סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
הגשם העיר אותי../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:קניתי בגדים ויורד גשם. משהו רע שקרה לך השבוע:לא היה בקסטרו את המכנסיים שרציתי במידה שלי.אין בכלל... שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:when i grow up התחדשות השבוע:בגדים ושרשרת מקסטרו קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):איך פגשתי את אמא!! סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע:אין מאכל השבוע:שניצל תירס איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש. ולקנות את הספר של גוסיפ גירל אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
איפה מצאת גשם?../images/Emo12.gif

ואיך משיגים גםםםםםםםםם? בא לי חורף

Keren 104

New member
גם אצלינו ירד גשם!!

ובדיוק היה שיעור ספרות ופתאום מישהו צועק גשם גשם וכלום כמו מפגרים רצו לחלון XD

JAP Noa

New member
"I'm Coming To Terms..I'm Startin' To Learn."

משהו טוב שקרה לך השבוע: פירסמו ציוני בגרות ואני ממש מרוצה!
סיימתי עם סופי בביולוגיה 91..מי היה מאמין
וזהו יצאו אחלה ציונים, ולא סתם שלא נכשלתי בתנך ובאזרחות אלא בתנך קיבלתי 89 ובאזרחות 80!!!
ואני והBFF עשינו ערב סרטים והיה כל כך מצחייייייייייייייייייייייק
ובכלל נפגשתי מלא עם החברות היפות שלייייי
משהו רע שקרה לך השבוע: נכשלתי בטסט ראשון
וכל מה שמתלווה לזה.
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: הוווווווו אוקיי סוףסוף יש לי שירים חדשים לדווח עליהם! Coming To Terms, Show Me What Im Looking For, Beautiful World - קרוליינה לייר. Unwritten - נטשה בניגפלד No Promises - שיין וורד Something Like That - Tim McGrew
התחדשות השבוע: היה שבוע ממש צולע
הDVD של גוסיפ שהגיע סופסוף
טבעת ממגנוליה שיש עלייה 2 פרפרים מאבני סוורבסקי
והספר של גוסיפ שיגיע שבוע הבא
קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל עונה 1 בדיוידי!!!1
סרט השבוע: וואי מממ הייתי עם חברה באהבה בסימן קריאה וזה כזזזזזזזה סרט מכוער
התאכזבתי לגמרי.
ספר השבוע: לא היה אחד כזה
מאכל השבוע: ווופל בלגי בלה גופרה
וסתם חחח כמות הטחינות בשבוע האחרון הייתה מטורפת..נראהלי בערך כל יום יצאנו לביתקפה. איייים סו ברווווווק.
איש/אשת השבוע: ההורים המושלמים שלי!!!
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום?
שייגמר החג הזה במינימום תקלות וכמה שפחות בלאגן
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את בת דודה שלי! אבל אין הרבה סיכוי שזה ייקרה
תמונת השבוע: מצאתי את התמונה הזאת לפני כמה ימים, זה מאיזה יום שלי ולאחותי ממש שיעמם
הודגש באמצעות מדגישומטיק
קראת? שנה טובה ומתוקה

LeRanch

New member
עונה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: טסים לטורקיה בסוכות
וציוני בגרות מטורפים - כל מיני 85+ למיניהם בהיסטוריה, ספרות, הבעה ואזרחות, 92 בתנ"ך, 93 בג"ג, 98 בערבית, 95 סופי באנגלית (5 יח'). רק המתמטיקה תקוע (76 סופי ב-4 יח'
) אני גאה בעצמי
משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: האלבום something else של רובין ת'יק. התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): פילדלפיה זורחת, נמלטים, על טבעי! סרט השבוע: Speed (כן כן באיחור של מיליון שנה ראיתי אותו) ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת לאחותי, ראש השנה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

שנה חדשה!

משהו טוב שקרה לך השבוע: פגשתי את החברה' שלי מארגנטינה..גידו,בנחמין(בני) ואנטוניו(טוני)! משהו רע שקרה לך השבוע: אנשים באים אלי ואומרים לי שאיבדתי את הפלפל שהיה בי! שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: The Script - "The Man Who Can't Be Moved" התחדשות השבוע: אין.. קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): הרבה... סרט השבוע: לא טיפוס של סרטים.. ספר השבוע: ליצני החצר. מאכל השבוע: פיצה... איש/אשת השבוע: אין.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:כל המשפחה בבית!! תמונת השבוע: -שבוע טוב ושנה טובה-

ME

*חדשה*
משהו טוב שקרה לך השבוע:פרסום ציוני בגרות !! 97 בבגרות בסוציולוגיה:)
ושיעור נהיגה ראשון
משהו רע שקרה לך השבוע: .. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Jason Mraz - I'm Yours Billie Myers - Kiss The Rain התחדשות השבוע:סווצ'רט מפ&ב וכמה דברים לחדר:) תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):90210, דה הילס
סרט השבוע:!Mamma mia מאכל השבוע:קרמבו !! איש/אשת השבוע:אני
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופשש ראש השנה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את המורה לנהיגה חח:) תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני נעה, וכל דבר שאת צריכה או רוצה את יותר ממוזמנת לפנות אליי
וכל הכבוד על סוציולוגיה

BlairStein

New member
עונהה

משהו טוב שקרה לך השבוע: חלה ירידה בהתחממות? חחח... משהו רע שקרה לך השבוע: היה שבוע קשה...אני מותשת. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: שיר אהבה אינדיאני של עלמה זהר חחח זה ממכר!!!!!!! התחדשות השבוע: קניתי שתי חולצות, שלושה סוודרים, מכנס וצעיף חחח קישור השבוע: אין כזה תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): לא ראיתי כלום חוץ מגוסיפ...אין לי זמן לטי.וי סרט השבוע: אין ספר השבוע: אנה קארנינה בפעם המי-יודע-כמה אבל הפעם בעברית!!! מאכל השבוע: רייס בולס...יש לזה שם יפני כלשהו שאני לא מצליחה לקלוט... איש/אשת השבוע: אין כזה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם (בויפרנד) חוזר...
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדםם תמונת השבוע: אין תמונה!

Robin Sparkles

New member
אנה קארנינה! ../images/Emo6.gif

לפני י"א רצו שנקרא את הספר אבל אף אחד לא באמת קרא אותו חחח.. ראינו את הסרט. למרות שאמרו שהוא שונה מהספר

BlairStein

New member
אויש זה אחד הספרים...

קראתי אותו מיליון פעם באנגלית ועכשיו החלטתי שאני רוצה לשפר את העברית שלי שתהיה יותר גבוהה ולשפר את הקריאה שלי... אז אני קוראת אותו שוב (!) בעברית ואני נורא נהנית... זה ספר כ"כ טוב!...

למעלה