סיכום שבוע.

מירטל

New member
סיכום שבוע.

1. מצב הגילדה בכי רע. ברמות, אני מתכוונת, חשבתי פעם שזה יהיה משעשע מאוד לפתוח גילדה של איש אחד ולראות איזה אציבים וכמה זמן יקח להגיע לדרגה 25 עם הגילדה הזו, עקב טלפתיה... אני מניחה, כי לא דיברתי איתם, אנשים בגילדה שלי פשוט נעלמו... ברמות, חלק עזבו את המשחק לטובת הרצאות על " כמה טוב בסוריה והתקשורת הסורית מגזימה" (* שיעול* ), חלק עזבו לגילדות אחרות כי הם רצו בעיקר PVP וחלק פשוט... עזבו, נעלמו, התאדו. אני מניחה שאני אחזור שבוע הבא ואנסה לבעוט במה שנשאר מהגילדה, ז"א, אם אני לא אחזור ואגלה שהפכתי לראש הגילדה ושנשארתי רק עם אלטים..... 2. אחרי בערך חודשיים של חרישת מבוכים הירואיקים, ניסיון לאסוף מספיק תגים של אזור הPVP והצטיידות בציוד PVP בכדי להצליח להעלות את רמת הציוד שלי לזו שתאפשר כניסה למבוכים של הטרולים... גילית שאפשר לקנות ציוד הרבה יותר טוב עבור כסף כשמגיעים לרמה מסומת של repution.... ואני די exalted עם כולם. כן, מזן הדברים שגורמים לך להרגיש כמו אידיוט(ית). 3. נכנסתי למשחק יום רביעי וזה הלך ככה. א. מגיעים לאיזו הPVP, אוי! אנחנו בדיוק תוקפים! יאלה, נקח את הקווסט השבועי ונצטרף לקרב.מצטרפת, מפה לשם , אנחנו מנצחים תוך שלוש דקות בערך. ב. אני עושה את הקווסטים היומיים כשמישהו בדיוק מחפש RDPS ל BH - אז מה אם זו פעם שנייה ( ופעם ראשונה הוגדרה ככישלון, מוחלט?), אני מצטרפת לחבורה, ריצה מהירה על הדבר הזה ואני מבינה למה יש כאן כמה אנשים שלא רואים בזה רייד. יוצאים מזה, ונכנסיים ל QUE של המבוכים של הטרולים, מסיימים כמה קווסטים ויאללה, נכנסים למבוך. ג. אני מתנצלת שזו פעם ראשונה במבוך הזה, אנחנו מתאפסים על מי נגד מי ( ולמי צריך לעשות CC), ורצים עד לבוס הבא. אני שואלת על טקטיות ושואלים אותי העם עשיתי את המבוך הזה במקור, אני מסבירה להם שעשיתי את הרייד הזה בדרגה 70 עם חבר'ה בדרגה 80, הם מבינים את הרמז ומסבירים. ד. רצים עוד כמה בוסים עד לבוס האחרון, נלחמים איתו עד לבערך 20 % מהנק"נ ואז הטנק מת. אני עוברת למוד נטול טנק, ז"א, שולפים את כל מה שבאמת נשאר לי, החבורה מנהלך עוד דו שיח קטן, הבוס עלי אחרי מכה אחת, אני ב 10% נק"פ ( קוסמת, כן?), ואז הוא מת. ואז אני מסתכלת סביב ומגלה שכול השאר מתים והשיחה הייתה שיחת עידוד של " קדימה גו'ה! את יכולה!" זה היה משעשע. כל העסק הזה לקח שעה וחצי, בערך... איך היה השבוע שלכם?

666bender

New member
מצב הגילדות:

לצערי הרב, גם הגילדה שלנו מדלדלת...ואנחנו עוד במצב טוב יחיסית לשאר. תכלס, נותרו גילדות PVP וכאלו שהם HEAVY RAID HEROICS גילדה כמו שלנו נהייתה פעילה פעמיים בשבוע בערב RAID, ושאר הזמן - רוב עברו למשחקים אחרים. אני בהחלט שוקל לנהוג כמוהם אלא שלא מצאתי משחק פרללי מתאים, אני מוצא עצמי נכנס..... מבזבז עוד שעתיים על אלט אחר באותם אזורים ואותם דברים הכל כי ה MAIN שלי כבר לא יכול למצוא / לעשות הרבה, אין לי שימוש ל VP...

amirtc

New member
הישג מרשים בהחלט

אם הבנתי נכון הציוד שלך הוא לא הציוד PVE הכי טוב, ולכן יפה מאוד על ההורדה לבד של הבוס האחרון. וכמובן לא נזכיר את העובדה שאת פעם ראשונה רואה את הבוס הזה

אנימור

New member
אם משעמם לכם והגילדה מתפרקת, אתם מוזמנים

להצטרף לגפילטעפיש, גילדה חברתית ישראלית בשרת The Maelstrom (נתתי לינק לפני כמה ימים). תפתחו אלט, בואו ל-TS, ואם ימצא חן בעיניכם - תישארו :) לדעתי חבל להתבאס או אף לעזוב משחק שאוהבים בגלל שהגילדה שלכם ננטשת.

sky121

New member
השרת

The Maelstrom זהו שרת PVP, אני מעדיף רק שרתים PVE.

zrikman

New member
ממש לא

מספר הפעמים שיצא לי להילחם שם עם שחקנים מהצד השני היו ממש מעטות מה גם שלרוב אני כיסחתי אותם :D

מירטל

New member
א. אליינס או הורד?

ב. יש למישהו אלט ב zuremyst אליינס? אני צריכה עזרה עם הקמת גילדת אלטים. תודה!

למעלה