סיכום שבוע

Ayelet 363

New member
סיכום שבוע

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
סרטון השבוע:
תמונת השבוע:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:

סופ”ש מעולה ושבוע מקסים לכולם!

Ayelet 363

New member
סכמ"ש בנושא מבחנים

משהו כיפי: סיימתי עם מבחן גדול (שבטח אעשה בו מועד ב. הוא היה על הרבה חומר ובקושי הספקתי ללמוד) וכמעט סיימתי עם מבחן בית ענק ליום ראשון (כשביום ראשון יש לי עוד מבחן, ויומיים אחרי עבודה להגשה, חצי עבודה ומבחן ענק).
משהו מעצבן: לחץ המבחנים. אבל אחרי יום שלישי יישאר לי רק מבחן אחד ביום ראשון וזהו.

בשבועות האחרונים יותר ויותר אהבתי את הרעיון של לדחות קורסים של היסטוריה לשנה ד כי משיחות עם אנשים הבנתי שהשילוב ארכיאולוגיה והיסטוריה בעייתי במיוחד ושבכללי לא מומלץ ללמוד ארכיאולוגיה עם עוד משהו והסמסטר הזה היה לי מאוד לחוץ (וגם רואים את זה בציונים) וסמסטר הבא אמור להיות עוד הרבה יותר לחוץ. שקלתי כבר להוריד את היסטוריה לגמרי, אבל לא הצלחתי להכניס אף קורס של ימי הביניים בסמסטר א, וימי הביניים זה הנושא העיקרי בגללו בחרתי ללמוד היסטוריה, אני לא רוצה לוותר לפני שהיה לי לפחות קורס אחד של זה. בכל אופן, מסתבר שלדחות לשנה ד זה עוד יותר בעייתי משחשבתי.
משהו טעים: עוגה.
שיר טוב: הרגילים.
ספר טוב:
סדרה טובה: קומיוניטי וקצת סדרות שראיתי בנסיעה. בגלל המבחנים אין הרבה זמן. מקווה שאם אספיק ללמוד היום הרבה אוכל לראות איך פגשתי ועוד כמה דברים עוד לפני הנסיעה לירושלים.
היום הכי הכי: רביעי.
בילוי השבוע: לחזור הביתה.
תכניות לשבוע הבא: ללמוד.

E l S i

New member
כמעט שאלתי איזה שיר זה "הרגילים"

תירגמתי בראש ל"ordinaries" או משהו....

Ayelet 363

New member
קורה לי הרבה

אני סתם מתעצלת לכתוב תמיד אותו הדבר כי אני שומעת שוב ושוב את עאותם השירים (ואיכשהו עוד לא נמאס).

DontEvenBlink

New member
תראו מה קיבלתי!

לא קשור לאיך פגשתי את אמא, אלא למפץ הגדול.
אבא שלי חזר עכשיו מביקור בארצות הברית. אנחנו מכירים מישהי מטקסס שבקשר עם מים ביאליק, וביקשה ממנה לשלוח לה חתימה בשבילי.
בכל מקרה: אבא שלי היה בטקסס, וחוץ מלקנות מגפי קאובוי (לא אדומות לצערנו), הוא אסף את החתימה.
מאוד מרגש, היא אפילו שלחה את המעטפה מהבית שלה (קיבלתי את המעטפה עם הכתובת, לא הגיע מאולפני CBS או משהו.)
טעתה טיפה בשם שלי, אבל לא נורא.
5 האותיות הראשונות היא צדקה!

למעלה