סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
אי אפשר לישון ברעש הזה....

משהו טוב שקרה לך השבוע: המחשבים חזרו מפירמוט משהו רע שקרה לך השבוע:שני המחשבים לא עבדו שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:אין לי בכלל שירים במחשב.עדיין. התחדשות השבוע:בגדים. ו-2 שרשראות שאחת הביאו לי מתנה
קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):לא ראיתי כלום. בעצם העשב של השכן והמפץ הגדול. סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע:בטטה בתנור. ושניצל תירס. איש/אשת השבוע:האיש שתיקן לנו את המחשבים חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להשתעמם ביום כיפור? ולנסות לצום פעם. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
ממממממממממש היית חסרה לי בלי המחשב.

שבוע טוב מותק

Robin Sparkles

New member
קניתי את הספר "אחוות הג'ינס 2"........

בכריכה יש תמונה של השחקניות ויש תמונות מהספר והכל בו יפה.לכו תקנו גם

JAP Noa

New member
יש אותו בארץ?../images/Emo12.gif

ותירגמו אותו לעברית? אני ממש מקווה שלא! כמעט קניתי אותו בארה"ב

JAP Noa

New member
"If I Could Then I Would, I'll Go Wherever.."

You Will Gooooooooo..
משהו טוב שקרה לך השבוע: לא היה משהו אחד בולט ממש טוב. היה סתם עוד שבוע כזה. חוץ מאיזה לילה אחד בחג שהיה פשוט מצחיק, הלכתי עם חברה שלי לשבת בווק והיה פשוט קורע
אהה וזה שהאייפודים החדשים הגיעו אז בקרוב יהיה לי אייפוד חדש
משהו רע שקרה לך השבוע: מצבי רוח מגעילים שפשוט בא לי שייפסקו!
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: ווואי השבוע סתם חרשתי על מוזיקה ישנה בעיקר.. אבל אני ממליצה מאוד על וומנייזר של בריטני
והשירים שיובלי שלחה לי [
] מגוסיפ, דה אייר ווי בריט' ופוטוגרף.
התחדשות השבוע: בושם של רוקסי שסבתא קנתה לי לחג ויש לי אותו כבר אז יוחלף בברברי בריט הורוד
והיום יש טי מרקט בחיפה אז ווויהי יהיו הרבה התחדשויות בערב
קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ
ושנות ה-70 בויאודי
סרט השבוע: אויייי דווקא ראיתי המון סרטים השבוע
מממ החופשה מדהים
וראיתי גם את אין כמו בבית בפעם האלף
והיו עוד אבל באמת שאני לא זוכרת איזה.
ספר השבוע: קראתי מחדש את כל מי שנחשב בפעם האלף.
מאכל השבוע: פיצה פיצה פיצה
וכמות העוגות שיש לי בבית זה אשכרה לא חוקי
יש 2 עוגות שוקולד שכבות, עוגת דבש רגילה, עוגת דבש ושוקולד, עוגת בננות ושוקולדצ'יפס ועוגת פירורים
אז לא היו חסרים מאכלי השבוע
איש/אשת השבוע: כל האנשים ששימחו אותי השבוע..והיו כלמיני כאלה. חברים טובים זה משהו שממש קשה למצוא, ויותר קשה לחיות בלעדיהם.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: בגלל שמיד אחרי שאני מסכמת זה כאילו שבוע הבא אז שהיום בטימרקט יהיה מפציץ!!
אני מתכננת לשרוף שם הרבה כסף על בגדים..אז שלא יהיה הרבה צפיפות ודוחק
ולהיות הרבה עם הבנות היפות שלי, למרות שכולן שומרות את יום כיפור
[מה שאומר שאין להיפגש במרכז או אנערף ולדפוק פיצות ולראות סרטים. לא נורא
]
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את היפות שלי ברור! וגם את בתדודה שלי!!
ואת המוכר בחנות שיימכור לי את האייפוד הנוצץ החדש והיפה שלי
תמונת השבוע: מהערב חג..קצת ערכתי אותה כי היא הייתה באיכות על הפנים. יצאה חרא של פוזה אבל ניסיתי לצלם את עצמי ואת השמלה
מי שקרא?ה מלכ/ת העולם!
שבוע טוב לכולם וגמר חתימה טובה

Just Freckles

New member
ברברי הורוד../images/Emo99.gif

יש לי אותו, הוא הבושם הכי טוב בעולם(הוא ואבקרומבי 8)
.

JAP Noa

New member
אברקרומבי 8 זה הבושם שלי../images/Emo12.gif

חחחחחחחחח מגניב

Just Freckles

New member
יותר לכיוון של ספוקי../images/Emo6.gif

אין, שניהם מריחים הכי טוב בעולם

JAP Noa

New member
ושתדעו במה התחדשתי../images/Emo6.gif

אז הייתי בטי מרקט
קיצר קניתי חולצה של ברבי דול שיש עלייה פרינט כוכבים בגב ומקדימה הדפס של סופר וומן וכתוב שי'ז דה נקסט אמריקן איידול
וקניתי חולצה שכל ההכנסות תרומה לעמותה לשחרור גלעד שליט, שיש תמונה שלו מקדימה ומאחורה כתוב על ההפגנה ב-29.11 בכיכר רבין. שבאמת שאני ממש שמחה שעשו משהו כזה..זה ממש ריגש אותי. והשוס של החיייייייייייייייייייייייייייייייייייייים - שרשרת של פאקינג סנואוווווווווווווווווווווופלקססססססססססססססססססססס הייתי ליד הדוכן של השרשראות המושלמות האלה והתלבטתי מה בא לי ופתאום אני קולטת אותה ופשוט הייתי בשוק..סנואו פלקסס זה הדבר הכי יפה בעולם לדעתי ופעם רציתי שיציירו לי כאלה על כל הקירות בכסף וזה
וחברה שלי כזה אוי זה כלכך את חחח.. קיצר היה שווה ללכת

MeItOsH

New member
וואו איזה שבוע../images/Emo178.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ראש השנה,האנשים שמסביבי,תמיכה. משהו רע שקרה לך השבוע:
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:Maybe- Kelly Clarkson How I Feel - Kelly Clarkson Judas - Kelly Clarkson Never Again - Kelly Clarkson Since You've Been gone - Kelly Clarkson Little Miss Obsessive - Ashlee Simpso Outta my Head - Ashlee Simpson Breakout- Miley Cyrus Seven Things - Miley Cyrus Full Circle - Miley Cyrus See you again - Miley Cyrus Disturbia - Rihana התחדשות השבוע:מתנות חג קישור השבוע:סיידריל.[אין קישור מסיבות שאסור לפרסם פה אתרים כאלה] אבל פשוט הסברתי למלא אנשים שאפשר לראות שם סדרות אז השכבה שלי די סוגדת לי עכשיו. תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):90210 סרט השבוע:the accidental husband ספר השבוע:
מאכל השבוע:ממ...שוקולד לבן!!! איש/אשת השבוע:ג'ורג'ינה ספארקס.כי הגעתי למסקנה שאני התאומה שלה deep inside משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
תמונת השבוע:

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: שלא עבדתי הרבה , שיצאתי הרבה
והכול בסדר עכשיו עם חברה שלי תודה לאל..., אח שלי סבבה חח , הכלב שלי בסדר עכשיו משהו רע שקרה לך השבוע: ריבים טיפשיים עם הרבה אנשים, והכלב שלי נפצע ובוטרינר ממש בכה שטיפל בו והייתי עצובה בגלל זה
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: כמה שירים
: ממליצה על כולם Womanizer- Britney Spears Carla Bruni - Quelqu'un M'a Dit David Cook - Always Be My Baby (Studio Version) Thriving Ivory - Angels On The Moon The Verve Pipe - The Freshmen Cookie Jar (f. The Dream) - Gym Class Heros הדרכים הארוכות - עברי לידר ואולי משה פרץ (בדרך לא מתחברת למוסיקה הזאת אבל הוא הופיע השבוע באולם שממלצרת והתאהבתי חח ) התחדשות השבוע: עגילי חישוק זהב וזהו
קישור השבוע: הווו המשחק הכי מגניב בעולם חייבים לנסות http://www.devinettor.com/# חושבים על דמות ועונים על שאלות ומחש לך את הדמות ניחש לי אפילו את לאון מהאח הגדול תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סקס והעיר הגדולה והפמלייה סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע: פיצה טעימה ממש שאכלתי בנמל תל אביב איש/אשת השבוע: אח שלי חח מפתיע אותי לטובה
ואחיינית של דניאלה כול כך מתוקה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: או ולראות חברה שלי שלא ראיתיהרבה זמן חוזרת מטירונות , משכורות בשתי נעבודות
, וזה אומר להזמין כבר כרטיסים להופעה של עברי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את חברה שלי ואולי איזה חתיך אחד מהעבודה... תמונת השבוע: ממ שמה תמונה של בלייר שראיתי השבוע ואהבתי

JAP Noa

New member
השדון הזה כזה חכם..../images/Emo12.gif

כאילו איך הוא מנחש? זה ממש חולני. ווומנייזר זה ה-שיר בעולם הזה.
שבוע טוב מותק

Keren 104

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

איך השדון הזה עושה את זה?

למעלה