סיכום שבועי

MeItOsH

New member
*cough cough*

משהו טוב שקרה לך השבוע:ממ..קניתי שמלה מהממת לאירוע שיש לי חודש הבא משהו רע שקרה לך השבוע:המורה שלי לתנ"ך מעצבנת אותי רצח שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:Breakout- Miley cyrus [אני חייבת לציין שהאלבום פשוט מעולה.] התחדשות השבוע:שמלה קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):CSI ניו יורק+מיאמי סרט השבוע:Get Smart ספר השבוע:Stone Cold- David Baldacci מאכל השבוע:המבורגר צמחוני בBBB איש/אשת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ערב חג. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
תמונת השבוע:

ליאור XX

New member
אני ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמא שלי חזרה מחו"ל והביאה מלא שוקולדים ומלאמלא דברים משהו רע שקרה לך השבוע: לוח מבחנים - כל מבחן אחד אחרי השני
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:שיר אהבה אינדיאני
התחדשות השבוע:הבושם של בי דלישז
קישור השבוע:- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):גוסיפ גירל איך פגשתי את אמא שני גברים וחצי ריפר סרט השבוע:סיפור אהבה בלתי נשכח ספר השבוע:סיפור אהבה בלתי נשכח מאכל השבוע: שוקולד
איש/אשת השבוע: אמא משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אודישנים למחזמר של העיר תחזיקו לי אצבעות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אנשים[?] תמונת השבוע:-

JAP Noa

New member
סיפור אהבה בלתי נשכח../images/Emo99.gif

בהצלחה באודישן!!
את שרה? רוקדת?

spinebuster

New member
מה היה לי השבוע

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בחוץ כשהיה גשם, היה מאוד כיף משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה לי משהו רע שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: IN AND OUT OF LOVE של ARMIN VAN BUUREN התחדשות השבוע: כלום קישור השבוע:- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): הפמליה ואבא אמריקאי סרט השבוע: פגוש את הספרטנים ספר השבוע:- מאכל השבוע:צ'יפס איש/אשת השבוע: מגיע לציפי ליבני משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מסוים תמונת השבוע:

למעלה