סיכום שבועי!!

tali44

New member
סיכום שבועי!!../images/Emo23.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
!!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:מפגשי פורום בריטני וכמובן של הפורם הזה!!
וכל מני דברים נחמדים... דבר רע במיוחד שקרה השבוע:קצת עצבים.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אולי סופסוף ללכת לים וכמובן - יוצא לג'וני סרט חדש!!! סרט השבוע:"דמדומים", "הבת של הבוס שלי". ספר השבוע:"ווידויים של שופהוליק". אמן השבוע: בריטני, ג'וני ומדונה. שיר השבוע: Get Together המלצת השבוע: ציטוט השבוע: "קינוח אחד וארבעה כפיות"
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): מפגש פורום הבא עושים בסנטר!

JackBaltar

New member
מתרץ למה לא כותב סיכום שבועי ../images/Emo9.gif

אני ממש סחוט מתקופת הבחינות ואין לי כח לכלום, בעיקר לכתוב שעבר עוד שבוע דוחה של לימודים..... מצטער על אווירת הדיכי, זה יעבור עוד שבועיים

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מפגש אתמול!
וקניתי בסוף כרטיסים לטניס :) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כלום :) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: טניס! ישראל נגד רוסיה!!!! =] סרט השבוע: המממ לא ראיתי.. ספר השבוע: ניו מון אמן השבוע: אדם למברט
שיר השבוע: כל מיני המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: הברקה של אחד מהפרשנים בערוץ הספורט שפרשן באחד מהמשחקים בווימבלדון לפני כמה ימים, דיבר על אחד השחקנים: "אפשר לראות לאן רודיק אוהב לכוון את ההגשה שלו. ישר או לצדדים!" לא ראיתי את זה בעצמי, מישהו בפורום טניס כתב את זה. חחחחח איזה צוות פרשנים מפגר, הם בלתי נסבלים
כאילו, לאן עוד אפשר לכוון הגשה???? XDDDD אתר השבוע: תפוז ופייסבוק תמונת השבוע: התמונה עם טלי ודמדומים, אין לי כוח להעלות שוב
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: יומולדת לחברה שלי שעשינו אצלי בבית, מפגש ונגמרו הבגרויות השנה דבר רע במיוחד שקרה השבוע: בגרויות (אבל נגמר) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ אולי שיעור נהיגה ראשון, סרט עם חברה שלא ראיתי המון זמן סרט השבוע: משוגעים מאהבה. סתם כי זה חמוד ספר השבוע: עימות המלכים (הוא הולך להופיע בעוד הרבה סיכומי שבוע) אמן השבוע: קולדפליי שיר השבוע: lost של קולדפליי המלצת השבוע: ים ציטוט השבוע:- אתר השבוע:
ופייסבוק תמונת השבוע: אין לי כוח להעלות אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אני את הבגרות שלי בלשון כבר עשיתי!

למעלה