סיכום שבוע

סיכום שבוע ../images/Emo26.gif

באיחור קל.. משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

dafi daf

New member
><

משהו טוב שקרה לך השבוע: יום רביעי בלילה
משהו רע שקרה לך השבוע: שיחות מסויימות,אנשים מסויימים,כל השאר בערך... שיר שלא הפסקת לשמוע: לא אחד ספציפי,אולי "לילות של ירח מלא-ערן צור" סרט השבוע:סנאצ' ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע:אלפחורס של הוואנה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ישועה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: גוגו? :/ ציטוט\יציאת\מילת השבוע: It is what it is /how did we ended this way תמונת השבוע: - ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: 024574-

grace00

New member
ג

משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה בילויים בחברת חברים טובים משהו רע שקרה לך השבוע: בפנים זו הבדידות שיר שלא הפסקת לשמוע: fiona apple - slow like honey, damien rice - rootless tree/don't explain סרט השבוע: לא ראיתי סרטים השבוע ספר השבוע: יש אלוהים - קארין ארד מאכל השבוע: אין משהו כזה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אולי טסט ? ובסוף שבוע אני אשתדל להיות בכמה שיותר פאבים, אני מקווה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: נעמה, לב, דייז ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "תטעמי את הסיגריה רגע" תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מבחוץ בסדר מבפנים לא הכי

grace00

New member
אופס סליחה

קראתי את שלך ובטעות גם שרשרתי לזה. מצטערת.

let it fall 91

New member
:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: טיול הכנה משהו רע שקרה לך השבוע: המון.. שיר שלא הפסקת לשמוע: אחריות סרט השבוע: שודדי הקאריביים 1 ספר השבוע: -- מאכל השבוע: הום פרייז משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טיול פסח אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת.. ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "אנחנו זורקים רעיונות בשלוף" תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סביר

FooK MI

New member
^^

משהו טוב שקרה לך השבוע: ההופעה של רג'ינה ביום ראשון
משהו רע שקרה לך השבוע: שלוש וחצי שעות בקופ"ח, מרופא זה לאחר. שיר שלא הפסקת לשמוע: באופן טבעי, אחרי ההופעה של רג'ינה שמעתי אותה כל הזמן. אם זה לא נחשב, אז Raspberry Swirl של טורי איימוס. סרט השבוע: חלף זמן ארוך מאז שצפיתי בסרט
ספר השבוע: המשכתי את 'צלה של הרוח'... הוא אמנם רב-מכר טיפוסי, אבל הוא ממש מוצלח. כרגע אני לקראת הסוף ו, כצפוי, הוא מתחיל להדרדר. אי פעם נכתב ספר שהסיום שלו לא מאכזב? מאכל השבוע: כל מיני קוקטיילים של כדורים
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש פסח מתחיל. אחריו יש בגרויות וטקס יום השואה ועוד כל מיני דברים מלחיצים, אבל בינתיים נתייחס רק לחלק החיובי. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כרגע החברים הכי טובים שלי הולכים להיות הספרים בכימיה ובמתמטיקה. אולי אח"כ אחשוב עליכם
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: What you gonna do with all that junk? All that junk inside your trunk? I'm gonna get, get, get you drunk, Get you love drunk off my hump. תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: קרוב מתמיד למוות!

ססילייה

New member
><

משהו טוב שקרה לך השבוע: היום
משהו רע שקרה לך השבוע: עכשיו
אני שונאת שמתעלמים ממני.@#%$&^8-[ שיר שלא הפסקת לשמוע: ג'נגו-לב. סרט השבוע:חמש ילדות יפות. ספר השבוע: הנסיך הקטן. מאכל השבוע: חביתה.כי זה כל מה שאחי יודע להכין >< משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: למה שבוע הבא?
השבוע הזה..בשישי!אני בבארבי!
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יש המון#@%@#@
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "איפה היית יורדת לו?"
תמונת השבוע: אין לי כוח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נפלא, האמת. :)

tipeshet

New member
גם אני גם אני.

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי ללמוד, ופסטיבל האביב. משהו רע שקרה לך השבוע: בוחן לבגרות בגרפיקה אדיש. שיר שלא הפסקת לשמוע: הדיסק של רונה, כולו. סרט השבוע: ממש לא היה לי זמן לסרטים. ספר השבוע: גם לא לספרים. מאכל השבוע: גם לא ל.. מה, סתם. פיצה, תמיד. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל את הציור קיר שלי בבית הספר. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את עצמי, בחתיכה אחת. |: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "קנייס" ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עמוס בטירוף, מלחיץ יותר, ומשתלם.

y a e l4

New member
../images/Emo13.gifבאיחור ....כרגיל

משהו טוב שקרה לך השבוע: כלום האמת.היה חרא שבוע=\ משהו רע שקרה לך השבוע:הכל..מבחנים במיליארד מקצועות.בעעע אני שונאת את כיתה י"א
שיר שלא הפסקת לשמוע:וואלה לא שמעתי הרבה מוזיקה השבוע=\ סרט השבוע:מינכן ספר השבוע: ספר אזרחות לכיתות י"א מאכל השבוע: צ'יפס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: קורס העשרה במכבי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הרבה אנשים ציטוט\יציאת\מילת השבוע: שיעור ביולוגיה,יושבים על הדשא,המורה מסבירה משהו על DNA..אמילי באה ביציאה:"רגע...אז הDNA יכול לדבר אל עצמו לפעמים?" דולב:"מה את לא שומעת אותו לפעמים?"XD
תמונת השבוע: נמממ..לא הייתי הרבה במחשב=\אבל נשים אחת חמודה
של קינג'ין הכלב החתיך שלי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:חרא בלבן.. יומנפלא שיהיה

למעלה