סיכום שבועי

BadtotheBone

New member
סיפור ארוך...

בואי נסכם: שיקאגו, L.A, ניו יורק אטלנטה וטקסס ואז אולי אולי אולי נשוויל אם יסתדר וכן אני יודעת שזה לא קשור אחד לשני אבל בשבילי זה כן.. עזבו באמת שזה סיפור חפירה

RayoDeLuz

New member
חחח..

הלוואי וגם אני הייתי יכולה לנסוע לכולם באותו טיול...

BadtotheBone

New member
כן זאת נסיעה ארוכה

אבל אין לי שום התחייבויות אחרות אחרי הצבא.. נכון שלימודים, ועבודה וכלזה אבל ברגע שאני אכנס ללופ הזה אני אף פעם לא ימצא את הזמן לטייל..

BadtotheBone

New member
מה את לומדת?

ד"א אם זה חפירה או סתם ממל את הפורום ואת מעדיפה לעבור לפרטי, את בכיף...

noa elisha

New member
באיחורר :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: יום חמישי:] היה טובב, מבחן שהלך לי גרוע, ובסוף קיבלתי 90 :] משהו רע שקרה לך השבוע: לא מרגישה כ"כ טוב.. אכזבת השבוע: לא דוחים תתמבחן בהיסטוריהה :\ שיר שלא הפסקת לשמוע: rehab, poker face התחדשות השבוע: התחפושתת :] תוכנית השבוע: 90210 סרט השבוע: מאכל השבוע: סופלהה :p יציאת השבוע: מסעדה ליומולדת של חברה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופפששששש:] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלא ראיתי שניםם אדם שעשה לך את השבוע: חברה. עד שהיום רבתי אתה :p ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: המורה (שהתחפשה לתלמידה):"אני הפרחה של השכבה" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: הכנות מטורפות לפוליןן ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצוין :] לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? למיקי מאוס, מסיבה עדין לא ברור..

Just Freckles

New member
באיחור קטן ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי לפטופ! D:, לא נכשלתי במתמטיקה משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: חברה שלא מפסיקה לאכזב אותי כבר שבועיים. אני כבר לא יודעת מה לעשות..
שיר שלא הפסקת לשמוע: Dead&Gone- T.i ft. Justin Timberlake התחדשות השבוע: לפטופ
תוכנית השבוע: סרט השבוע: Eagle eye ספר השבוע: לב של דיו מאכל השבוע: אוזני המן
יציאת השבוע: כמה חברות נפגשנו אצל בית של חברה, ויש לה ג'קוזי ו-ווי וגיטר הירו וכאלה. היה ממש כיף
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: השבוע? חופש! סוף סוף אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אמא
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: נחל ומפל סער מהטיול השנתי :) התוכניות שלי לשבוע הבא:להיות בחופש
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה לרגל פורים- האם אתה מתחפש? \ הולך למסיבה בפורים? התחפשתי לבצפר, אבל חוץ מזה לא..

למעלה