סיכומי הכנס

danielthewhite

New member
סיכומי הכנס

אז ככה.... הכנס נגמר, ואני מניח שרבים מגולשי הפורום היו בו. אני חושב שיהיה נחמד לעשות שרשור סיכום כנס, שבו כל אחד יכתוב מה הוא אהב, מה הוא פחות אהב, מה הוא היה רוצה לראות יותר (או פחות) בשנים הבאות, וכו'. יאללה לעבודה!

o m e r l e

New member
בואו נעשה את זה מסודר יותר: משחכום:

בעמוד 17! של הארכיון! של הפורום מצאתי את ההודעה של אוהד מהכנס של שנה שעברה, אז להלן המשחכום השנתי: בסיום כנסים קודמים נהוג היה בפורום לפרסם סיכום בצורת משחק רושמים בקצרה משפט לכל קטגוריה 1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס 3 הפתעת הכנס 4 השג אישי בכנס 5 אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית 6 כל התשובות נכונות

gjook

New member
המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה.

אני אחרוג מהתבנית המסרותית , ואשתמש בעיקר בסעיף 5.(אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית) אז אני אנסה לקצר , בכל מקרה חזרתי בשעת לילה די מאוחרת לאוהל שלי כדי להניח שם את התיק ציוד שלי ולקחת מברשת שיניים . תוך כדי הכניסה אני מתחיל לשמוע קולות מוזרים מתוך האוהל שלי , אני מתקרב עוד קצת , והקולות הפוכים לנביחות , לרגע תהיתי אם זה באמת האוהל שלי, וכמובן אחרי בדיוק חצי שניה הבנתי שזה שלי , ושיש בתוכו כלב , זה לא כזה נורא , אין לי בעיה עם כלבים , יש לי אפילו אחת , רק שהכלב לאט לאט נשמע יותר ויותר תוקפני , ולפי כל הסימנים נראה כאילו הוא השתלט על הטיריטוריה שמה ולא נותן לי להתקרב לאזור ,הנביחות התחילו להתחזק , ואז שמעתי את הבעלים שלו צועק "רקסי (שם בדוי ) שקט!!", אז בערך החלטתי לוותר על המברשת שיניים , ועל החזרת הציוד , התחלתי ללכת החוצה עמדתי כמה שניות בחוץ ,ואמרתי לעוד אחד שהיה אתי , שאולי נגיד לבעלים של הכלב שהכלב שלו לא נותן לי להיכנס לאוהל , תוך כדי שאני אומר את זה הכלב יצא מהאוהל בריצה לעברי , כמובן שהוא היה יותר מהיר ממני אבל לי היה עוד את התיק של הקלאבים ביד , וראיתי שהוא קשור ברצועה , באורך בינוני (מספיק כדי שהוא יוכל להתרווח בתוך האוהל שלי ) בכל מקרה רצתי אחורה , כשהוא היא כבר ממש קרוב אליי תקעתי לו את התיק בפנים , והמשכתי להתרחק , למזלי הרצועה נגמרה לו , והייתי באזור בטוח. זהו החלטתי שנדבר עם הבעלים שלו , שגם ככה לפני בערך 30 שניות דיבר עם הכלב אז אפילו לא נעיר אותו... עיקרי השיחה: "סליחה אדוני" "כן מה הבעיה " "הכלב שלך הוא בתוך האוהל שלי "(יש לציין שדיברתי בעוצמה רגילה הוא גם היה בערך 5 מטרים ממני ככה שהוא ישמע את זה באופן סביר ,לא הרמתי את הקול זה בטוח) "סליחה , אתה יכול לדבר יותר בשקט" "כן אני אשתדל ...(החלשת הקול עוד יותר ) הכלב שלך הוא בתוך האוהל שלי והוא גםרצה לתקוף אותי, תעשה אם זה משהו" "דבר יותר בשקט!!". (הפסקתי לדבר כי זה הכי בשקט שאני מכיר) טוב אחרי כמה שניות הוא הוציא את "רקסי" מהאוהל שלי , וכמובן גער בי שאני יכנס כבר לאוהל כי הוא רייק . -מיותר לציין שהוא לא ביקש סליחה שהכלב שלו נכנס לי לאוהל , או חס וחלילה על זה שהוא תקף אותי.. בכל מקרה קצת מבאס שיש אנשים כאלה בכנס , שמעתי שאותו איש ספציפית עשה עוד כמה דברים לא בדיוק נחמדים ...אבל אני לא בטוח אם אפשר לעשות משהו בענין , כי כמו שאני יודע אי אפשר לעשות מבחני אופי לבאי הכנס. מה שכן אפשר אולי לאסור על הכנסת חיות למתחם הג'אלינג , לי אישית אין בעיה אם חיות , יש לי אפילו כמה בבית , אבל גם יש כאלה שיש להם בעיה והם נרתעים מזה , וגם יש לי בעיה אם חיות שנכנסות לי בלילה לאוהל , ותוקפות אותי שאני מנסה להיכנס. אני מקווה שלא הארכתי מידי... אגב היה אחלה כנס... גל

Aiyegbeni

New member
טוב

1. יכול להיות הקטע של קולקוב במופע הבינלאומי השני. 2. כשראיתי את התמונה של יוני טניס עם הכיתוב "טורניר יוני טניס" 3. ברק ראובן שהגיע למלא ימים, הקישוטים והשילוטים של דקל (לא ממש הופתעתי מזה שהם יהיו אלא יותר מאיך שהם נראו).. 4. כל האורחים הגיעו ועזבו בזמן
5. אולי זה קצת לא אובייקטיבי אבל נראה כאילו הכנס נראה יותר מסודר ומאורגן. השינויים בלוח הזמנים והכפלת המופע הבינלאומי היו לטובה, תיחום הקמפינג היה מעולה והכרחי. חבל לי רק שלא הספקנו לעשות חדר וידאו נורמלי...... ועוד כל מיני אבל קשה להספיק הכל..

Aiyegbeni

New member
עוד דברים מעולים ששכחתי

ניסוי הג'אגלינג של הטכניון (לא הצלחתי לזהות את הגורילה).. מזג האוויר שהיה ממש טוב בכל מקרה, עוד יותר לעומת שנה שעברה... כל מה שהבלגים טרמפולינות עשו בכנס (אמנם לא השתתפתי אבל) סדנאות האקרובטיקה וטרמפולינה, מופע, השתתפות בתחרויות והג'אגל ג'אם. לשחק כל מיני שירי חג במחיאות כפיים עם חיפאים וחיות אחרות. כמובן קטע הפק מן האגדי בבמה הפתוחה. קטע זריקת הזיתים של העומרים מראש העין. קומבאטים חדשים שאני חושב שעבדו טוב מאוד - 2 דיאבולו וחד אופן. כמובן גם הקומבאט טניס שהיה מאוד מרגש וגם מאוד כיפי. עוד הפתעות - פיצה מצה הפתיעה לטובה. למצוא עוד מישהו שמתלהב כמוני מגיטר הירו... רגע שפל נוסף - לא יצא לי לשחק אפילו פעם אחת מיסטר היט! בטח יש עוד מלא דברים.. אול יהיה איזה פודקאסט בקרוב... או פויקאסט........

HLSA

1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס בעיקר לפגוש את אותם האנשים שאני פוגש לצערי רק פעם (או מקסימום פעמיים) בשנה - תם, ירון, אמיר מינץ, סקוט ועוד. 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס נפילות מוזרות בקטע הקלאבים בהופעה שלי עם רון. יש נפילות שאתה מצטער עליהם אבל מבין אותן, ויש כאלה שזה סתם באסה לא מובנת. 3 הפתעת הכנס הקטע של רונאן במופע הבינלאומי. לא ניחשתי שפוי יכול להיות כל כך מעניין ומהפנט - ללא ספק אחד מרגעי השיא בכנס עבורי, ואני לא אחד שאפשר לחשוד בו בחיבה יתרה למופעי פוי. 4 השג אישי בכנס אחרי שנתיים ומשהו של עבודה, להגיע למצב בו יש לרון ולי 40 דקות מופע ש"עומד". זה עוד לא גמור, אבל כבר אפשר לראות לאן זה הולך. הישג אישי נוסף בהקשר זה - זה המופע הראשון שכתבתי לו את כל המוזיקה. 5 אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית אהבתי מאד את הקטע של deFraco (מינטאם וגיום), ואת Le Bo Trio. המופע הישראלי היה השנה הפחות מוצלח מאיזשהו מופע ישראלי שזכור לי אי פעם, למרות שפה ושם היתה בו איזו הברקה (כמה מהלכים בקטע של איתמר, לראות את האומץ של נטע בסולו שלה, ובעיקר קטע הטקטוניקס המסעיר!). נקודת השפל של כל השבוע מבחינתי לא היתה בכנס, אלא מחוץ לו. ביום ראשון בבוקר החלטנו לסוע כל המשפחה ולבדוק האם זה נכון שבלתי נסבל לטייל בארץ בחול המועד פסח. אחרי 4 שעות חזרנו חפויי ראש ועם הזנב בין הרגליים אחרי שגילינו שהכנרת הפכה לגיהנום בו עשרות אלפי מכוניות חונות צמודות זו לזו על שפת (וחלק גם בתוך) המים, עם המנוע פועל הדלתות פתוחות ומוזיקה מזרחית/טכנו/טראנס פועלת בפול ווליום, ואחרי שגילינו שפארק הירדן הפך לחניון אחד גדול ושהמים הצלולים נראים חומים כמו היאנג-צה מרוב רגליים משכשכות. תאמינו לי אחרי הסיור הזה הבנתי שגם אם לא הייתי חובב ג'אגלינג הייתי קופץ על הקמפינג בסחנה שנראה פנוי כמו מדבר סהרה יחסית לשאר הצפון. 6 כל התשובות נכונות לא, רק ג'.

עוד דבר מעולה ששכחתי

Pinball Paranoia של מתיאס - קטע נפלא בעיני. שמחתי לראות אותו פעמיים.

yanai6

New member
סיכום

הכנס היה מצוין, קרדיט ענק למארגנים . הקטע עם ההרשמה בכניסה לקמפינג היה מצוין, האורחים מצוינים, וגם המופע הבינלאומי יחסית לשנה שעברה שהיה גרוע. ועכשיו לסיכום: 1) הקטע עם הרוסי בבינלאומי הוא היה אדיר , ג'אגלר ענק, עם קטע אדיר, הרבה זמן לא נהניתי כלכך מקטע וממופע בכלל. 2)הרנגייד, כל שנה הוא הופך להיות יותר גרוע וטיפשי(ולא טפשי כמו שאמור להיות רנגייד אלא ממש מטומטם ודבילי) כל הצופים היו מגיל 6 ומטה או נשים שלא מבינות מהחיים שלהם בג'אגלינג וצועקות לתת פרס או לא. חוץ מזה, מה זה להביא בירה כפרס בפסח? מי שארגן את זה שיתבייש בעצמו. 3) עומר מונק וחבר שלו שבאו לכנס בפעם הראשונה והראו יכולת מצוינת בשניים ושלושה דיאבלואים אפילו שהם מתאמנים רק שנה וחודשיים ובלי חוג או מורה או ג'אגלר מלוה, הכל לבד! 4)אממממממממממ..... כמה תרגילים בשני דיאבלואים והתחלת משחק בשלוש, נראה לי שתוך איזה חודשיים אני כבר ידע את זה באופן סביר. 5) כנס מצוין ומוופע בינלאומי ששבר את כל השיאים מהשנים הקודמות( אולי חוץ מהשנה הזאת עם מקסים קומארו).

אהד מ

New member
סיכום עקום

תגובה לינאי 6: ראשית מאוד משמח שנהנת בכנס אבל להגדיר המופע הבינלאומי של שנה שעברה כגרוע גובל בפגיעה קשה בזיכרון או בוחן מציאות לקוי, יותר מתאים לכתוב אם כך התרשמת שפחות נהנת בו או שלא היה לטעמך אבל גרוע ... לגבי הרנגייד אני ממש לא יודע איזה סוגי טפשי יש ואיזה מהם מתאים לרנגייד אולי תוכל להרחיב . ובאותה הזדמנות מה ההבדל בין דבלי טפשי למטומטם אם בבקשה תוכל לנמק. אני לא יכול להעיד על אחרים אבל אני די בטוח שאני לא אשה ומעל גיל 6 ונכחתי בקהל לכן כנראה הוא היה מגוון יותר ממה שאתה זוכר. אין שום חוק המחייב הבנה או ידעת ג'אגלינג מקהל במופע בוודאי שבמופע רנגייד. בעניין הבירה הכנס לא מוכר בירה לכן אין כאן הפרה בוטה של כלל הכשרות הכנס משתדל מאוד שלא לפגוע ברגשות הציבור אך גם מצפים מהציבור לגמישות מסויימת מלבד זאת חולקו גם יין וערק לשמח ליבם של כל הציבור. להזכירך אין חובת נוכחות ברנגייד ואם הוא גרוע הוא פוגעני לטעמך אנא וותר עליו בשנים הבאות. ________________________________- אהד מ

yanai6

New member
תיקון טעות

התכוונתי למופע של לפני שנתיים,התבלבלתי בין האורחים. בקשר להבדל -טיפשי זה משהו מצחיק בגל שהוא אידיוטי כמו הקפיצות עם הבוינגים שעשו, ודביל זה כבר משהו כלכך טפשי שכבר לא מצחיק כמו הקטע עם העגלה שעברה מלא פעמים. בקשר לזה שאתה מבוגר וגבר,נראה לי שהבנת למה אני מתכוון, וזו סתם התחכמות. התכוונתי לכל הנשים שישבו וצעקו בלי דעה בכלל בי ביי לכל מי שהמנחה לא אהב כדי שילך ולא, זה לא היה על הקטע שלי. ד.א- המלה גרוע היא ביחס למופעים האחרים,תאמין לי, הלוואי שהייתי" גרוע" כמו טמפיי ומורגן

danielthewhite

New member
וואי...

איזה אדירים היו החברה עם העגלה! אני חושב להזמין אותם למופע הישראלי שנה הבאה... ועכשיו ברצינות. רנגייד זה עניין של דעה,מה משעשע אותך ומה לא. אני יכול להגיד לך מהרבה פידבקים שקיבלנו תוך כדי הרנגייד מאנשים שאמרו שהוא ממש יבש וטוב שאנחנו עושים את הקטעים עם העגלה מדי פעם (כן, אם זה לא היה ברור אני אחד מהם) כדי לאוורר את זה קצת. חוץ מזה, אני לא יודע אם יצא לך לראות רנגיידים בכנסים אירופאים, אבל זה ככה. יש קטעים אדירים וממש מצחיקים, יש קטעים מרשימים, ויש הרבה קטעים משעממים או שמצחיקים רק חלק קטן מהאנשים. זה כל הרעיון... אף פעם לא יצא לי לראות רנגייד שכולו ממש מצחיק. לא נראה לי שזה קורה...

danielthewhite

New member
ועוד משהו

כל הרעיון בבירה ברנגייד זה שבסוף כל קטע (או באמצע אם זה קטע מעצבן) הקהל מחליט אם לתת בירה או לא. בעצם, מי שעולה לבמה צריך לעשות משהו מספיק טוב בשביל הקהל, או שהוא לא מקבל, ואם מה שהוא עשה זה לא מספיק, הוא צריך לעשות עוד משהו, וזה הרבה פעמים יוצר דברים מאוד משעשעים. אז כן, כשהקהל צועק למישהו ללכת זה סימן שהוא צריך ללכת.... ואני לא ממש יכול לחשוב על מישהו שיכולה להיות לו דעה ברנגייד

asafbarsella

New member
חברים - באתי רק ליום הראשון אבל

אני מוכרח להגיד שבניגוד לשנה שעברה השנה הצלחתי להגיע לפחות ליום הראשון. אין ספק שהיה שווה את זה. תאמינו לי שבתור מי שלא פיספס אף כנס (חוץ מבקעת הירדן... בגלל צבא) מאז קיבוץ תובל ב 98 ועד לפני שנה, כל עניין החפיפה בין פסטיבל הכובע בנמל לכנס ממש מבאס אותי. בחול זאת - הנה רשמיי - 1 תחושת השיא - חברה שלי שלא קשורה אפילו קצת לעולמנו המוזר הצליחה להנות, לבלות ולפרגן למרות שגררתי אותה רק בגלל שזה היה יום אחרי יום הולדתי... 2 שפל - ואני מלקה כאן גם את עצמי (למרות שיש לי תירוץ...) - ממש מאכזב שחוץ משרון ציפיס לא היה אף נציג ישראלי בתחרות 3 קלאבס, ולא פחות מאכזב שגם אף אחד לא טרח להתכונן לתחרות. 3 הפתעה - הגעתי!!! סתם, בעיקר הילד עם ה 5 קלאב והילד עם ה 3 דיאבולו... מה קורה? מתי מתחילים להעניש ילדים על יכולת מוגזמת בגיל צעיר מדי??? 4 השג אישי- השתתפתי באינדורנס 5 קלאבס!!!!!!!!!!!!!!! ועוד בכבוד!!!!! (וגם ההתערבות עם נטע...) 5 - לא ייאמן שיש לי כ"כ הרבה מה להגיד מיום אחד בכנס ומי ייתן שבשנה הבאה אוכל לישון להתרחץ לשחק ולבלות עם כולם במשך כל הכנס... רק בריאות חבר'ה

אהד מ

New member
משחכום

1. שיאים- ג'אנגל ג'ם המסיבות שהיו בלילה האחרון ואחד לפניו, למעשה היו המסיבות הראשונות בכנס ישראלי . תודות לעומר יחזקאל. תחרות יוני טניס 2. נקודות שפל- נדבקתי בשפעת ביום האחרון עדיין מתאושש המופע הישראלי למרות שהיו בתוכו כמה נאמברים טובים מאוד התוצאה הסופית היתה ארוכה ומיגעת לטעמי. המשטרה שהגיעה כמה פעמים. הילד ששבר את היד. המקרה המוזר עם הכלב בשעת לילה. 3. הפתעת הכנס- רם מצא (הצלם) שהפתיע והגיע גם צילם מעט ואולי בעתיד ניזכה לראות שיתופי פעולה וייצירות של סרטי ג'אגלינג וווידאו ארט. לגלות שאחות של מיקל הייתה חברה של אחד מלה פטיט. ניסוי ההמשך של הטכניון , מקווה שבכנס הבא הם גם יעשו הרצאה. (מישהו שמע את צרחת הגורילה?). להכנס לאולם בצהריים שלפני היום הראשון ולראות כבר את הקישוטים היפים שדקל הכין . בערך 11 אוספי מוזיקה מיחדת לכנס שנמר הכין. לפגוש את באבו סובאבו ממדור עכבר הכפר. הקטע שרון בארי זורק לעופר קלאב לתיקלוט מקבל אותו חזרה ומבצע כאילו סקרצ'ינג בעצמו. 4. השג אישי- ג'אגלינג לא כל כך עשיתי בכנס כרגיל, אבל נהנתי והשגתי מעט ידע בסדנא של גיום וכן בעצות לחמישה כדורים מיורמן, בר ונמר . 5. סדנת הופעות הרחוב של מייק הייתה הופעת רחוב בפני עצמה. מזג האוויר הטוב. מקבץ האורחים ברמתם הטכנית והשילוב החברתי בינם לבין עצמם ובינם לבין הקהל. תודות לאורקה. האוכל והאווירה ליד האוכל. תודות למאמות. משפט הכנס: מה איתך אתה באמת שמה...., בגדול אתה מבלה. (תודות לבר, דוד שלו ומנשה מהעבודה) בר אני מקווה שזכרתי נכון. ____________________ אהד מ

אהד מ

New member
עוד דברים מעולים ששכחתי

המופע מניפולציות של איציק אור ורון ברי או בארי . ראתי בעכו ושמחתי לראות שוב. המופע הבין לאומי בייחוד ההנחיה של מייק, רונאן,קרלוס וטוט, גיום ומינטאם, את הרוב ראיתי בגרמניה ויוון אבל כיף לראות שוב ראיתי המופע הראשון ונשארתי לשני. מופע הטרמפולינות ראיתי פעמיים בגרמניה פעם אחת בצרפת זו היתה הפעם הרביעית ועדיין מהנה ביותר. הקומבאט בהשתתפות גיום קרלוס טוטו לראות את קרלוס מופיע, מתאמן קושר שרוכים.... המופע של לופט גישפט בדום !

danielthewhite

New member
אני שמעתי את הגורילה!

אבל לא זיהיתי שזה גורילה. אמרתי לה ששמעתי כלב... אחרי זה היה שאלה אם שמעתי גורילה ואמרתי שיכול להיות, אבל אני לא ממש יודע איך גורילה נשמעת...

PUZMAK J

New member
משחכום אם כן.

1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס תחושות השיא שלי בכנס קשורות יותר לחברה ופחות לג'אגלינג, כמו למשל השוקו של הבוקר, ביסלי עם גוש גבינה, לשבת כל לילה חבורת ג'אגלרים עם גיטרה, ולהכין תה. (ולשמוע את שחר מספר בדיחות תינוקות) עוד נקודת שיא הייתה האולימפיאדה ובעיקרה קומבאט כדורי הטניס לזכר יוני ז"ל. 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס שלוש תחושות שפל היו לי בכנס, הראשונה הייתה הקטע של לנה במופע הבינלאומי, ובכלל הבאתה לארץ, לדעתי היא הייתה מיותרת לחלוטין בכנס, לא הורגשה כלל נוכחותה באולם, והקטע שלה היה בינוני ומטה. תחושת השפל השנייה היתה החלק השני של המופע המיוחד, המופע של מתיאס היה מוזר,חריג ו איזוטרי, לא הבנתי את הפואנטה, אם בכלל היתה כזו, ויצאתי מהמופע בתחושה מאד מאד לא נעימה. תחושת שפל שלישית היתה הנוכחות המועטה של ישראלים בתחרות שלושה קלאבס, לדעתי עצם העובדה שכבר מספר שנים התחרות בינונית, ואיש לא מתכונן אליה דורשת איזשהו חידוש בכדי להחזיר אותה למעמדה הראוי. 3 הפתעת הכנס אצטרף לאיציק אור ואומר שללא ספק קטע הפוי של רונאן היה הנקודה המפתיעה ביותר עבורי, מעולם לא חשבתי שאתלהב כל כך ממופע פוי. הפתעה נוספת הייתה מייק, גם ההנחייה שלו במופע הבינ"ל, גם הקטע הקומי שלו, וגם הסדנא שהעביר על מופעי רחוב, הכל היה פשוט מצויין. הפתעה שלישית היתה הרמה של הג'אגלרים בכנס, לדעתי הרמה ממש עלתה בשנים האחרונות, אמנם קצת מתסכל לראות ילדים בני 11 עושים 5 קלאבס, אבל זה נהדר שהרמה בארץ במגמת עלייה. 4 השג אישי בכנס הישג אישי שלי הוא ייצוב 5 קלאבס. 5 אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית בצורה חופשית אציין את הקטע של נטע במופע הישראלי, שלמרות אילו נפילות, היה אחד הקטעים הטובים שיצא לי לראות לאחרונה. פשוט בנוי בצורה יוצאת מהכלל. האורחים מינטאם וגיום, שהיו נהדרים לדעתי, לאו דווקא במופע, אלא בעיקר בהשתלבות שלהם בכנס, הנוכחות שלהם באולם, והנחמדות יוצאת הדופן שלהם. ודבר אחרון הוא ההנחייה של גידי את במופע הישראלי, שלצערי היתה מאד לא מוצלחת ולדעתי היתה אחת הסיבות שהמופע בכללותו נראה פחות טוב משנים עברו על אף הקטעים המעולים שבו. פשוט חבל שהמנחה הוא זה שהורס את המופע. 6 כל התשובות נכונות. אמן.

o m e r l e

New member
זה הולך להיות ארוך

1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס - המופע של רונאן, גם באש וגם בבינלאומי, ביחד עם היותו בחור מקסים שבאמת נתן מעצמו עוד ועוד במהלך הכנס הייתה הרבה יותר ממספקת, בכלל מי שדיבר איתי עוד בפברואר כששמעתי שרונאן בא, חשב שאני על סמים כבדים כי פשוט הייתי בתחושת אופוריה אדירה שהצליחו להביא אותו. לכן גם לא הייתי מופתע מיכולותיו של האיש כי אני עוקב אחריו כבר מספיק זמן כדי לדרג אותו בטופ 5 העולמיים בפוי, ובעצם, אולי בטופ 3, מה שכן אני שמח לראות, זה שהוא פתח לאנשים שהיו נעולים רק על ג'אגלינג קלאסי את העיניים ומי יודע, אולי גם את הראש. נקווה שזה יתבטא גם ביחס לפוי וסטאף בכנסים הבאים (עד מתי סדנאות פוי מחוץ לאולם? עד מתי גיא לב עוקץ נונסטופ את האמנים שמתנדבים להופיע במופע האש כי להבנתו זה לא ג'אגלינג?) 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס – הייתה דווקא בסיום הכנס, הייתי סחוט מעייפות אחרי המסיבה האדירה והסמי-מחתרתית שהתארגנה לה שהייתה אדירה, וכבר חשבתי שהנה אני חוזר הבייתה צ'יקצ'ק, רק כדי לגלות שהבטריה באוטו הייתה גמורה. למזלי הרב סקוט הציל אותי עם הכבלים, או לפחות ככה חשבנו, עד שגילינו שהעסק לא עובד והבטריה לא נטענת, עברו עוד כמה דקות טובות עד שהגיע מישהו שבאמת מבין משהו ברכבים וסידר את העסק. 3 הפתעת הכנס - רוב האורחים הפתיעו מאוד לטובה, בעיקר אישיותית, הצלחתי לגנוב משחק שח מהיר עם גיום גם ב 2:30 בלילה, קרלוס וטוטו שיתפו פעולה עם כמעט כל דבר שקרה באולם, ותמיד היו בסביבה כשקרה משהו מעניין, כמו למשל כמעט כל התחרויות באולימפיאדה, גיום ומינטאם נתנו וייב אחר משלהם וכמעט תמיד ראית אותם עם חיוך על הפנים. מתיאס תפס אותי אוף גארד עם סדנה מעולה על יצירתיות שהגעתי רק לסופה והעלה רעיון ממש טוב לאיך לבנות קטע מעניין. מייק, קרע אותי מצחוק כמעט בכל דבר שעשה, והראה איך מעבירים בקלילות יתרה גם לא מעט פשלות כמו ב open stage עם הכובעים, סדנת מופעי הרחוב שלו הייתה מממש מעולה ואם משווים את הסדנה שלו לסדנה של לורנצו משנה שעברה, הוא פשוט ניקנק את הסדנה של לורנצו, המופע שלו בבינלאומי הזכיר לי שאני בעצם רואה props של who's line is it anyway, רק של בנאדם אחד, במשך רבע שעה, שאפילו נותן פייט טוב לווין בריידי. רונאן נתן 2 סדנאות שכל אחת הרגישה לנו יותר ויותר עד כמה אנחנו לא יודעים פוי, וכשאני אומר אנחנו, אני חושב שאני מציג גם את הדעה של אנשים כמו פויבוי וגלגל אש שהם בהחלט תותחי פוי בפני עצמם. ובכלל, אחרי המופע אש, הוא פשוט נשאר איתנו עוד איזה 40 דקות וכל פעם קיבל זוג פוי בוער והמשיך לתפעל את העסק ולצייר בתלת מימד על האויר עם אש. קולאקוב אכן כמעט ולא הורגש באולם, אבל למזלי יצא לי לתפוס אותו בכמה תמונות וגם עושה כמה שטויות כמו שילד בן 18 עושה לפעמים. סה"כ על חוסר הנוכחות שלו באולם הוא פיצה בבינלאומי עם הנאמבר שהוריד לרובנו את הלסתות לפופיק. לנה אכן לא הורגשה, חלק מזה זה פשוט האופי שלה, וחלק אחר של העניין, זאת לפחות הסברה שלי, זה שהיא הרגישה קצת מאוימת מהרמה הגבוהה של דיאבולוס בארץ, אם אופק ודקל יכולים להעלות קטעים עם 4 דיאבולוס אז מה בעצם היא עושה כאן? אני אומר שאם להביא כבר אומן דיאבולו, אז או את ryo yabe או את טוני, אבל מצד שני אני עדיין עושה רק דיאבולו אחד אז מה אני מבין? 4 השג אישי בכנס - לא יודע כמה אני מעריך את מופע האש, אבל הייתי דיי מבסוט שהוא עבר בשלום, לצערי כמה דברים שניסיתי להשיג, הצלחתי להשיג רק בצורה חלקית, אבל מכמה פידבקים שקיבלתי הבנתי שהוא היווה שיפור לעומת שנים עברו וחלק מזה נבע כתוצאה מארגון מראש של העניין, אנשים שהשקיעו והשתדלו להכין קטעים מראש ועזרה גדולה שקיבלתי מחלק מהאנשים וזה המקום להגיד תודה רבה לשחר ספיברס וכמובן לדקל שהפתיע אותי לגמרי עם כתובת האש. נקודה חלשה: המנחה של מופע האש, אם זה יהיה תלוי בי, גיא מוזמן להנחות open stage ואולימפיאדה, את דעותיו על אנשי פוי וסטאף אני מיציתי, ואם זה לא מספיק מעניין אותו, שפשוט ימשיך להתאמן באולם כמו שאחרים עשו. 5 יהפוך לסעיף סדנאות בשביל יורמן שיבוא להציץ – סדנאות שהשתתפתי בהן: כל אלה של רונאן, קצת מתיאס, הרבה מייק, אקרובאלאנס בסיסי של ינאי, פאסינג של טוטו וקרלוס בתירגומו האדיב של איל בנין. רונאן – כבר אמרתי, פשוט מעולות, התישו אותי קצת פיזית אבל בעיקר הגעתי לאוברלוד מנטאלי. מתיאס – הציע שיטה להגריל מספרים (1-9) ואותיות (H,M,L) ולשלב אותם, כאשר המספרים מייצגים נקודות במרחב האופקי (1-3 לפני הראש, 4-6 בקו הראש, 7-9 מאחורי הראש) והאותיות את המרחב האנכי High, Medium, Low. על הרצף שיוצא בסופו של דבר, אתה מרכיב קטע שמשלב מעבר של האובייקט(ים) בין כל הנקודות וזה יכול ליצור שילובים באמת מאתגרים כמו מעבר מרגל ימין קדימה, לגובה הראש בצד שמאל מאחורה ומשם למותן מקדימה למרכז וכו'...בהחלט דרך מקורית לנצל את כל הנקודות במרחב. מייק – פשוט מכונת הופעות רחוב, כל הטיפים והדגשים וההדגמות היו מופלאים, הדגש על שימוש בגובה כאלמנט ברחוב, על ענייני בחירת מתנדב, עבודה עם גורמים מפריעים, משיכת תשומת לב וכו'...הרבה נקודות חשובות הועברו בצורה מאוד משעשעת. ינאי – העביר את הסדנאות שלו בצורה מאוד מקצועית, עם מדונה והגברה, עם דגשים ובקרה על העבודה, באמת לימד המון וכבר כשחזרתי חשבתי עם מי אני יכול להתאמן על זה. פאסינג טוטו וקרלוס- למדתי כמה טיפים חשובים, הבנתי שגם צריך להתאמן על פאסינג שמאל שעודד אותי כי אני שמאלי, בהתחלה נפלתי על שותפה שרצתה ללמוד פאסינג אבל לא חשבה שצריך לדעת קודם לעשות 3 קלאבס לבד, אז בערך באמצע הסדנה נתקעתי איתה. למזלי איל בנין ראה שאני תקוע באמצע הסדנה והציל אותי כשהפך להיות שותף לכמה זמן וגם נתן לי עוד טיפים ב אחד על אחד. סה"כ לגבי סדנאות, אני חושב שצריך להגיד לכל מי שפותח בסדנה שהוא צריך לומר מה דרישות הקדם של אותו סדנה ואפילו לחזור עליהן אולי 5 דקות לאחר תחילת הסדנה כדאי לודא שגם המאחרים עומדים בדרישות האלה. זה ממש לא כיף לגלות באמצע הסדנה שהשותף בסדנה לא יודע מיומנות בסיסית נדרשת. ראיתי את זה גם אצל רונאן כשילדודס שעושים אולי שמיניות באו לסדנת antispins ו- isolations 6.כל התשובות נכונות – חוץ מ-ב.! ב. אף פעם לא נכונה! אם שרדתם את כל זה, תדעו שצילמתי למעלה מ 1000 תמונות במהלך הכנס!, אם יש בקשות מיוחדות שלא לפרסם תמונות שלכם אשמח אם תתפסו אותי בפייסבוק: omer lewy ותשלחו לי הודעה. קיבלתי כבר בקשה כזאת מלפחות אדם אחד עוד במהלך הכנס, אם זה חשוב לכם תעשו את המאמץ בזמן הקרוב מאוד, אני לא הולך להתעסק עם האלבומים האלה בעוד שלושה שבועות. אגב, עוד נקודת שפל הייתה כשנגמרו לי הבטריות במופע הבינלאומי במהלך הקטע השני, לכן אין לי תמונות מהמופע הבינלאומי. באופן כללי תמונות שכן תמצאו אצלי: המופע הישראלי, כל האולימפיאדה, לה בוטריו, סדנאות באולם, טיפהל'ה open stage, תחרות אבי, תמונות אש ועוד תמונות מקריות באולם. חלק מהדברים לא צולמו ע"י כי העדפתי להשתתף בהם במקום להיות רק צלם מהצד, חלק פשוט לא יכולתי לצלם כי הייתי צריך לעשות דברים אחרים במקביל (המופע המיוחד ומופע האש למשל).

o m e r l e

New member
חחח, נזכרתי בעוד כמה דברים

1. ג'אגל ג'ם היה ממש כייפי, כמובן שהמסיבה שאחרי הרנגייד הייתה אדירה 2.תודה לאוהד שלימד אותי איך לקשור קביים ולהרגיש שאני עושה עוד משהו בכנס מלבד לדאוג להנאה שלנו כג'אגלרים, אני בכלל חושב שזאת יוזמה מבורכת לתמוך בבתי הספר האלה. 3.הקטע של הטקטוניקס היה בהחלט מגניב בישראלי, אבל אין ספק שהקטעים החזקים ביותר היו של אופק ושל נטע פשוט משום שנראו הכי מהוקצעים 4.רק לי מייק הזכיר לאללה את קונאן אוברייאן ברמות הטירוף שלו ובהיותו אירי ג'ינגי היפר אקטיבי?

poiboi

New member
סיכום

1 ארוע/מקרה/תחושת שיא בכנס כל מה שקשור לרונאן, בעיקר הקטע שלו בבינלאומי. המופע אש, שהיה אחד הטובים שזכורים לי, ובטוח שהכי טוב שראיתי בארץ. באמת כל הכבוד לעומר שאירגן את זה. 2 ארוע/מקרה/ תחושת שפל בכנס קצת עמוס מדי בהופעות, יצא באחד הימים שהיו לי בערך שלוש שעות להתאמן, וגם זה כי וויתרתי על קרקס פלורנטין. ההנחיה של גיא במופע אש קצת עיצבנה אותי (ועוד כמה אנשים שדיברתי איתם על זה), הוא נתן שם תחושה של זלזול בפוי ובסטאף, שזה לא מתאים למנחה במופע אש. 3 הפתעת הכנס הקטע של עמית בישראלי, לשם שינוי הוא שילב גם תנועה וקונטקט וזה הוסיף הרבה לקטע שלו. 4 השג אישי בכנס 12 תפיסות בקסקייד 3 סטאפים, ו9 ברברס קסקייד 3 סטאפים. הקטע סטאף שלי הלך טוב, למרות בחירה גרועה של מוזיקה (מסתבר) יצאו לי צילומים ממש טובים בסחנה, שבתקווה ייכנסו לcircles of light השנה. 5 אפשר גם להוסיף בצורה חופשית ויצרתית סה"כ כנס מעולה, הסדנאות של רונאן פתחו לי הרבה דברים חדשים בפוי, המופע הישראלי היה מעולה השנה, הבינלאומי היה ענק, כרגיל. גם המופע של רון ואיציק היה ממש טוב, ומאוד יצירתי. באופן כללי, הכמות והרמה של האנשים שעושים פוי וסטאף בארץ עלתה הרבה משנה שעברה, ואחרי הסדנאות שלי בדאבל סטאף ושל רונאן בפוי, נראה לי ששנה הבאה זה הולך להיות אפילו יותר טוב. יש תכנון למיני כנס בזמן הקרוב? בשבועות נניח?

למעלה