סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים?

JAP Noa

New member
"Poooooooooooopopopker Face.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: היו כלכך הרבה כאלה. כבר דיי טוב לי בבסיס, אני מתחילה לאהוב כלמיני אנשים שם. אם אני תקועה שם אז לפחות שיהיה טוב, לא?
אתמול היה לי את היום הכי מדהים בעולם, ויש לי תחושה שכל הסופ"ש הולך לכיוון הזה
משהו רע שקרה לך השבוע: עייייייפות מטורפת. האפטר שוק נמשך
אכזבת השבוע: מבנאדם שמאכזב אותי קבוע, וכבר הפסקתי לצפות. כנראה שצריך ללמוד שיש אנשים דפוקים בעולם, עם חרא של אופי, וחבל שהם יהרסו לך את המצברוח.
שיר שלא הפסקת לשמוע: פופופופופוקר פייס - ליידי גאגא
ברוקן סטרינגס של ג'יימס מוריסון ונלי פורטדו
התחדשות השבוע: כלום
צבא זה כזה חסכוני, אני לא קונה כלום.
חוץ מקולה זירו.
תוכנית השבוע: כן המפקדת
באמת, זה סדרה חובה! לכל מי שיש הוט תיכנסו לויאודי > תוכניות מערוצים > ערוץ 8 > כן המפקדת..זה בחינם אני חושבת. זה התוכנית הכי מדהימה בעולם, היא כל כך נותנת מוטיבציה ופרופורציות ו..מדהים.
וגם וויל וגרייס
סרט השבוע: ראיתי בשישי שעבר את יס מן שהיה ממש חמוד, יש לו מסר גאוני.
ספר השבוע: רציתי להתחיל את קליניקה לבובות אבל לא היה לי זמן, נקווה שמתישהו השבוע.
מאכל השבוע: ברד ופופקורן באדיבות חיל אוויר
חחחח סתם כל הטחינות של אתמול. כמה אוכל הביאו לנו כמה.
יציאת השבוע: אתמול לגרג עם ברני
היה כזה שווה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ליום ראשון, שרק יהיה מושלםמושלםמושלם. ביום שני - שלישי יש לי תורנות מטבח
כי יש שפל. אבל הלווואי אמן שייתבטל כי יהיו קורסיסטים. אני מחכה שיתבטל
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: וואי חחחח השבוע יש לי תשובה נפלאה לזה חחח
את כל המפקדות שלי מהקורס
ואת כל הבנות היפות שליייייייי, נקווה שאת חלקן אני באמת אראה.
אדם שעשה לך את השבוע: האהובות שלי.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחחח טוב אני וחברה שלי מסתובבות בבסיס אתמול, והיה הפנינג פורים כזה, קיצר הוציאו את אחת הכבאיות והסתובבו איתה בבסיס, אז באנו לכבאים כזה - "אפשר לעלות? תמיד רצינו להיות על כבאית"
ועלינו והיה מהזה כיף!! הגשמתי חלום
ובכלל היה שבוע עם מלללללא צחוקים כי כל השבוע מיייינו, אבל אני לא זוכרת כמעט כלום.
תמונת השבוע: הייתי מעלה את התמונות על הכבאית אבל איןלי איך חחחח
תדמייינו
התוכניות שלי לשבוע הבא: שהלוווווווווווווואי אמן יהיה מושלם, אני כל כך מחכה לכל מיני דברים בו.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםם
כשבאים בגישה טובה, אז נהנים!
לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? אני בבבסיס
אולי סתם נשים כתר אומשו
היה לנו את המסיבת פורים כבר אתמול
ומסיבות? לא בא לי לבוא מתה לבסיס אחרי זה אז כנראה שלא.

Robin Sparkles

New member
איזה שבוע הזוי....

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה מצחיק וטוב. משהו רע שקרה לך השבוע:יש לי מחסור רציני בשעות שינה.. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Enrique Iglesias-Takin Back My Love The Script-The Man Who Can't Be Moved Kanye West-Heartless Enrique Iglesias Feat Sean Garrett-Away התחדשות השבוע:אין תוכנית השבוע:הארמון
סרט השבוע:Keith ספר השבוע:Twilight מאכל השבוע:שניצל תירס (נגמר תוך פחות משבוע..
),פסטה יציאת השבוע:אתמול בבורגוס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש כל השבוע! חופש מאתמול ואני חוזרת ב-15 ליומיים ואז עוד שבוע חופש ואחרי 4 ימים פסח.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי.חח הלכנו מקודם לקנות אוכל לכלב ולחתול ולקחנו את הכלב
הוא הרגיש כאילו הוא בגן עדן.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:בשיעור תנ"ך כל הכיתה השתגעה חח. ובשורה אחת היו 5 תלמידים וכולם נרמדו אז חברה שלי אמרה למורה שתראה ואז חברה אחרת צעקה (במהירות מטורפת חח) את השמות של כולם וזה היה הדבר הכי מצחיק בעולם...ובכלל כל פעם שהיינו כל הכיתה ביחד היה מצחיק. ~~~ המורה נהיגה:"את זוכרת שצריך לנסוע פה עד 50 נכון?" אני (ביום שהייתי הפוכה לגמרי..):"אהה עדיין??" מורה נהיגה:"באמאשלי"
~~~ תלמיד (שואל את המורה לאנגלית):"מה קורה אם לסטיבן הוקינג נסנכ משהו לעין? הוא עושה סיבובים שעה??"
~~~ בשיעור הבעה שקראנו משהו על המתת חסד..המורה:"אני רוצה לחיות!אני מת לחיות!" אחרי כמה זמן תלמיד אמר:"חח מת לחיות" ואז היה קצת שקט וכל הכיתה הבינה..
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה! לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים?בכלל לא אוהבת את פורים..אני בחופש ארוך.

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo154.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני לא חושבת שיש משהו ספציםי.. טוב לי בכללי
משהו רע שקרה לך השבוע: איבדתי חברה קרובה.. אבל אני מניחה שזה לא סוף העולם.. אכזבת השבוע: מעצמי.. שלא ממש למדתי למבחן היום והלחטתי לא לעשות אותו ופשוט לגכשת למועד ב שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע:שמלה חמודה לקיץ מזארה תוכנית השבוע: מונלייט סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: היום :) בטח נעשה משהו נחמד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופששששש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: קרן ויעל :) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעשות את מיליוני העבודות שלי לחופש ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממש טוב לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? כן, אני מתחפשת.. לא משהו גדול.. ואני כנאה אלך למסיבת פורים

Galuush

New member
אני

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי יומולדת אתמול וקניתי את כל ספרי "דמדומים" באנגלית משהו רע שקרה לך השבוע: אמרו לי שמישהו שעזב כנראה חוזר, ואני לא ממש אוהבת אכזבת השבוע: המממ אין... שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מיני התחדשות השבוע: מתנות והספרים של דמדומים
תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: מאמא מיה
ודמדומים
ספר השבוע: new moon מאכל השבוע: אין... יציאת השבוע: אתמול הייתי אצל חברה שלי וראינו אצלה דמדומים והיום מסעדה עם המשפוחה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת פורים... למרות שאח"כ תקעו לי ש.ג
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע: חברות שלי ומשפחה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה!! לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? מסיבת פורים בבסיס ומתחפשת לאזרחית

BadtotheBone

New member
../images/Emo151.gifמזל טוב! ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

איך חגגת?

Galuush

New member
הייתי עם המשפוחה והייתי אצל חברה שלי

שהתגייסה לא מזמן. היה נחמד.

BadtotheBone

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי דייט ממש ממש טוב באמצע השבוע וסתם זה זורם נחמד בינתיים... וגם חזרתי הביתה (אני לא גרה בבית עם ההורים שלי) לשישי שבת ובינתיים נחמד...
משהו רע שקרה לך השבוע: חברה ממש טובה שלי השתחררה וסתם אני לא יודעת איך אני יעבור את המך השירות בלעדיה אכזבת השבוע: שחברה שלי השתחררה שיר שלא הפסקת לשמוע: מקום לצידך של דור דניאל שיר מושלם התחדשות השבוע: סנדל תוכנית השבוע: כלום זה כזה ביזבוז שיש לי בכלל כבלים סרט השבוע: ראיתי מלחמת הכלות...חמוד+ ספר השבוע: אין אני חושבת להתחיל את שומרת אחותי, יש המלצות? מאכל השבוע: קולה זירו, כרגיל יציאת השבוע: דייט מושלם מושלם מושלם משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:דייט נוסף..
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הבחור מהדייט..
אדם שעשה לך את השבוע: ^^^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: שלי? אין.. התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור אותו בשלום ולהגיע לסופ"ש? לא יודעת אולי אני יחתום חופש כי פורים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חמוד כזה לא משו מטורף לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים?אני לא באמת מתחפשת סתם קרניים וכזה.. והלכתי אתמול למסיבה בבית של חברה שלי שזה כזה מסורת והיום בערב בטח אני אצא

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: -- משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי צריכה ועדיין צריכה לכתוב חיבור.. אכזבת השבוע: כל מיני.. במיוחד שיעור חפירות ביום חמישי... 3 שעות על איך לעשות עבודת חקר + בוחן... היה חופרררר... שיר שלא הפסקת לשמוע: הCD של אשלי טיסדל התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: חברים
סרט השבוע: מילים ולחן ספר השבוע: אין מאכל השבוע: פיצה יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להכין את המתנה של אחותי למומלדת :) ולמצוא מישהי שתתטוס איתי לLA...
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות אדם שעשה לך את השבוע: אין מישהו ספציפי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: לא זוכרת תמונת השבוע:--- התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד >< ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר.. לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? נאופ ואולי

למעלה