סיכום שבועי
|פסטרמה|

סיכום שבועי../images/Emo70.gif |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע: דבר רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא: משהו שהייתי משפר בשבוע: היום הכי טוב השבוע: היום הכי רע השבוע: שיר השבוע: קליפ השבוע: איש השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: פורום השבוע: קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? : ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: *והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: שבוע טוב

א ת ו ש ש

New member
עונה

הדבר הכי טוב השבוע:אני מוכנה כמעט לגמרי לבצפר!! דבר רע שקרה השבוע:כל מני כגון נפילה כואבת על האף תוכניות לשבוע הבא:אין משהו... משהו שהייתי משפר בשבוע:כמה דברים.. היום הכי טוב השבוע: היום הכי רע השבוע:היום שיר השבוע:/ dream theater - hollow years קליפ השבוע:show me how to live-audioslave איש השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע:אקווה נובה תפוח אגס! סדרת השבוע:אוי ואבוי לי לא נשאר מה לראות אני רואה באזז
ספר השבוע:שומרת אחותי סרט השבוע:מלך האריות 2 חיחיחה פורום השבוע: קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? :כן ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: בסדר... כואב לי האף!
*והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: אוו... האנטומיה של גריי,אי אר, האוס! אין לי סדרה מועדפת מבין הסדרות האלו

מסככם

הדבר הכי טוב השבוע: הוצאתי ויזה לארה"ב
דבר רע שקרה השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: למצוא דיל טוב לארה"ב, ולהתחיל ולגמור את העבודה בערבית. משהו שהייתי משפר בשבוע:
היום הכי טוב השבוע: שישי. היום הכי רע השבוע: רביעי. שיר השבוע: Let's Wait Awhile של ג'נט
קליפ השבוע: Alright של ג'נט
איש השבוע:
מאכל השבוע: שקשוקה
משקה השבוע: סודה תפוחיםץ סדרת השבוע:
ספר השבוע:
סרט השבוע:
פורום השבוע:
קומונת השבוע:
אהבת את עצמך השבוע? כן XD ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: מעולה. *והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: כמעט ולא רואה טלויזיה

שלח באמצע ../images/Emo46.gif |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע: שפיים, חברות דבר רע שקרה השבוע:אין
תוכניות לשבוע הבא:טורקיה עוד שבוע! והצגה עוד 6 ימים! משהו שהייתי משפר בשבוע:אין
היום הכי טוב השבוע:יום רביעי-שפיים היום הכי רע השבוע:אין
שיר השבוע:year 3000-busted,fallen leaves קליפ השבוע:אין משהו מיוחד.... איש השבוע:לא יודעת... מאכל השבוע:פירה משקה השבוע:אייס קפה סדרת השבוע:היפה והחנון ספר השבוע:
סרט השבוע:
פורום השבוע:הפורום הזה+פורום סימפלאן קומונת השבוע:לא יודעת.. אהבת את עצמך השבוע? :יאפפ ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?:דיי טוב *והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: האוס, בטי המכוערת, היפה והחנון, סמולוויל, הישרדות, בוסטון ליגל. יש עוד אבל אלה ההכי טובים שיש
שבוע טוב לכולם!

א ת ו ש ש

New member
האוס../images/Emo99.gif

היפה והחנון זה כל כך מצחיק עם נטיה למטומטם הן כל כך איך נגיד את זה בצורה נחמדה לא כל כך אינטיליגנטיות!! צ'יס!!!! ת'אמת נמאס מהמבטא שלו
ו-13 עם ההנינגטון זה כל כך עצוב
ואמבר
פרק אחרון עצוב...

Duo Maxwell

New member
:)

הדבר הכי טוב השבוע: גיליתי שאני בין 50 הזוכים בדמיין 2018. דבר רע שקרה השבוע: סתם, חוסר מצב רוח. תוכניות לשבוע הבא: לישון, והרבה. משהו שהייתי משפר בשבוע: - היום הכי טוב השבוע: ... היום הכי רע השבוע: ... שיר השבוע: Cinderella - Heartbreak Station קליפ השבוע: - איש השבוע: סבתוש! מאכל השבוע: עוגת שוקולד. משקה השבוע: מים. סדרת השבוע: NUMB3RS ספר השבוע: - סרט השבוע: - פורום השבוע: ניקלבאק
קומונת השבוע: - אהבת את עצמך השבוע? : לא ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: ככה ככה. *והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: נגיד... דקסטר.

באיחור ../images/Emo122.gif

הדבר הכי טוב השבוע: הוא
דבר רע שקרה השבוע: הוא
תוכניות לשבוע הבא: הוא
סתם
אממ ללכת לבאר שבע? לקנות תחפושת למוסדדדד ב-16.8! משהו שהייתי משפר בשבוע: כמעט הכל. היום הכי טוב השבוע: רביעי היום הכי רע השבוע: שישי שיר השבוע: המון של מיוז קליפ השבוע:
איש השבוע: הוא מאכל השבוע: פתיתים? משקה השבוע: מים :O סדרת השבוע: פרדייז הוטל
ספר השבוע:
סרט השבוע:
פורום השבוע: דה יוזד קומונת השבוע: בולט פור מיי ולנטיין אהבת את עצמך השבוע? : נופ ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: עייפה *והשאלה השבועית- המלץ על סדרת טלויזיה כלשהי: הייתי ממליצה לכם על פרדייז הוטל אבל נגמר, וכמוב שאהובי ניצח
אמממממממממ... מחשבות פליליות

למעלה