סיכומי הכנס

poiboi

New member
עוד כמה דברים

ההנחייה של גידי באמת פגעה בהנאה שלי מהמופע הישראלי. מצד שני החיקוי ששחר ויוגב עשו באמצע הקטע של גידי ברנגייד היה נורא משעשע. גם אני חושב שלנה הייתה קצת מיותרת, במיוחד בהתחשב ברמה הגבוהה יחסית של דיאבלו בארץ, לא היה בה או במופע שלה משהו מיוחד שהצדיק להביא אותה מחו"ל. הסשן poi-geeking עם רונאן היה ממש כיפי, ויצאו ממנו אחלה תמונות. אחרי זה גם אני וגם רונאן יצאנו עם כתפיים תפוסות. ממש אהבתי את המופע טרמפולינות, מאוד יצירתי ומצחיק. באופן כללי, האורחים היו ממש טובים וממש נחמדים השנה, וממש נהניתי ממייק ומרונאן במיוחד.

danielthewhite

New member
טוב...אני התחלתי את זה, אז כדאי שאני גם אשתתף

1. יש כמה... המופע הבינלאומי, הסדנת מופעי רחוב של מייק ובעיקר הקומבט של יום שבת בערב, שפשוט היה כיף בצורה יוצאת דופן.... אה, וכמובן, לחזור לסחנה ביום ראשון אחרי הרבה יותר מדי שעות של להיות על הכביש ולהתעסק בשטויות של צבא. 2. לפספס את הסדנא של רונאן על פוי (למרות שקשה להגיד את זה, כי באותו זמן הייתה סדנת פאסינג מצויינת). ההנחייה של גידי במופע הישראלי: לטעמי היא הייתה מעט גסה מדי, ולמרות שהיו כמה קטעים משעשעים ונחמדים ההרגשה הכללית הייתה שקטעים קצת יותר עדינים כמו נטע או איתמר נאבדים בהנחייה יותר מדי אגרסיבית. 3. לגלות שלמרות שלא נגעתי בקלאבים יותר מחצי שנה אני עדיין מצליח לחזור לדברים שעשיתי... לחזור לעשות 5 קלאבים 3 אפ למשל. 4. שיפור בדאבל סטאף ותרגילי קונטקט גם בקלאבים וגם בסטאפים. 5. כמה נקודות משמעותיות: הסגירה של הסחנה לדעתי הייתה רעיון מצויין. המופע הישראלי היה בין הפחות טובים שאני זוכר. זה נראה כאילו הרבה מהקטעים פשוט לא היו מספיק מוכנים. מהכלל הזה צריך להוציא את הקטע של נטע שהיה לדעתי מצויין ועם הרבה אנרגיה, ואת הקטע של איתמר שמבחינתי היה שיא המופע, כי הוא שילב אקרובטיקה יצירתית עם סיפור מסגרת אמין והפך את זה לקטע מעניין בפני עצמו שזה דבר לא קל לעשות עם אקרובטיקה. סדנאות: אני זוכר את עצמי בכנסים לפני שלוש או ארבע שנים הולך למשהו כמו 5-6 סדנאות ביום, ובקושי מצליח לתמרן את עצמי ביניהם. אולי זה בגלל שסדנאות כמו שלושה קלאבים למתחילים כבר לא מעניינות אותי, אבל אני זוכר בעבר מבחר עצום של סדנאות לכל הרמות, כשבשנתיים האחרונות הכמות ירדה משמעותית. שנה שעברה האשמתי את החום שפשוט הוציא לכולם את החשק, אבל השנה היה ממש סביר ואין כבר תירוצים... לדעתי מבחר סדנאות יכול ליצור כנס עשיר בהרבה, ושווה לחשוב מה עושים עם זה. תחרות אבי: בשנתיים האחרונות היא קצת מאבדת מהערך שלה, ובעצם מספקת עוד הזדמנות לראות את האורחים מחול מאלתרים, שזה נחמד אבל לא יותר מזה. לדעתי זה הגיוני: אם משהו כבר משקיע את הזמן בלהכין קטע ברמה מספיק גבוהה כדי לזכות, הוא יעדיף להופיע איתו במופע הישראלי ולא בתחרות (ככה זה אצלי לפחות) ואז בעצם אין מוטיבציה להכין קטעים ברמה... ג'אגל ג'ם כמו שנה שעברה היה מצויין ומלא אנרגיה. 6. אם אתם לא יודעים פשוט תנחשו ג' באופן עקבי. זה הכי טוב

danielthewhite

New member
עוד דבר קטן

ראוי לציין שהמאמות השתמשו בכלים חד פעמיים מתכלים, שזה הרבה יותר נחמד ואקולוגי. חבל רק שזה לא היה כתוב באופן ברור...

תמירK

New member
היה כנס אחד הגדולים...מעולה!

1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס ארגון לוח הזמנים מחדש, ריבוי מופעים ואירועים: טרמפולינות, מופעי ילדים מעולים, מופע האש, קומבט 3 כדורים וגם קומבט חד אופן...ועוד (לא את כולם הספקתי לראות), סגירת המתחם, קישוט האולם, ארגון מופע האש...ויותר מכול העובדה שכל אלה גרמו לי לישאר משיש עד שני (והייתי נשאר גם לשלישי אך הייתי חייב לעזוב). כייף של כנס. 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס השירותים שוב היו די מלוכלכים...מה שמוביל אותי לרעיון ארגון המתנדבים. כי יש מלא מתנדבים אך לתחושתי ניהול המתנדבים לא היה יעיל.... לצערי אני, בניגוד לעומרל'ה שלקח על עצמו את שידרוג מופע האש, אני לא הבשלתי כדי לקחת את זה על עצמי. סליחה. אמרו לי שהיו עדין הרבה פרי-ריידירים ושהמנגלים שלהם יצרו הפרעה במאהל. לי זה לא הפריע אך אולי יש לכך פיתרון משפטפטני. אם העמותה תרשום אותנו כחברים ואגב קיום מבחני כניסה (נניח ג'אגלינג בשלוש כדורים), זה אולי יפתור את הבעיה, יוזמנו רק חברים רשומים. הרי הכנס הוא מקצועי/ולחובבים רציניים, כשאני הופעתי לכנס הראשון ב 1988 ידעתי כמה תרגילים בשלוש כדורים. מבחני כניסה אפשר לקיים במהלך השנה ולפני הכנס. 3 הפתעת הכנס מרוב שהייתי בברכות הסחנה גילתי בדיעבד שבכלל לא נכנסתי למקלחות. מופע האש היה מחשמל. הארגון היה מעולה (תודה לכולם, גם לטל, יובל, רון.א, איציק, סקוט, עומר, גאי, אוהד, דר' די-ג'י, . לתחושתי גם האוכל של המאמות היה עוד יותר טוב משנים עברו. ("הצבא צועד על קייבתו"...). שנה שעברה פיספסתי את הג'אגל ג'ם. השנה לא. היה מדהים, גם רקדתי וגם נרדמתי קצת (היין...?), והסקרצ' עם הקלב שרון מסר לדי-ג'י. בר הופיע בקטע טכני מעולה, גם אופק הקטן כבר גדול, איזה יופי. 4 השג אישי בכנס ביקשתי מזיו שיראה מה אני יכול לשפר ברוטינה 5 כדורים שלי, שהיא די צולעת כבר כמה שנים. הדיאגנוזה הייתה שאני חייב להוסיף שעות אימון...מקווה לעמוד במשימה (אין לי זמן
) כמו שאתם רואים חזרתי לניק המקורי
(תמיר 1967 יפסיק להיות פעיל)

תמירK

New member
לגבי סדנאות...

הייתי בסדנא של ינאי "אקרובלנס" והיה ממש כייף. חוץ מזה גם קיימתי אימון פסינג בקלבס(לא זוכר אייך קוראים לבחור הנחמד שהתאמנתי איתו), ולמדתי שם ספירה לשלוש וזריקה ביד שמאל, גם תרגלתי לראשונה זריקה רצופה- היה מאוד חם בצהריים אך גם ממש חווית גא'גלינג מהנה ביותר, אז תודה למר' פלוני. ותודה גם לאפרת על סדנת 3 כדורים למתחילים.מצטער על שלא היה לי זמן להשתתף:1. בסדנאת מופע רחוב, עברתי ליד(על הדשא) וראיתי שהאווירה הייתה מחשמלת, 2. סדנאת קיפולי בלונים...ב"ה בשנה הבאה

Alon Erez

New member
פלוני אלמוני זה אני !

היה נחמד מאוד לעשות קצת פאסינג. לצערי חוץ מהכמה דקות האלו ועוד קצת פאסינג עם סקוט לא יצא לי מעבר לזה. אבל מהנסיון הפעם מראש הנמכתי ציפיות ולכן פחות התאכזבתי. אני אנסה לענות על שאר הסעיפים כשיהיה לי קצת יותר זמן. בכל מקרה כרגיל היה כיף ומאוד נהנתי.

...well

1. אני אתחיל מהשיא של השיא...שזה שתי ההופעות הכי טובות שהיו בכנס, דפרקטו ולופט גישעפט, אני לא יודע באיזו יותר נהנתי, ואני גם לא יודע ממי מהאנשים יותר נהנתי, לשבת ולדבר עם גיום על הא ודא ולהנות מהאיש הנהדר הזה..או לרקוד עם טלגינת באפטר-ג'אגל-ג'אם. היה מדהים. גם ההוואי, הבידור, הסדנא ההופעות שתרמו קרלוס וטוטו היו מאוד במקום, והם גם ממש אחלה גברים. וכמובן, כל דבר שקשור בתקליטנים, הרבה בירה, ובמה שמאפשרת יד חופשי בכל שעולה על רוחך. 2. הבחור מהמקרה המוזר של הכלב, שהיה שכן שלי בכנס שעבר, היה גם השנה שכן שלי ליומיים, אומנם הכלב ידע לא להתעסק, אבל הבעלים עשה יופי של עבודה במקומו. עוד רגע שאני לא יודע אם להגיד רגע שפל, אבל שהרגשתי אי נחת מסויימת, זה כשהנחיית מופע מסויים בכנס עברה את גבולות הטעם הטוב, ונהייתה טיפ'לה בוטה מדי, קצת יותר מדי וולגרית, ובעיקר העיקה. 3. כמו כולם, אומנם לא הופתעתי כי אני כבר יודע שכשרואים מחול ברמה, זה מרשים ולא יעזור כלום. אבל בכל זאת...שאלו את מי שהיה לידי במופע אש, ולא מעניין אותי לא פרחי כוח ולא איסוליישנים למיניהם, לא מעניין! אבל זה פשוט היה תענוג לצפות בבנאדם הזה עובד. פשוט כיף. 4. שלמרות שבכל הקומבאטים בכנס, הייתי מאוד צולע ביחס לשנים עברו. בmoney time באולימפיאדה הרגשתי שהייתי באמת בסדר, כנ"ל באינדורנס 5 קלאבס שלמרות שנפל לי ממש מהר הצלחתי להתאושש מהתנגשות אוירית כמעט סופנית ומסיבוב וחצי שכבר ראיתי מול העיניים איך הוא מפיל אותי לקרשים. 5. בסך הכל היה באמת נהדר, כיף חיים לפגוש מחדש את כל החבר'ה שרואים רק בכנסים, ולמרות שלא מתראים שנה שלמה, ישר השיחה קולחת הכדורים באויר ויש הרבה כיף. האורחים השנה באמת היו מוצלחים מ-א-ו-ד-! האיזון בין אורחים שגם נותנים עבודה וקילומטרז' באולם, גם סחבקי על ונחמדים מאוד ויש להם המון מה להציע, וגם הופעה טובה. האיזון השנה היה בול! ראה ערך מייק, שהיה גם מדהים בכל אירוע בימתי שהשתתף בו, וגם היה כיף חיים רק לעמוד לידו ולדבר איתו על קהל נכה. באמת בחירה מאוד מוצלחת של הסגל. כל הכבוד. לסיום היה באמת נהדר ולמרות שיומיים לפני הכנס זה בכלל לא היה בראש מעייניי ותיכננתי לבוא לסמן "וי" לקצת זמן ולעוף, כמה שעות לפני זה קלטתי כמה טוב העניין הזה, והתענגתי על כל רגע מה4 ימים שהייתי שם. היה גדול! 6. כל התשובות נכונות איך אני איתכם?!

mr juggling

New member
עכשיו תורי... משחכום..

בס"ד א. ארוע/ מקרה/ תחושת שיא בכנס - המופע הבין לאומי (בעיקר קרלוס וטוטו, גיום ומינטאם וקולקוב וכמובן מייק המנחה) - לשבת על היצע, להסתכל על אולם מלא בלהטוטנים ולחשוב כמה שזה כיף להיות אחד כזה... - סדנא ספונטנית של אהרון במרכז האולם, מדהים מה שהוא יודע לעשות עם כדורים... ב. ארוע/ מקרה/ תחושת שפל בכנס שני קטעים, אחד במופע הישראלי ואחד בבין לאומי שהיו גסים ובלתי צנועים. חבל לי שמשתמשים בג'אגלינג בשביל לבטא דברים בצורה נמוכה כ"כ. צמחה לי יבלת באגודל מהידיות החדשות של הדיאבולו שמאוד הפריעה לי להתאמן.. במבט לאחור נראה לי שפיספסתי כמה סדנאות שיכלו לתרום לי קצת.. ג.הפתעת הכנס אורחים נחמדים ומגוונים מאוד.המתחם הסגור ובעיקר הקישוטים באולם. ישר כח למארגנים!!! ד.הישג אישי נשארתי מקום שלישי באינדורנס 5 קלאבס (אחרי בר וטוטו) פאסינג 6 קלאבס למרחק (ועוד ביד שמאל....) ה. סגנון חופשי אשתדל שלא לעורר מהומות... הודות לאנשים רבים, יקרים וחשובים הכנס הזה הוא אחד הארועים שאני מחכה לו כבר מהרגע שהוא נגמר. אוירה טובה, אנשים נחמדים, חמישה ימים של ג'אלינג, ג'אלינג וג'אלינג, מופעים וסדנאות ברמה ועוד ג'אלינג.. מה להטוטן צריך יותר מזה?! אלא מה שאני נמצא בקונפליקט גדול מאוד בכל הסיפור הזה משום שמצד אחד אני משוגע על גאגלינג ברמ"ח איברי ושס"ה גידי (ובדמי זורמים כדורי גאגלינג לצד כדוריות הדם האדומות...) ומצד שני בתור אדם דתי תמיד אני נתקל בכנס עם כל מיני בעיות של צניעות, בירה ושאר חמץ, מוזיקה שאינה לרוחי ומופעים לא צנועים וכד' ובכלל אוירת חג אני לא מוצא בכנס יותר מידי.. חס וחלילה אינני מפנה אצבע מאשימה כלפי מאן דהו ואינני בא בטענות כלפי אף אחד שהרי ודאי וודאי שאף אחד לא עושה כאן משהו בכוונה תחילה כנגד דתיים שבאים לכנס וחוצמיזה שיש לי בחירה אישית האם להגיע לכנס או לא/במה להשתתף ובמה לא ומה גם שציבור הדתיים בכנס לא גדול בכלל ואיננו יכולים להכתיב את האופי התרבותי-חברתי של הכנס, אך בכל זאת אני מעלה את הנושא לדיון כי הוא חשוב לי ומאוד מציק לי, ולעניות דעתי לעוד כמה אנשים שהנושא הנ"ל אכן מפריע להם, ולפי דעתי אם נחשוב על זה קצת ביחד נוכל למצוא פתרונות (לפחות חלקיים) שימחו את כולנו :) ושוב ישר כח עצום ותודה רבה לכל מי שלקח חלק כלשהוא בארגון הכנס!!! באמת! ו.כל התשובות נכונות גם זאת! רק טוב ושבוע טוב!! אלקנה

Alon Erez

New member
הבטחתי ולכן אקיים

סיכום שלי לפני שאני שוכח (בהנחה שעדיין לא שכחתי) 1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס עצם העובדה שהייתי שם עם המשפחה כמעט ארבעה ימים היה הישג מרשים. המופע של רון ואיציק, ידעתי שאני רוצה לראות מה יצא אחרי שראיתי קצת מהאימונים לפני כשנתיים. תענוג ! אישתי מצטרפת למחמאות וזה לא טריויאלי. מספר קטעים בבינלאומי - קוליקוב, קטע טכני מושלם. הקטע של מייק פשוט מעולה. עושה כ"כ הרבה עם כ"כ מעט. מינטאם וג'ולס מרשים מאוד. מופע הטרמפולינות! איזה יופי. וכמובן הלופט גשפט - היו איתי אנשים שזו פעם ראשונה שהם רואים אותם והם התלהבו. שלא לדבר על הילדים. 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס לגלות שהמחברים של הגזיבו שהבאתי (לעשות צל) נשארו בבית. 3 הפתעת הכנס לא ג'יגאלתי הרבה השנה בכנס , אפילו פחות מבשנים עברו אבל באופן מפתיע זה פחות הפריע לי. או שהתרגלתי או שסתם. 4 השג אישי בכנס אין ממש. לפגוש אנשים שאני רואה פעם בשנה. 5 אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית פשוט כנס כיפי. ארגון מצוין, לי הייתה הגשה שהארגון הפעם יותר מסודר. ההחלטה לסגור את המתחם הייתה מצוינת בעיני. לטעמי היו יותר מדי הופעות ( לא מאמין שאני כותב את זה). היה יום שהרגשתי שאני עובר מהופעה להופעה. מהילדים למיוחד למופע האש ואח"כ במה פתוחה. מופעי הילדים בעיני זה מעולה, ואני מסכים אם מי שאמר שמופעי הקרקסים באולם הם המיותרים. אני מבין את הרצון לתת להם במה, צריך לחשוב איך ניתן לשלב את הכל ביחד. 6 כל התשובות נכונות

למעלה