סיכום שבועי

Keren 104

New member
עונההה

משהו טוב שקרה לך השבוע: יוון משהו רע שקרה לך השבוע: אממ מבחן בספרות.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:-- התחדשות השבוע: מיטריה, מלא שוקולדיםםם, וזהו.. לא היה לא הרבה זמן לקניות :( קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): דם אמיתי סרט השבוע: -- ספר השבוע: סוגרים את הים (הספר לבמחן בספרות..) מאכל השבוע: פסטה איש/אשת השבוע: כל מי שהיה בסימינררר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חבריםםם תמונת השבוע:

יכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע:יצא לי לדבר עם הרבה אנשים שלא דיברתי איתם יובלות! וגם כל השבוע היה הרבה צחוקים עם החברות הקרובות!+גיליתי שכריס רוק בא לארץ..הוא הבן-אדם הכי מצחיק בעולם! משהו רע שקרה לך השבוע: געגועים.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: COLDPLAY-VIVA LA VIDA התחדשות השבוע: נעליים. קישור השבוע: WTF? למה לא מורידים את השאלה הזו?...מישהו נתן פעם קישור?! תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): הטופ מודל הבאה..האחהגדול,המומינים! סרט השבוע: ראיתי אתמול סרט ממש גרוע..נראה לי קראו לו זודיאק או משהו.. ספר השבוע: -- מאכל השבוע: -- איש/אשת השבוע:כריס רוק..איתי אתמול את הסטנד-אפ שלו ולא הפסקתי לצחוק! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:סמניריון ליומיים.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אולי את אור... תמונת השבוע: --

happy apple

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:יומלדתת, היציאה אתמול משהו רע שקרה לך השבוע:אני צריכה כסףף שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Joss Stone - Tell Me 'Bout It Keeps Getting Better - Christina Aguilera התחדשות השבוע:ווסט ג'נס מפול אנד בר וגרביונים חצי אטומים קישור השבוע:- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):הפמליה עונה 4 סרט השבוע:סכין בלב ספר השבוע:- מאכל השבוע:ספגטי בלונז איש/אשת השבוע:אמא משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מיונים למ"כית , לא מצפה ללות את חברה שלי לגיוס... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אין מישהו מסוים תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
מזל טוב מותק../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

איפה מצאת גרביונים חצי אטומים? אני מחפשת איזה אלף שנהההההההה.. בהצלחה במיונים

Lauren Cooper

New member
עונה..../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ואו...אממ ידיד ממש ממש טוב שלי השתחרר? משהו רע שקרה לך השבוע: חבר שלי התחיל לעבוד...
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: ווג של מדונה חחח התחדשות השבוע: קניתי מ כונת קפה לבית סופסוף...-עכשיו רק נותר לי ללמוד איך להשתמש בזה טחח, מי היה מאמין שזה כלכך מסובך?!?! >< קישור השבוע: ז"א? תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): דה או.סי, ופרנדס סרט השבוע: של השבוע? שוד מלוטש..עם דמי מור ספר השבוע: ספר הדרכה של המכונת קפה
מאכל השבוע: אוי הייתי אצל חברה יפנית שלי, ואמא שלה הכינה סושי מדהים! איש/אשת השבוע: אין כזה חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת, אבל אני חייבת ללכת לאיזה מפגש טיפשי של משפחה של חבר שלי בע. תמונת השבוע:

Lauren Cooper

New member
90210 החדש?

לא יצא לי לראות את זה עדיין... אבל תכלס ששמעתי שסדרה ממש לא טובה..

Lauren Cooper

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: ואו...אממ ידיד ממש ממש טוב שלי השתחרר? משהו רע שקרה לך השבוע: חבר שלי התחיל לעבוד...
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: ווג של מדונה חחח התחדשות השבוע: קניתי מ כונת קפה לבית סופסוף...-עכשיו רק נותר לי ללמוד איך להשתמש בזה טחח, מי היה מאמין שזה כלכך מסובך?!?! >< קישור השבוע: ז"א? תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): דה או.סי, ופרנדס סרט השבוע: של השבוע? שוד מלוטש..עם דמי מור ספר השבוע: ספר הדרכה של המכונת קפה
מאכל השבוע: אוי הייתי אצל חברה יפנית שלי, ואמא שלה הכינה סושי מדהים! איש/אשת השבוע: אין כזה חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת, אבל אני חייבת ללכת לאיזה מפגש טיפשי של משפחה של חבר שלי בע. תמונת השבוע:

MeItOsH

New member
אמממ.....

משהו טוב שקרה לך השבוע:דודה שלי התחתנה..והייתה חתונה מדהימה..וכל הערב הייתי באווירת בלייר [עם המווון שמפנייה] והיה כיף בטירוףף..והיה לי סמינר מגניב כזה מהבצפר..בקיצור היה אחלה שבוע! משהו רע שקרה לך השבוע:לא זכור לי משהו ספציפי שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:Riot! - Paramore התחדשות השבוע:לצערי הרב כלום
קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):The ex list, CSI וזהו ..לא היה לי ממש זמן סרט השבוע: Step Brothers - אחד הסרטים היותר מטומטמים שיצא לי לראות ספר השבוע:The Wedding - Nicholas Sparks מאכל השבוע:סוכריות ג'לי!!! *יאמממ* איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לסוע לכפר ורדים לבקר את חברתי היקרה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:הBF בכפר ורדים
תמונת השבוע:אני,באווירת בלייר

למעלה