סיכום שבוע+חופש

moriboy666

New member
מה זה השטויות האלה; חפירות או במילים אחרות..

..זה אני וכל המחשבות. שיר השבוע- She Came Home For Christmas אלבום השבוע-הוו... יש הרבה וחשובים ומושמה נראה לי שפה יותר מבינים אז לשלוף עטים או פנקסי רשימות של ווינווס. להוריד(מצידי) ולקנות! MEW - Frengers REM - Accelerate ERA - Reborn ואולי הכי חשוב של השבוע Malcolm McLaren - Paris חופש לא היה לי.... הדבר הכי טוב שקרה השבוע-שהוא נגמר. זה היה שבוע ככ מגעיל בלי אוכל נורמלי בבית(בחדר היה אבל לא מספיק=\) הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע-פסח. תגידו איך זה שאלוהים נתן לעם ישראל שיהיה לו חג בלי אוכל?? כבר עדיף צום ולא פסח.. בילוי השבוע- ההופעה שחזרתי ממנה לפני זמן מה של אביב גפן והופעה של גלית פלורנץ בצוותא בחמישי עם ידידה המלצת השבוע-המלצתי על אלבום כבר..אז על סרטים שצריכים לראות. ג'ומנג'י - Jumanji. אוגוסט ראש\ריקוד לאור ירח -August rush. מרגש בצורה בלתי רגילה (או שרק אני סיסי שבוכה בכל סרט:=)) והסרט של השבוע(האחרון שראיתי) מתים על החיים - the bucket list פשוט לראות ציטוט השבוע-אין לי מילים משהו שבא לי להגיד-לכו לחפש מי ינענע אתכם .. חלאות! סתם לאלא... פשוט זה מה שעלה לי לראש ועכשיו למי שקרא עד הסוף את החפירות שלי שבוע טוב חמודים-דות

למעלה