סיכום שבועי

JAP Noa

New member
סיכום שבועי../images/Emo203.gif

אתם יודעים מה לעשות
משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:החג עם כל המשפחה חוץ מההורים
משהו רע שקרה לך השבוע:לא חסר...... אכזבת השבוע:גם לא חסר..... שיר שלא הפסקת לשמוע: Andre Merritt & Chris Brown-Disturbia Jordin Sparks - Break Them Chris Cornell - Scream התחדשות השבוע:קרמבוווו
תוכנית השבוע:עקרות בית נואשות,העשב של השכן ומגרש ביתי סרט השבוע:החופשה ספר השבוע: מאכל השבוע:קרמבווו. והפונדו במקס ברנר יציאת השבוע:מקס ברנר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לגשת לתיאוריה.אוי וגם יש בצפר.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:לא רוצה חח אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אני אח שלי ובנדוד שלי ראינו האח הגדול והיה את הקטע שמעיפים את כולם. בנדוד שלי:"מי למעלה?" אח שלי:"המיתחנגל"
וגפ בקטע שעינב שאלה את צבר אם הלב שלה יכול להפסיק לעבוד חח בנדוד שלי:"עשתה ממנו קב"ן" חחח ~~~~~~~~~~~ אני:"אם בפרו הקודם היה אותם למה עכשיו צריך לקנות?" אח שלי:"כי אמא שלהם כלבה!מניאקים..." חחחחח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בסדר הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
"הוא הלך וקנה לה כרטיס לרכבת..שתיסע."

"העיקר שתהיה במקום שהיא רוצהההההההההההההההההההההה. האישה של חייו אישה מתייסרת..לא יכולה בלעדיו, אבל היא לא שם בשבילו.. הוא חי את חייו והיא חייה בסרט. היא תלך לדרכה, לא תהיה עוד שלו."
משהו טוב שקרה לך השבוע: היה שבוע בנזונה
היה פשוט כיףכיףכיף
כל הזמן הייתי בפעולה חחח
הייתי עם חברה בשגרירות וסתם הסתובבנו בת"א והיה פשוט כלכך כיף
וקיבלתי מלאמלא חדשות טובות, ודברים שאני ממש מקווה שייקרו.
משהו רע שקרה לך השבוע: כל השבוע הייייתי חולה.
כאילו מה נסגר? אני מרגישה מממממממש רע. היום כל הלילה התעטשתי עד שהצלחתי ללכת לקחת לורטדין
וסתם היה לי חרא של בוקר היום. אני מסוגלת לירות במישו.
אכזבת השבוע: שלא יצא לי לראות את רוזו'ש
ושלא קיבלתי עוד תאריך לטסט
שיר שלא הפסקת לשמוע:
Rihanna - Disturbia
אהבת נעוריי - שלום ושלמה
No Promises - Shayne Ward
אוהד חיטמן - הרגע הבא, קרוסלה, האישה של חייו, אי אפשר, לכבודך.
התחדשות השבוע: לא קניתי כלום
אני חוסכת לעוד שבועיים וחצי..אמןאמןאמןאמןאמן
תוכנית השבוע: אחים ואחיות
וגוסיפ כמו תמיד. היה פרק מעולה
סרט השבוע: לא ראיתי סרטים השבוע
ספר השבוע: מספר חסוי של אנערף מי. סיימתי אתמול. מעולה מעולה מעולה מעולה מעולה. מממממש מומלץ
מאכל השבוע: אייייס בלנדד שוקולד לבן מקופיבין [למה לא היה מוקה?
] ופיצה בתזונה באיזבלה.
אחלה ארוחת חג
יציאת השבוע: ביום ראשון עם הבנות היפות שלי לגלידה
יום שני היה לחברה שלי מסיבת גיוס עם המשפחה ובאנו והיה ממש מצחיק
ואתמול עם אחת מה-BFFז לשגרירות
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקבל תאריך לטסט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111
וההפלגה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אחת מה-BFFז לפני שהיא מתגייסת
ואת הBFF השנייייה שלא ראיתי יותר מידי זמן וזה לא מתאים לי העניין הזה!
אדם שעשה לך את השבוע: היפות שליייייייייייייייייייייי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחח ווואי היה מלא ואמרתי לעצמי שאני חיייייבת לזכור ושכחתי
תמונת השבוע:
My Current Biggest Dream..
למישהו יש איזה 10,000 שקל להלוות לי בשבילו?
התוכניות שלי לשבוע הבא: לנוח מלא..הפלגה ביום שישי
ללכת לשלם על הכרטיס טיסה ל-L.A [אמןאמןאמןאמןאמןאמןאמן]
אחת מהBFF מתגיייסת אז ללכת לגיוס שלה
ואנחנו גם נפגשות יום לפני זה בגרג וזה
ארוחת חג בירושלים לכבוד קרובים שלי מארה"ב, לBFF השנייייה נגמר המלווה אז ללכת לחגוג את זה
ולקבל תאריך לטסט!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היו חלקים יותר טובים והיו חלקים פחות טובים..ראשון שני היו כאלה מושלמים. שבוע טוב לכולם
קראת? מה הדבר שהיית מוכנה להוציא עליו אפילו מיליון דולר? [אם היה לך
]

Keren 104

New member
עונה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה הרבה קניות וחברים משהו רע שקרה לך השבוע: הספר המפגר הזה סיפר אותי ממש ממש לא כמו שביקשתי
אכזבת השבוע: התספורת שיר שלא הפסקת לשמוע: mayday parade- miserable at best התחדשות השבוע: נעליים מפול אנד בר , חולצת גולף אםורה מפול אנד בר, מחזיק מפתחות מפול אנד בר, צעיף, תיק, חולצה של סטארבאקס , חולצת גולף שחורה מקסטרו, עליונית לבנה מקסטרו ונעלי בובה שחורות מקסטרו. תוכנית השבוע: סאנסט טאן סרט השבוע: המספריים של אדוארד.. חחח אני וחברות שלי כל הסרט מבקרות את הסרט וקוטלות אותו וחברה שלי מזה כעסה כי היא ממש אוהבת את הספרת הזה חחח ספר השבוע: האדם מחפש משמעות.. אני חייבת לקרוא את זה לספרות וזה ממש ממש ממש משעמם! מאכל השבוע:קאפקייקס! יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יוון!!!!!!!!!!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הרבה אנשים חדשים אדם שעשה לך את השבוע: שני ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לנצל את החופש מה שאומר שופינג ואז בשישי יוון ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה

JAP Noa

New member
קראתי..גמני בשישי נוסעת ליוון../images/Emo6.gif

כאילו בהפלגה וזה חחח, וזה לא רק ליוון אלא גם ללימסול. תהני
לאן ביוון את נוסעת?

Keren 104

New member
וואו זה נשמע מדהים!

תמיד רציתי להיות בקרוז מגניב כזה בספינה ענקית עם בריכה וקזינו וכל הדברים המגניבים האלה חחחח אני נוסעת לאתונה לסימינר ככה שלא ממש ייצא לי לטייל או יותר חשוב לעשות שופינג

JAP Noa

New member
חח אין שופינג ביוון..

לפחות לא אחד ששווה משהו
ונשמע ממש אדיר, תהני
במסגרת מה את נוסעת?

Keren 104

New member
אני מניחה שאת צודקת ,

באמת שופינג זה כנראה לא הצד החזק של יוון.. הם יותר בקטע של לשבור צלחות. אני נוסעת במסגרת התנועה. קוראים לנו CISV וזו תנועת נוער בינלאומית. במשך השנה יש פעולות בדיוק כמו בצופים ובכל תנועה אחרת אבל בקיץ במקום מחנה קיץ באיזה יער או משהו כזה יש לנו משלחות לחו"ל. בכל משלחת יש 4 חניכים שנוסעים למדינה מסויימת ושם יש מחנה סגור שבו יש משלחות מכל העולם וכל הקטע זה להנות ולהכיר אנשים :) לכל שכבת גיל יש כמה מחנות שמזמינים אליהם את ישראל ככה שמכל שכבת גיל יוצאים בערך 4 משלחות פחות או יותר..זה משתנה.. אני נמצאת כרגע בשכבה בוגרת (אנחנו קוראים לזה JB) וכשאתה כבר לא חניך אז במקום המחנות קיץ יש סימינרים של בערך 5 ימים (המחנה קיץ הוא בערך חודש). הסימינרים הם בערך אותו הדבר כמו המחנות קיץ רק הרבה הרבה הרבה יותר שווה כי אתה כבר בוגר והכל הרבה יותר משוחרר ובאמת ממש ממש סומכים עלינו ככה שבאמת כמעט ואין גבולות.

למעלה