|*סיכום שנתי|*

ady18

Well-known member
|*סיכום שנתי|*

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה גיטרה|מה היא אכזבת השנה
משהו שהרס לכם את השנה?
בילוי השנה?
שיר השנה של בעז?
שיר השנה שלכם לא בעז?
אומן שאהבתם חוץ מבעז?
ציפות מהשנה החדשה? ושתהיה לכם שנה מתוקה ומלאת חיוכים

יאללה! למרות שתחילת השנה הייתה ב-א' תשרי

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה? שהיה לי האומץ להפסיק את הלימודים!!! בחיי!!! מה היא אכזבת השנה? שלא עזבתי את הלימודים שנה קודם?? משהו שהרס לכם את השנה? אוהו.... המווון דברים
ודיכאונות למינהם בילוי השנה? הופעות. כל מיני. שיר השנה של בעז? 'אנ'לא אוהב אפחד' וגם 'כל השבוע מרגיש כמו שבת' שיר השנה שלכם לא בעז? אוי.... קשה.... יש יותר מדי שירי השנה שאי אפשר לבחור מבינהם את ההההשיר של השנה. אז אני לא אבחר.....
אומן שאהבתם חוץ מבעז? גם הרבה מדי.... בשניות אלה אני שומעת את מאיר אריאל אחרי מלא זמן שלא שמעתי. ועוד אמנים- רדיוהד, מיוז, אהוד בנאי, לאונרד כהן, דני רובס, פינק פלויד, יזהר אשדות, רונה קינן, ו... טוב, זה לא נגמר
ציפיות מהשנה החדשה? 1. שבעז יוציא את 'אהבת איש הפח' כמה שיותר קרוב לתחילתה 2. שכמה בעיות יפתרו 3. שיצאו המון המון המון שירים ודיסקים חדשים טובים 4. שאני אהיה בהרבה הופעות של בעז והופעות בכלל 5. שאני אקנה מערכת סטריאו חדשה 6. שעדי ואני סוף סוף ניסע לחו"ל, עם עדיפות לניו יורק לשלושה חודשים וגם נלך להופעה של לאונרד כהן (אוף, לא עושה רושם שזה מתקרב
)

bזוהר

New member
סיכום שנתי

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה? לגלות אנשים חדשים מה היא אכזבת השנה? מילקי-לאטה שממש לא עמד בציפיות המילקי שלי... מסתבר שאין על האורגינל משהו שהרס לכם את השנה? כלום, מה יכול להרוס שנה שלמה?רק משהו מטורף בילוי השנה? נראה לי ש"נפגשים בסיבוב" שיר השנה של בעז?לא יודעת..הכל שיר השנה שלכם לא בעז? המכשפות אומן שאהבתם חוץ מבעז? אשכול נבו ציפות מהשנה החדשה? שיהיה שלום (ושתגיע הבגרות האחרונה שלי כבר)... ושתהיה לכם שנה מתוקה ומלאת חיוכים תווודה :)

../images/Emo13.gif

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה: סיימתי את התואר, עברתי דירה והמון אנשים מדהימים שהכרתי
מה היא אכזבת השנה: שהמעבר לת"א נדחה לי למרות הכל..
משהו שהרס לכם את השנה? מותה של אחת הילדות הכי מדהימות בעולם כתוצאה מאחת המחלות הכי נוראיות בעולם..
ותאונת דרכים ש..קצת דפקה אותי נפשית
בילוי השנה? הופעות והרבה
שיר השנה של בעז? יש כ"כ הרבה.. נראה לי שסוג של 13.. אבל אם תתקעשו אז הממ.. "גם כשאת מגמגמת", "לא אוהב אף אחד", "הקליטה", "מכוון למטרה", "קצב ברגליים", "אהבת איש הפח", "למי איכפת", "מרגיש כמו שבת" ואני אשתוק עכשיו, נראה לי שאלו הבולטים שלי
שיר השנה שלכם לא בעז? אמאל'ה.. רק עם בעז לא הסתדרתי אז.. אני אשתוק הפעם מראש
אומן שאהבתם חוץ מבעז?כל אלו שאהבתי בשנים קודם ונוספו לי לשם שלומי שבן, נעם רותם, גבע אלון, הדצמבריסטס וכו' וכו'.. ציפיות מהשנה החדשה? 1. פלטינה לבעז
2. פלטינה למאיר
3. כמה אלבומים חדשים שאני מקווה שייצאו 4. לסיים שלבים לעבודה 5. אמסטרדם וניו יורק
6. וכו' וכו'

ady18

Well-known member
../images/Emo24.gif

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה ? 1)הדיאטה2)הגמילה מאלכוהול וההבנה שאין צורך לברוח ממציאות3)הכרתי אנשים מדהימים שאכפת להם ואני חשובה להם גיטרה|מה היא אכזבת השנה?שאין עדין עבודה משהו שהרס לכם את השנה?שניסתי לברוח מהמציאות הדכאונים שלוו אותי במשך השנה בילוי השנה?הופעות שיר השנה של בעז?פריס בחורף שיר השנה שלכם לא בעז?יום חדש נפלא אריק ברמן |מתפללת לאלוהים שלא ירצחו אותי| אומן שאהבתם חוץ מבעז?** נועם רותם maroon 5 ציפות מהשנה החדשה? ושתהיה לכם שנה מתוקה ומלאת חיוכים

איף

New member
שנה אזרחית טובה!

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה ? קשה לי להיזכר במאורע מיוחד ספציפי. היו כל מיני רגעים קטנים של אושר.
מה היא אכזבת השנה? נראה לי שאני איכזבתי את עצמי כמה פעמים...אבל אלו דברים אישיים מידי. בואו נגיד שלומדים מטעויות פשוט וזהו?
משהו שהרס לכם את השנה? החברה הקודמת בה עבדתי קנתה את החברה הנוכחית שבה אני עובדת.isn't it ironic?
בילוי השנה? הופעות, הופעות , הופעות ועוד הרבה הופעות!!!!
שיר השנה של בעז? "תנופה" שיר השנה שלכם לא בעז? וואו יש הרבה. טוב נו, נכתוב כמה... מאיר בנאי - "לך אלי". מורן גמליאל- "מקום בלילה". כפיר אפשטיין - "אמונה" ו"יש לך כוח". Avril lavigne - When you're gone, טוב יש עוד...אבל קשה לי להיזכר. אומן שאהבתם חוץ מבעז? מאיר בנאי, כפיר אפשטיין, תומר ממיה, מורן גמליאל, גלעד שגב, אפרת גוש. ציפות מהשנה החדשה? לסיים את התואר בממוצע גבוה - הלוואי.
למצוא עבודה נורמלית ורווחית. לפנות יותר זמן לאהבה האמיתית והגדולה שלי - מוסיקה. לנגן יותר על הגיטרה שלי, לשיר יותר... כמובן שאני גם רוצה שכל הסובבים אותי יהיו שמחים ומאושרים. ועוד משהו אחד אחרון וחביב שאני לא יכולה לפרט פה - כי זה כל כך אישי ואני קצת חוששת שמי שזה נוגע אליו יקרא את זה פה (למרות שהסיכויים קלושים).
אבל אני מקווה מאד שזה יתגשם!

למעלה