סיכום שבועי

Just Freckles

New member
סופשבוע נעים../images/Emo13.gif

וגמר חתימה טובה
משהו טוב שקרה לך השבוע:ממש נהניתי בצפון, וגם פגשתי שם את אורי גוטליב
. חוצמזה אמא חזרה מחו"ל, והייתי מלא עם החברות. משהו רע שקרה לך השבוע: נסיעה של שלוש שעות חזרה מהצפון. לא ממש כיף חיים. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: neyo- Closer התחדשות השבוע: לק סגול כהה מהמם, ושוקולדים מחו"ל
קישור השבוע: נראלי כדאי להוריד את הסעיף הזה
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל, כי היא בשידורים חוזרים באקטסרה הוט וזה כזה כיף
סרט השבוע: שודדי הקאריביים 3. אורלנדו בלום כזה חתיך
ספר השבוע: שומרת אחותי מאכל השבוע:פסטהה איש/אשת השבוע: אמא. ואחת החברות שלי שהיא הכי מלכה בעולם. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש! וללכת לרמת אביב עם החברות לראות סופסוף את החנות החדשה של אפל
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד מיוחד.. תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
יש דברים בך שממש מזכירים לי אותי../images/Emo6.gif

למשל זה ששיר השבוע שלך הוא של ניו!!
ואחרי שאת בחנות של איידיגיטל ברמת אביב ספרי איך היא, גמני מתה לסוע
שבוע טוב מותק

Just Freckles

New member
החנות נחמדה,

אבל בארצות הברית החנות יותר יפה. החנות היא כאילו "וואנבי" אפל
... היא דומה לחנויות בחו"ל אבל הרבההה פחות יפה. אבל האייפודים קראו לי שאני אקנה אותם

LaStCrIsTmAs

New member
סיכום שבועי שילי:

משהו טוב שקרה לך השבוע:חופש כמובן.חוץ מזה הלכתי עם חברות לים והיה סופר כיף:) משהו רע שקרה לך השבוע:אההה לא יודעת,קיבלתי מלא שיעורים באלגברה ובפיזיקה(מופ"ת)וראיתי את נטלי שיימלדי שוב,סיוט(היא המורה שלי למטמתיקה ודומה יותר ללויתן סיבירי נדיר אדום ראש...נוראי) שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:התמכרתי לשיר די ישן:DAM DABI DOO זה השיר עם ההיפופוטם.אני שומעת אותו עכשיו:) התחדשות השבוע:קניתי מלא בגדים מהממים,היו מלאא מבצעים בקניון,וקניתי בגד ים חדש בעזריאלי...אהה ופתחתי שוקס,כנסו: http://www.shox.co.il/userpage/index_up.php?EncrID=e107e50607fa1b28c5822dc2601fed4b קישור השבוע:♥♥♥ תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):בטי לחלוטין,התמכרתי למארק:) סרט השבוע:טיטאניק,ראיתי עם חברות בVOD ספר השבוע:שלם יותר מלב שבור מאכל השבוע:שוקולדדד ומרשמלו.הכנו בצופים איש/אשת השבוע:מארק מבטי...איזה מאמם וגם צ"אק משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בת מצווה לחברה שילי,אני מברכת אז.... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את ג"וני המעלףףףף(עזבו עכשיו) תמונת השבוע:אני ביםם,תמונה יפה דווקא:)

BlairStein

New member
מסכמת..../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ערב חג...שהיה נחמד...
משהו רע שקרה לך השבוע: אממ היה שבוע ממש קשה מבחינה נפשית אבל הוא הולך ומשתפר... שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: NOW6 חחחח שמנו את זה אצל חברה... איזה נוסטלגיההה התחדשות השבוע: כל המתנות לחג...קיבלתי דברים כ"כ מגניביםם! קישור השבוע: אין לי כזה.... תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ...חחח זה הדבר היחיד שראיתי... סרט השבוע: דה דויל וורס פראדה ספר השבוע: ווט'רינג הייטס מאכל השבוע: ממממ גפילטע? חחחחח איש/אשת השבוע: ---- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם חוזררררר.... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדםםםםם תמונת השבוע: אני אשים תמונה של קרי...
יפה שליייייי

Keren 104

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלו אותי למד"א אבל אני לא יודעת אם אני אלך.. משהו רע שקרה לך השבוע: ארוחת חג.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: 2 ג'ינסים מלי קופר קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): אחים ואחיות סרט השבוע: לחזור בקיץ ספר השבוע: מאכל השבוע: ספגטני וכדורי בשר איש/אשת השבוע: חברה שלי שני משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאמא תחזור מחו"ל ושהאינטרנט בחדר שלי יחזור לעבודדד (אני עכשיו במחשב שבחדר עבודה של אבא) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת אם רוצה.. אבל זה יקרה.. אמא שלי.. תמונת השבוע:

P i x i e s

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo10.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ההופעה של אייר במובן מסוים, השלמתי הרבה גוסיפ וסיימתי לראות את הפרקים עד עכשיו
, טעמתי היום ניוקי במסעדה והיה כ"כ טעיםםםם (כן, חיי סובבים סביב אוכל!) משהו רע שקרה לך השבוע: שוב, ההופעה של אייר. הסוף בו לא נתנו לי, מעריצה של חמש שנים, להיכנס ולראות אותם לשנייה, ממש הוריד לי את ההערכה כלפיהם. אשכרה בכיתי תוך כדי נהיגה, ממש מסוכן. + לא יכולתי להתאמן השבוע בגלל הקרסול ויש לי הרגשה שאני רק עולה ועולה במשקל
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Figurines- The Air We Breathe ושירי אייר התחדשות השבוע: ספר שקניתי לעצמי אתמול של הרוקי מורקמי קישור השבוע: אסור על גבי הפורום! תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): מסתבר שאין (; סרט השבוע: אממ... אין ממש. "החופשה" אולי כי ראיתי אתמול במקרה ספר השבוע: אין מאכל השבוע: ניוקי תפו"א ברוטב ארבע גבינותתתתת
איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: "מצפה".. לעבור את הבוחן, שבוע בלי ההורים, יום כיפור בתקווה שלא אראה את האקס ברחוב
, התארחות בשידור ביום שני אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את השדרן ביום שני!! אני ממש סקרנית לגבי איך הוא נראה. תמונת השבוע: מההופעה- ניקולא גודין

JAP Noa

New member
יובליייייי../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

ברור שקראתי
אני מממממש מצטערת שלא הכניסו אותך.. כל הצרפתים אנטישמים!
מתה עלייייך מלא מלא מלא
שבוע טוב בובייי

למעלה