש-גד של 5 שקל
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הידיעה שאצטרך לעשות קורס קיץ (אבל הפורום עזר לי לצאת מהדיכי
) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פגישת צוות פרויקט והתחלת העבודה המעשית. קדימה עבודת שטח!
סרט השבוע: ראיתי את צ'ארלי שוב, רציתי לעשות לו כבוד אחרון לפני שתדונו אותו בהצבעה
ספר השבוע: ---- אמן השבוע: ---- שיר השבוע: Disneyland Haunted Mansion Holiday המלצת השבוע: תנסו צ'ימיצ'ורי על חומוס, סטארט-אפ! ציטוט השבוע: Life's a bitch and than you die (משיר מפסקול של דוסון קריק. יואו, אני ממש זקן, אתם בטח לא תדעו על מה אני מדבר...
) אתר השבוע: --- תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): (גונב) מדונה באה לארץ!! סופסוף

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifדווקא נשמע טוב צ'ימיצ'ורי על חומוס..

וישש! מתי מדונה באה???

tali44

New member
באוקטובר!@##$$%&&*)

אבל זה עדיין לא רישמי 100%. כאילו מדוהנ כתבה שהיא רוצה לבוא, עכשיו מנסים למצוא לזה סידור, איפה, למה, כמה... כי זה עסק נורא (!!) יקר להביא אותה (תפאורה, רקדנים, במה, נגנים, מסכים ושאר אפקטים...
) חוץ מזה שעצם השם שלה מייקר את ההופעה. נקווה לטוב. ~חייבת למצוא עבודה בחופש~

Oyster Girl

New member
שבוע טוב ורע ביחד ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתה שבירת דיסטאנס דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נגמר הקורס הראשון
וזה מעציב אותי מאד...חוצמזה הייתי במיון וזאת הייתה חוויה מחרידה. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: דפש מוד
, אולי פסטיבל הביטלס ובלי קשר האפיפיור מגיע אז יטחנו אותנו במשמרות. סרט השבוע:
ספר השבוע:
אמן השבוע: דפש מוד שיר השבוע: underneath it all המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע: לא הייתי במחשב עד היום... תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): התגעגעתי אליכם

tali44

New member
למה היית במיון?!../images/Emo2.gif

ואגב, את מגיעה לפסטיבל הביטלס?! באיזה יום? כי זה ממש ליד הבית שלי, 10 דק' בליכה ואני הולכת לשם ביום חמישי.

Oyster Girl

New member
חטפתי מכה חזקה בגזע המוח ../images/Emo54.gif

איבדתי הכרה וכשהתעוררתי הקאתי כמה פעמים. פינו אותי לבית חולים עם חשד לזעזוע מוח והחשד עדיין קיים אבל לא ברור מה נסגר.

tali44

New member
OMG!!!../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

ואוו, אני ממש שמחה שלא קרה לך משהו נוראי!!
ומה ז"א חשד לזעזוע מוח? לא רואים את זה כבר מייד? (כאילו אין לזעזוע מוח השלכות ששמים להם לב, או מה?)

Oyster Girl

New member
לזעזוע מוח יש 3 סימנים ../images/Emo54.gif

איבוד הכרה, הקאות ואיבוד זכרון. השניים הראשונים קרו לי מיד, השלישי קורה לי עכשיו...

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאוי ../images/Emo5.gif תרגישי טוב!!!

עשו לך CT וזה? ממה קיבלת מכה?

Oyster Girl

New member
כן... ../images/Emo54.gif

את המכה קיבלתי משק אגרוף ששוקל מאה טון בערך, העניין הוא שעפתי באוויר ואחר כך הראש שלי קיבל מכה מהתחתית שלו, שזה ממש רע

למעלה