סיכום שבועי

LOLI152

New member
סיכום שבועי

מצטערת שהוא מגיע רק עכשיו.. לא היה לי זמן לנשום בסופ"ש הזה.. איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע ושאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) משהו שלמדתם השבוע: בן אדם אחד ששמחתם שהיה בחיים שלכם השבוע: צירוף מקרים מצחיק שהיה לכם: משהו שקיבלתם מתנה השבוע: (אין חובת חומריות.) מישהו לשלוח לו חיבוק: מסר לאומה:

LOLI152

New member
עוד שבוע.

איך עבר עליי השבוע? מוזר. מוזר. המון טוב מהול ברע. רע לפי הקנה מידות שלי. סרט השבוע? לכשכש בכלב- סרט חביב. ספר השבוע? הכלב היהודי-אני בהתחלה עוד. (מוטיב חוזר של כלבים?!) שיר השבוע? דרוש חבר /דניאל סלומון תוכנית\סדרת השבוע? מי ראה טלווזיה? ציטוט \ פתגם השבוע? "את ילדה קטנה" / "היית חסרה! למה לא באת!?!?" דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הצטרפתי למועצת נוער. צעד קטן בדרך להשפיע. עצבון \ ביאוס השבוע? כנראה שנגמר. עם היקר. ואני לא אדע סופית עד ינואר. קקי. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?המון חברים. המון שיחות מלב אל לב. המון. אייקון \ סמיילי השבוע?
איך אני תמיד מחייכת? אולי הוא צודק? ילדה קטנה אופטימית וטיפשה. איש השבוע? חברות שלי, ידידים שלי, הידיד הכי טוב שלי:) תמונת השבוע -מצחיק. ושאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) משהו שלמדתם השבוע: קצת היסטוריה. בן אדם אחד ששמחתם שהיה בחיים שלכם השבוע: חברים שלי!!! הכי בעולם!! צירוף מקרים מצחיק שהיה לכם:הצטלבות דרכים בדרך להשפיע. משהו שקיבלתם מתנה השבוע: (אין חובת חומריות.)מכל החברים שלי. כ"כ הרבה צומי והאהבה הורעפו עלי. 3> אוהבת אותם. מישהו לשלוח לו חיבוק: כל מי שזקוק לו!! 3> מסר לאומה: עדיף לחייך. עצב הוא ספק, לא עובדה.

../images/Emo214.gifאת תמיד מחייכת כי זה בא מהלב שלך

מה זה נפרדתם? למה נגמר? מה קורה פה? את חייבת לי שיחהה... ואני חולה
אוהבת אותך

LOLI152

New member
../images/Emo24.gif נשמתי.. ../images/Emo6.gif

עזבי, סיפור ארוך ומעצבן. ש"נמאס" לו שאני אף פעם לא עונה ל או לא מתייחסת אליו..ו.. (לא נכון, וכאילו, מה לעשות, הוא יודע שאני פעלתנית ולא מנומס באמצע ישיבה שאני מובילה לענות לטלפון. ) אז באמת שניסיתי לדבר איתו כל השבוע.. וכל פעם הוא ענה ואמר לי "אני לא יכול לדבר.אני אתקשר אח"כ!" קיצר. ריב מטומטם אש. שנגמר בקצת כעסים שוואלה אמרתי לו שמה הוא משחק אותה ילד קטן, הוא יודע ומכיר אותי, וואלה אני הכי שולחת לו מיליארד אסאמאסים מתוקים ומתקשרת מתי שאני יכולה.. ושוואלה יש לי חיים. ואז הוא התחיל לעשות "אני לא חשוב לך.. אני לא זה.." ואמרתי לו שבאמת שהוא מדבר שטויות ושאני לא במצב רוח לסצנות של בנות. ויום אחרי דיברנו ואני כולי במצב רוח טוב וזה.. צוחקת איתו וזה.. והוא פשוט אמר שנמאס לו מזה, ושאני ילדה קטנה ומטומטמת, ושאופטימיות זה לטיפשים... קיצר, אאוצ'. באמת שזה כ"כ פגע בי. פשוט ניתקתי לו באותו רגע. הוא חוזר בינואר (סוגר 28) ואז אני מניחה שנבהיר את זה. הוא שלח לי אסאמאס בתחילת השבוע שיהיה לי אחלה שבוע שבט.. וניסיתי להתקשר, לא ענה. קיצר, קצת ילדים קטנים, אבל לא נורא.. אני עדיין מחייכת, זה בידיים שלו עכשיו. מה איתך בובי? מרגישה יותר טוב כבר?! חולה עלייך!! 3>

למעלה