סיכום שבוע...

Digi Lista

New member
סיכום שבוע...

לאן כולם נעלמו השבוע?...צאו מהמחילות. אני תיכף יוצא לפר"ח ומחר אני לוקחת אליי את הילדה(זאת ההליכון שאני גם החונכת פר"ח שלה) לישון אצלי בפעם השלישית,יש עוד מה לספר,אעדכן מאוחר יותר... תורכם בינתיים... שמתם לב שממש עוד מעט כבר חנוכה?

remundo

New member
כן

וכבר מדברים פה על הפעלות לחנוכה... (אה, לא סיפרתי לכם איפה אני לומדת עכשיו. O_O. נו, זה מקום שעושים בו הפעלות לחנוכה... ^"^ (וזה סמיילי עם נר על המצח!)) אתמול ישנתי הרבה אחרי שהברזתי לשיעור פרטי שהייתי אמורה לתת, למרות שלא הרגשתי עייפה מספיק בשביל שההברזה תצדיק את עצמה. אבל במשך היום באמת בקושי החזרתי את עצמי, ואחרי שהלכתי לישון... טוב, התעוררתי מרעב ב12 בלילה (הלכתי לישון ב17:30 בערך) ולא ממש הצלחית לקום מרוב שהסתובב לי הראש. כשהצלחתי לקום בסוף כבר היה 1 לפנות בוקר, ואחרי שאכלתי חזרתי לישון עד שש וחצי בבוקר, אז כנראה שהייתי עייפה. O_O חוץ מזה, השבוע לא עשיתי שום דבר מעבר לדברים שהייתי צריכה להגיש השבוע. ולא נכנסתי לדירה עדיין, נראה לי שאני אפרוש ממנה או משהו כי אני כבר חודש "בדירה" ובינתיים ישנתי בה רק לילה אחד >>" עכשיו עשיתי שני תרגילים, ואני אמורה גם לעשות תרגיל תכנות (מבוא למדעי המחשב. אל תשאלו. תודה. סתם נו, כבר גיליתי לכם שזאת הפעם השלישית שניא עושה את הקורס הזה, לא?) שקצת התחלתי אבל... עכשיו אני בהפסקה. הפסקה די גדולה. גדולה מידי. אוף. טוב, יש למעלה פרסומת לרשת בגדי ילדים במידות גדולות ו... ילדים שמנים זה עצוב. אני מתכוונת לילדים שהדבר היחיד שגורם להם להיות שמנים זאת העובדה שעכשיו המאה ה21, והם אוכלים ג'אנק ולא יוצאים הרבה מהבית (אם לא מחשיבים את בית הספר בבוקר), אולי רק לבתים של החברים השמנים שלהם, שם הם משחקים במחשב או רואים טלויזיה.

OOOO0

New member
אני דווקא לא שמתי לב

בינתיים רק בפורום הזה הזכירו לי את העניין הזה. עדיין אין לי שום תחושה שעוד מעט מתקרב חג. אצלי אין חדש, עדיין לומדת שיטות מחקר. כן, משקל יתר אצל ילדים זה עצוב. (גם תת משקל, אבל זה כנראה פחות נפוץ אצל ילדים) הורים צריכים להקפיד עם הילדים שלהם על עניין של תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית כבר מגיל צעיר כי אחר כך קשה לשנות הרגלים.

remundo

New member
אם בני נוער הם ילדים

אז גם תת משקל נפוץ אצל ילדים. *מתעלמת מהודעת שגיאה. נראה אם ההודעה הזאת תשלח.*

OOOO0

New member
כן, בערך בגיל ההתבגרות

הרבה נערים, בעיקר נערות, מתחילים עם כל מיני דיאטות קיצוניות. זה נורא.

Yuske

New member
פסיכומטרי ברעל!

למרות שמהסימולציה האחרונה (ומהבחנים שעשיתי בבית) המצב בכמותי לא כזה מזהיר או מעודד כלל.. אתמול הייתה לנו סימולציה ראשונה של 8 פרקים מלאים וזה היה נורא. המילולי עוד מילא ושם יש מקום לשיפור כי רוב הטעויות זה באוצר מילים, או בטקסט\הגיון\השלמת משפטים אנגלית מידי פעם יש איזה מילה שאני לא מכיר אז זה דיי הורס את התשובה הנכונה>> והיו 2 טקסטים שהיו בסדר אבל השאלות שאלו דברים לא קשורים בעליל לטקסט...כלומר כן קשורים אבל שאלות של "בטקסט קרה ככה וככה, אם היו מוסיפים את הנתון הזה אז....." ובתשובות צריך כאילו להשלים מה היה אמור להיות שמה. אבל כמותי, כרגע בדקתי ועשיתי את התרגילים שלא הצלחתי בלי זמן ופתאום שמתי לב שהשאלת תנועה שהייתה שם במבחן בכלל שאלת הספק (ועשיתי אותה בחצי דקה בבית)...ולמה במבחן חשבתי שזה תנועה? כי היה שמה "יוסי נוסע 10 מטר ב12 שניות" ואני ממש גרוע בתנועה ><...וקראתי מהר, ונלחצתי מהזמן הכמותי השלישי שהיה בסימולציה היה זוועת עולם, כל תשובה שנייה דילגתי ישר כי לא הבנתי מה רצו ממני, כלומר הבנתי, אבל לא הבנתי כלום מהנתונים. ואני לא מדבר בכלל על גרפים - אני לא חושב שאני רוצה ללמוד משהו עם גרפים בין כה וכה אז ניחא... והשאר סתם...טעויות שטותיות, או טעויות בגלל שלא הספקתי בכלל להגיע לשאלות האלה, למרות שהיו דיי הרבה טעויות שגם עכשיו לא הבנתי מה הם רצו ממני...אז זה איכשהו מתקזז. אבל לא יודע... הפסיכומטרי עוד איזה שבועיים ובתוכנית שלי זה לשנן את המילים בתקווה לא להילחץ מהכמות הגדולה וגם את המילים באנגלית לקרוא (כי ספרים שתורגמו בשנות ה60 מלאים במילים של פסיכומטרי וזה מצויין לזיכרון המילים) ולעשות הרבה תרגול בכמותי סליחה שלא הגבתי למשחקים אבל אין לי כוח כמעט לכלום כשזה נוגע בכתיבה או באסוסציאציות...אבל תמשיכו אולי אפתיע באיזה תגובה בשעה מאוחרת בלילה...(שעה מאוחרת בלילה? מה זה?...צריך לקום ב7וחצי-8 ליום שלם של לימודים!!!) אה ופורסם קאבר חדש ביוטיוב שלי, http://www.youtube.com/watch?v=c1cIjbXjinM הקלטתי אותו לפני איזה חצי שנה אבל רק השבוע יצא לי לעבוד על הSLIDESHOW שלו... בכלאופן כן, שיהיה חג חנוכה שמח...וואו זה אוטוטו, האמת שרק בגלל הפסיכומטרי אני בכלל חושב על זה כי זה בדיוק יומיים אחריי שהחג מתחיל. עצוב שיש ילדים במשקל עודף\תת משקל...בתור אחד שקרוב לתת משקל, זה איום ונורא... זה מזכיר לי האמת שבצבא רציתי ללכת לדיאטנית, לצערי החלטתי ללכת לקראת סוף השירות שלי (מתי שבקושי היה לי זמן ללכת הבייתה כי הייתי יוצא מהבסיס באיזה 7 או 8 בערב><) ואני זוכר שאני כזה הולך למרפאה ומדבר עם הרופא ואני כזה "טוב אני רוצה ללכת לדיאטנית" והוא כזה "למה?" "O_O כי אני ממש רזה?" כאילו מה, לא רואים שאני ממש רזה? המדים היו גדולים עליי באיזה מידה וכל הגוף שלי רזה... בכלמקרה, בסוף הלכתי לדיאטנית פעם אחת, משום מה כשסיפרתי את זה לאחים שלי הם צחקו עליי ואמרו לי "מה קרה פתאום החלטת ללכת לדיאטנית?" בכלמקרה בגלל שדיאטנית לא היה בבסיס שלי (אלא בבסיס ממול) וצריך כל פעם להתקשר בכדיי לקבוע תור, (ואחר כך להתקשר כדיי לקבל אישור כניסה><) ומין הסתם שאלה שעונים לטלפונים במרפאות הצבאיות לא עושים שום דבר!! והולכים באיזה 1 הבייתה מקסימום 2, בעוד שהם מ12 עד 1 או לפעמים גם מ11 עד 1 בהפסקה, אז הם לא ענו לי לפעם השנייה. בגלל שזה היה כבר חודש לפני השחרור אמרתי "יאללה שיכלו לעזזל אני אשתחרר ואלך לדיאטנית אזרחית" אז פשוט לא קבעתי את ההפניה. זה דיי מפגר כי הדיאטנית אמרה לי "טוב אז עוד שבועיים (או שזה היה שלושה) תבוא לביקורת" ואני שואל אותה אם היא קובעת לי והיא אומרת לי "לא תתקשר ויקבעו לך" (הזכרתי כבר שהתור שהיה לי לפעם הראשונה אליה היה אחריי שבוע של התקשרויות אליהם? כל פעם אומרים לי "יהיה בעוד חודש, יהיה בעוד חודשיים, יהיה בעוד 3 חודשים" (וזה היה בחודשיים לפני שחרור>>) עכשיו (שהשגתי יותר ביטחון) אני מתכנן ללכת שוב לדיאטנית אחריי הפסיכומטרי...לבדוק שהכל תקין ולעשות את זה באופן טוב יותר. אבל כמובן שכל זה יצטרך לחכות אחריי הפסיכומטרי...כשיחזרו לי החיים ><

StellarWind

New member
כמותי זה ג'יפה

זה מה שהרג לי את הציון בפסיכו. XD הייתי יכול לצאת מזה עם ציון הרבה יותר גבוה, יצאתי עם מספר הנקודות המקסימלי באנגלית והכמעט מקסימלי בחשיבה מילולית, הכמותי תקע אותי אחושילינג - אבל זה הספיק לי למה שרציתי ללמוד. XD עכשיו אני אישית מסתבך עם פיזיקה\חדו"א... >_< המצב לא להיט בינינו, אבל נעבור גם את זה. מעבר לאוניברסיטה כמעט כל מה שקורה בחיים שלי זה איזה RPG לא קשור שאני חורש כבר כמה שבועות רצוף, משחק בשם Digital Devil Saga, שהוא אחד מהמשחקים היותר מדהימים שאי פעם חרשתי...

OOOO0

New member
../images/Emo50.gif

אני שמחה שלא עשיתי פסיכומטרי בסוף. לפי התיאורים שלך זה נשמע ממש לא בשבילי. טוב, אל תדאג, לא נשאר לך עוד הרבה, עוד מעט זה ייגמר. ואני ממש מזדהה איתך בעניין התת-משקל. אני נורא רזה כי אני לא אוכלת הרבה. אני פשוט מתמלאת מהר ולא נהנית כלכך מאוכל. בגלל זה הסגידה הזו לרזון מוציאה אותי מדעתי. ממש שוטפים מוחות של ילדות מגיל צעיר וגורמים להן לוותר על הנאה כלכך בסיסית מהחיים ולהרעיב את עצמן כדי להתאים לאידיאל יופי בלתי אפשרי. ורזון קיצוני בכלל לא יפה בעיניי. אבל אנחנו חיים בעולם מעוות. קאבר טוב! אתה שר מדהים לדעתי!

Yuske

New member
תודה!!^^

הקטע אצלי זה שאני גם מתמלא מהר, או שהחילוף חומרים שלי ממש מהיר או שאני עושה יותר ספורט (הליכות במקרה שלי) מאשר אוכל יש האומרים שזה בגלל שאני לא אוכל בין ארוחות עדיין לא פיענחתי את הסיבה לזה שאני רזה...אבל לא יודע בגדול אני לא נהנה מעצם הארוחה עצמה ואני דיי חושב שלאכול זה בזבוז זמן, אבל אם הגוף צריך את זה אז מי אני שאמנע ממנו? כן, יש דברים שטעימים לי ויש דברים שלא אבל כל פעם לדאוג לאכול זה דיי מרגיז ודיי מרגיש טרחני. אבל עם זאת אני מנסה לאכול כמה שיותר כדיי לשבוע ואולי לעלות עוד איזה כמה גרמים... רזון קיצוני גם לדעתי לא יפה, גם לא השמנה יתרה, אבל אין שום דבר גרוע בזה שמישהו הוא שמן, או שמנמן (כשזה על קו הבריאות כמובן)

star_female

New member
אני ממש לא מזדהה עם מה שאתה מתאר...

(כנראה בגלל זה אתה נראה כמו שאתה נראה ואני נראית כמו שאני נראית XD) אני מאוד נהנית מאוכל (כמובן, כשהוא טוב. בצבא, למשל, לא נהניתי מאוכל). ואם לא אוכל תמיד יש חטיפים. אז אני לא ממש אוכלת חטיפים, או משתדלת שלא, אבל ארוחת צהריים זה דווקא אחד מה-highlights של היום שלי... חוץ מזה שזו הפסקה של חצי שעה, ושזה מחלק את היום לשניים, אני גם נהנית מעצם הארוחה. זה בכלל לא מרגיש טרחני או מיותר... אולי אם תאכל בצורה יותר מסודרת (תקבע סדר יום - ב-8 ארוחת בוקר, ב-1 ארוחת צהריים, ב-7 ארוחת ערב, או משהו בסגנון הזה) אולי לא תרגיש שצריך לדאוג לזה אלא זה ירגיש יותר טבעי. וגם אם לא תהנה מהאוכל לפחות תהנה מההפסקה שזה נותן לך. בכל אופן, רציתי להגיב לגבי הדיאטנית והתגובות שקיבלת. באופן אישי אני מכירה לפחות שלושה בנים שהלכו או הולכים לדיאטנית במטרה להעלות במשקל. כולם גם הולכים לחדר כושר (ויש סיכוי טוב שזה קשור אחד לשני). אין בזה שום דבר מוזר, כל מה שזה אומר זה שאתה רוצה לשמור על הגוף שלך וצריך הכוונה בזה (ואם יש אנשים שזה המקצוע שלהם אז כנראה שזה לא כזה טריוויאלי). בהצלחה עם הפסיכומטרי... זה באמת סותם את החיים לתקופה, אבל תחשוב איך תרגיש חופשי אחרי זה (בלי קשר לציון שתקבל... ודרך אגב, קשה מאוד לדעת לפי המבחן איך הלך לך, כי גם ככה חצי אתה מנחש ואתה לא באמת יודע עד שאתה מקבל את הציון).

Yuske

New member
לא אמרתי שאני נגד חטיפים

חלילה, אני דווקא אוהב חטיפים, אבל לא יודע כשאני מתעסק עם מחשבות יותר מידי אין לי תיאבון כלכך.. אני קובע סדר יום של אוכל ולא מפספס שום ארוחה ובכל ארוחה מנסה לשים כמה שיותר. אבל אעדיף נגיד, לישון במקום לאכול. אבל כמו שאמרתי אוכל זה דבר חשוב! וכן אני נהנה מההפסקה שזה נותן לי, אבל (אולי בגלל הגנים של אבא שלי למרות שאני אוכל יותר ממנו ואני דואג מראש לזה שיהיה לי אוכל ליממה הקרובה) אין לי סבלנות לשבת ולאכול...אבל אני מכריח את עצמי לאכול עד שסיימתי הכל אני לא חושב שזה דבר מוזר ללכת לדיאטנית, אני פשוט אומר שחל בי שינוי בזה שלא אכפת לי גם ממה שאחים שלי יגיבו אם אלך לדיאטנית, ואם הם יגידו משהו אני אראה להם את היד הרזה שלי ואגיד להם "זה - לא בריא!" למרות שאני בספק אם יעירו על זה כי דיי עברנו את השלב שאני הכי צעיר ואנחנו עובדים על זה שיש לי דיעה משל עצמי. בקשר לחדר כושר אני לא יודע עדיין כי זה כסף, ואין לי כסף:X אבל אנסה מתישהו ואיכשהו לשלב גם ספורט בסדר יום שלי:X אבל כן, ללכת לדיאטנית ולהשיג כמה קילו זה בהחלט משהו שאני רוצה וחייב לעשות! תודה בקשר לפסיכו! זה בהחלט סותם את החיים, ואני כן חושב איך אני ארגיש חופשי לאחר מכן! אבל אני חושש מזה שאני לא אצליח...כנראה שסתם...(אולי בגלל שהכמותי אצלי לא משהו>>) אבל יהיה בסדר, בנתיים אני אשקיע את כל מה שאני יכול^^ נב - הנחתי שלא כולם יסכימו עם האספקלריה שלי לגבי מזון, אבל הייתי חייב לשתף את זה עם -מישהו- וזה היה נראה לי זמן טוב לשתף^^" מה שאגב אני עושה לי כל בוקר נגיד שעתיים פלוס מינוס אחריי ארוחת בוקר אני אוכל סנדביץ' שזה כבר שיפור כי פעם הייתי שבע רק מסנדביץ' אחד וזהו. בכלמקרה אני סתם חופר על דברים ואני אשלח את ההודעה^^""

Digi Lista

New member
יש הרבה מה להגיב.

אני צריכה להתרכז כדי לכתוב הכול,אנסה יותר מאוחר כי אני רוצה לא לחפף בכול מה שיש לי להגיב... חוץ מיזה עבר עליי אחלה סופשבוע עם הילדה,הרבה מעל הציפיות,אפרט גם בהמשך אבל באמת היה נהדר והלוואי ואוכל להמשיך ככה כי בכנות זה ממש עושה טוב. יש עוד דברים לספר שנוגעים לעבודה וגם לתביעה... אשתדל עוד היום להגיב לכול מה שהתפתח בשרשור הזה(מעניין ומרתק ללא ספק,כמו רוב הדיונים כאן
) וגם לספר מה חדש... בינתיים קבלו עוד
תרומה לשרשור הזה

star_female

New member
המ,

שמעתי שאם הולכים לחדר כושר אז מעלים במשקל (אני מניחה שזה חל בעיקר על אנשים רזים...). בכל מקרה, הזכרתי את זה שהם הולכים לחדר כושר כדי להראות שכנראה שאכפת להם מהבריאות שלהם. כמו לך. ואם אתה עושה הליכות זה גם סוג של כושר. אבל אם אתה רוצה יותר אתה יכול לרוץ או לקנות משקולות או מה שזה לא יהיה... (אני אפילו לא מדברת מניסיון, רק בצורה עקיפה מלשמוע אנשים אחרים מדברים על זה. אני ממש לא בכושר ואני שונאת ספורט XD)

Yuske

New member
גם אני שמעתי את זה

בכלל לפני שנה אמרתי שאני אעשה כפיפות בטן ושכיבות סמיכה ומתיחות לפחות שעה אחת (כולל הליכה\ריצה קלה עם הכלב) זה לא כלכך עבד כי תמיד אמרתי "טוב נו מחר" ו"טוב אין לי כוח כרגע" ואז התחלתי לעבוד>> האמת שפעם קניתי 2 משקולות קטנות של 3 קילו כל אחת, אבל לא היה לנו מקום במזוודות להביא את זה לארץ ואני מניח שאבא כבר זרק אותן ממזמן^^" אבל נראה,

למעלה