סיכום שבוע+חופש

סיכום שבוע+חופש../images/Emo124.gif../images/Emo155.gif../images/Emo159.gif

אני מקווה שעבר עליכם אחלה שבוע ואחלה חופש ושנהנתם המון:) אז מה שנשאר עכשיו זה רק לסכם
שיר השבוע של נועם: שיר השבוע לא של נועם: סכמו את החופש ב-3 מילים: סכמו את החופש ב-4 מילים: דבר טוב שקרה החופש\השבוע: דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: תמונת השבוע: ציטוט השבוע: משהו שבא לכם להגיד: שיהיה לכולנו סופשבוע נעים

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifשבת שלוםםםם../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם:אם הייתי שיר השבוע לא של נועם:תענה לי-היהודים סכמו את החופש ב-3 מילים:לא היה זמן סכמו את החופש ב-4 מילים:לא היה מספיק זמן דבר טוב שקרה החופש\השבוע:מישהו
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע:מישהו
תמונת השבוע:אני ואח שלי
ציטוט השבוע:"אם הייתי רואה אותך עכשיו הייתי מנשק אותך בכל הצוואר"
משהו שבא לכם להגיד:הכל זה לטובה

שנינה11

New member
אנייD:

שיר השבוע של נועם: עכשיו את פה בלי שום של ספק! שיר השבוע לא של נועם: עברנו לצפון או יותר נכון עברנו למוחרקה סכמו את החופש ב-3 מילים: מדהים מדהים מדהים! סכמו את החופש ב-4 מילים: אחוות שפקלה ה-אחווהXD דבר טוב שקרה החופש\השבוע:טיול אתגר מדהים
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע:לא היה! תמונת השבוע: אני אעלה אח"כ ציטוט השבוע: אני עייפה למדיי ופינוקיXD משהו שבא לכם להגיד: אתגר 2008 זה הדבר

מסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע לא של נועם:
סכמו את החופש ב-3 מילים: ממש ממש נחמד סכמו את החופש ב-4 מילים: אחד הטובים שהיו לי דבר טוב שקרה החופש\השבוע: צבעתי את החדר
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: נזכרתי היום בכל העבודות שיש לי להגיש בראשון תמונת השבוע:
ציטוט השבוע:
משהו שבא לכם להגיד: עוד יש תקווה שאני אגיע מחר להופעה

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifבואי בואי!! אני ושירן נהיה שם

ואולי אם מאיה תועיל בטובה להטריח את עצמה אז גם היא האמהאמ..

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifיש לי דיבור עם ה' בא לך?

לאגן לך איזה נס עם חלב.. קפה שחור? משהו?

יאללללה מימונה!../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם:
אם הייתי שיר השבוע לא של נועם:
פרצופה של המדינה - תיסלם סכמו את החופש ב-3 מילים:
היה חביב בהחלט סכמו את החופש ב-4 מילים:
יש גבול גם לחופש דבר טוב שקרה החופש\השבוע:
נסענו לדודים בירושלים והיה חביב ביותר. היה טורניר של הארגון שהיה מעולה גם
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע:
חזרו הכאבים... תמונת השבוע:
סוף הטורניר. היו הרבה יותר אנשים זה רק מי שנשאר עד אחרי הגמר ציטוט השבוע:
"כל הארגון כולו מדבר ביורו כבר שבועיים ורק אניייי לא...."
משהו שבא לכם להגיד:
עוד פחות מ 12 לאפות!!!

מסכמת שבוע הזוי...

שיר השבוע של נועם: שמתי
ללא ספק בכלל.. שיר השבוע לא של נועם: על קו המים-עברי וברי סכמו את החופש ב-3 מילים: קצר מהנה ומרגיע סכמו את החופש ב-4 מילים:קצר מהנה מרגיע ונגמר
דבר טוב שקרה החופש\השבוע: נסעתי להילי,המסיבה בשלישי דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: אממממ...המ המ.. תמונת השבוע: נשל הנחש של הילי שהוא בעצם נחשה ציטוט השבוע: ואיי היו הרבהP= משהו שבא לכם להגיד: למה אנשים פוגעים דווקא באנשים שהם אוהבים??

../images/Emo204.gifלא רוצה שיגרה ../images/Emo10.gif

שיר השבוע של נועם: עכשיו את פה. שיר השבוע לא של נועם: אפרת גוש- כמו שזה היה סכמו את החופש ב-3 מילים: איזה באסה שנגמר סכמו את החופש ב-4 מילים: היה כייף, באסה שנגמר (?) דבר טוב שקרה החופש\השבוע: הפסקתי לעשן, הנסיעה לצפון. ועוד כמה דברים
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: יום ראשון, שאחי פרק את הרגל בצפון
ועוד כמה דברים. תמונת השבוע: זה מקום בגולן שאמור להיות בו מפל
ואין מרוב שיבש השנה
אבל בכלזאת היה שם כייף.. ציטוט השבוע: משהו שבא לכם להגיד: דברים חשובים לא שוכחים.

Lior Maman

New member
לייייייילה טוב ../images/Emo13.gif .

שיר השבוע של נועם: עכשיו את פה , יופי . שיר השבוע לא של נועם: עד אלייך - סינרגיה, שסוףסוף סיימתי ללמוד בגיטרה
. Maroon 5 - Won't go home without you, עברי לידר - משהו אמיתי . סכמו את החופש ב-3 מילים: עבר מהר מידי . סכמו את החופש ב-4 מילים: אבל היה נחמד מאוד . דבר טוב שקרה החופש\השבוע: אממ שראיתי את בתדודה שלי אחרי 43689 שנים . דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: כל העבודות לחופש וזה .. תמונת השבוע: חברה שלי עיצבה לי
ציטוט השבוע: It's not over tonight, Just give me one more chance to make it right משהו שבא לכם להגיד: שבת שלום
.

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתמסכמש"ת!

שיר השבוע של נועם: ודווקא את שיר השבוע לא של נועם: דנה אינטרנשיונל-תהיה לך אהבה סכמו את החופש ב-3 מילים: כואב עצוב אופטימי סכמו את החופש ב-4 מילים: הדממה כואב עצוב אופטימי? דבר טוב שקרה החופש\השבוע: אמממ.. וואי המון יציאות עם חברים! ועוד מישהי אחת ספציפית מאוד
דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: סכין חדה של געגוע תמונת השבוע:
ציטוט השבוע: "אני אתאפק..." משהו שבא לכם להגיד: יאאאא מחר מחר מחר מחר (בעצם היום היום היום היום)

../images/Emo41.gif מסכמת את השבוע חופש הזה....

שיר השבוע של נועם: שמתי
ובורח...........
שיר השבוע לא של נועם: סוף העולם-אביב גפן
סכמו את החופש ב-3 מילים: היה משעמם בהתחלה סכמו את החופש ב-4 מילים: ואח"כ כיף בגלל מיכלי
דבר טוב שקרה החופש\השבוע: מיכלי באה אלי, דיסקיםחדשים
|עיאח| דבר פחות טוב שקרה החופש\השבוע: משעמם קצת בהתחלה, ומצב רוח נוראי
תמונת השבוע:אתם לא רוצים לדעת
ציטוט השבוע: "נראה לך הגיוני אפצ'י באמצע הופעה? לריאות אחי.." XDD משהו שבא לכם להגיד: מכונת סקס *-* שבת שלום
ושהשבוע הזה יעבור הכי מה שאפשר.........

למעלה