סיכום שבועי

JAP Noa

New member
פוליבר../images/Emo99.gif

בהצלחה במיונים למכ"ית..את בטוחה שאת רוצה את זה? זה בין התפקידים היותר קשים ופחות מתגמלים שיש. בהצלחה בכלמקרה

h e n y

New member
כמה שהמיונים קשים

לכי על זה...
זה עדיף מאשר הצבא יתקע אותך בתפקיד מעפן{זה מה שעושים בכלל צה"לי...} בהצלחה!!!! תני את כל כולך בזה...

MeItOsH

New member
Blissful♥

משהו טוב שקרה לך השבוע:יום ראשון בבית שאן..והיום לפנות בוקר..סופסוף מצאתי את האומץ ונישקתי אותו.. משהו רע שקרה לך השבוע:האנגאובר..
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:bottom of the ocean - miley cyrus these 4 walls - miley cyrus i still - backstreet boys i want it that way - " " Incomplete - " " Inconsolable - " " can you hear me - enrique iglesias התחדשות השבוע:ממ..עגילים לאף [שקניתי ביום רביעי..קניתי 3 ונשאר לי 1]..טרנינג של בובספוג..קשת [בלייר] פנינים..חזייה...וזהו נראלי.. תוכנית השבוע:גוסיפ..כי זה הדבר היחידי שיצא לי לראות סרט השבוע:איירון מן ספר השבוע:
מאכל השבוע:עוגת מוס שוקולד וקוקוס של אמא יציאת השבוע:אתמול/היום לפנות בוקר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ממ..בצפר. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את המפרי שלי..
אדם שעשה לך את השבוע:חן ביבר המלכה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אווירה. תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:מממ..ללמוד קצת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:התחיל נחמד..באמצע היה חרא..אבל נגמר בצורה הכי טובה שיש

למעלה